شانزدهم در یک سری.

بسیاری از ژاک LaVine آمار بهبود یافته در این فصل به جز یکی که مهم ترین است.

امتیاز خود را (25.5), قیمت (4.8) و دزد (1.5) بودند حرفه ای-اوج. خود تیراندازی درصد و کمک نبودند به دور از حرفه ای-بهترینها.

                                                                                                                                                                                                                       

این دسته که حاضر به تکان دادن بود و پیروزی. در طول شش فصل در NBA LaVine بازی های برگزار شده است در 353 بازی ها و تیم های ارسال شده یک 105-248 رکورد در آن بازی یک ملال انگیز .297 درصد پیروزی.

گاو رفت 20-40 زمانی که LaVine بود در کف این فصل تا به لحاظ فنی است که بهبود اندکی بیش از کار خود را برنده رای دادن.

عدم موفقیت تیم LaVine گسل? نه واقعا. او پیش نویس توسط یک جوان مزمن بازسازی تیمبرولوز تیم ملی در سال 2014 و رفت 16-66 در طول rookie فصل است.

سپس LaVine جدید آغاز شده بازسازی پروژه هنگامی که او در برخورد به خریداران است. مدیریت نبود و حتی در تلاش برای برنده شدن در دو فصل گذشته و بازیکنان به طور معمول ناپدید شد از صف که هر نوع آسیب ظهور.

LaVine صرف یک فصل در کالج هرگز برای یک تیم برنده در NBA و بسیاری از هم تیمی های کهنه شده اند و نقش بازیکنان و نه مربیان که به اشتراک گذاری این طبقه در طول crunchtime.

                                                                                                                                                                                                                       

بنابراین شما نمی توانید فراگیر LaVine با یک دسته از هم تیمی های جوان — مانند گاو بود-و انتظار می رود او را به رهبری یک حذفی فشار. بچه های جوان به طور سنتی خورده زنده در NBA مگر اینکه آنها را کهنه کمک کند.

“سخت ترین چیز در ورزش است که یادگیری چگونه برای برنده شدن” LaVine گفت: در سال های اخیر مصاحبه ای با HoopsHype.com. “این درایوهای من به خاطر من انجام بسیاری از چیزها, اما این چیزی است که من انجام نشده.”

LaVine دفاع نیاز به بهبود و آن را در این فصل است. های دفاعی خود را به رتبه دوم بدترین در گاو فهرستی اما وجود دارد مقدار زیادی از بالا به ثمر رساند نگهبانان که شانس بدتر در امتیاز دفاعی — Bradley Beal, Trae جوان d’angelo راسل DeMar DeRozan, Damian Lillard, به نام چند.

با توجه به nba.com, LaVine کلاچ آمار بهتر از میامی جیمی باتلر. LaVine ممکن است تا به حال موثر ترین تک بازی در NBA در این فصل زمانی که او به ثمر رساند 49 امتیاز آمار 13 17 3-اشاره گرها و گل بازی-برنده سبد با کمتر از یک دوم باقی مانده در شارلوت در Nov. 23.

                                                                                                                                                                                                                       

LaVine شات 38 درصد از 3 نقطه در محدوده این فصل بود که چشمگیر تر از این صدا ممکن است. او در لیگ 14-پیشرو گلزن و تنها سه نفر از بچه ها بالاتر از او در لیست شات بهتر از محدوده طولانی — Portland را Lillard, بروکلین را Kyrie Irving و مینه سوتا مرکز کارل-آنتونی شهرها.

مناطق که در آن LaVine می تواند با استفاده از بهبود شد تیم گسترده ای از مسائل. بازگشت یکی از خریداران بزرگترین نقاط ضعف و LaVine را rebounding رای بود وسط جاده. گاو می تواند با استفاده از به طور کلی تزریق فیزیکی و با نخبگان ورزشکاری, LaVine احتمالا همیشه بیشتر از یک ظرافت سبک بازیکن.

چه LaVine نیاز در حال حاضر است یک مربی و این بدان معنا نیست که یک جانباز برای تصویب در طول پدرانه مشاوره در اتاق قفل است. خریداران نیاز به کسی که بازی را برای برنده شدن تیم NBA به مبارزه در کنار LaVine در اواخر بازی.

گاو ساخته شده تلاش برای به دست آوردن این نوع از بازیکن زمانی که آنها معامله برای اتو پورتر. ایده بد است. در حال حاضر با هیچ کلاه فضایی و سوال برانگیز تجارت طعمه آن را نمی خواهد بود آسان برای Arturas Karnisovas و رژیم جدید را به LaVine کمک او نیاز دارد.

توییتر: @McGrawDHBulls

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de