لس آنجلس (CBSLA) – کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سه شنبه اعلام کرد که سال تحصیلی آینده می تواند شروع در اوایل ماه جولای را برای از دست زمان کلاس درس ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

زمین بازی خالی نشسته در کنت مدرسه در تاریخ 1 آوریل سال 2020 در Kentfield کالیفرنیا.(گتی ایماژ)

در روزانه خود را coronavirus جلسه Newsom گفت که مقامات در حال نگاه کردن به هل دادن به جلو سقوط مدت به اواخر ژوئیه یا اوایل اوت بیش از نگرانی های است که دانش آموزان باید به حال داری “آموزش دست دادن.”

“ما با توجه به چشم انداز و حتی در اوایل سال تحصیلی به سقوط به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه جولای و اوایل اوت” Newsom گفت. “ما هیچ تصمیم گیری قطعا در آن فضا است. اما من فقط می خواهم مردمی به دانستن نگرانی در سراسر یادگیری از دست دادن.”

مدارس ایالت شده اند عامل از راه دور از مارس با دانش آموزان با استفاده از برنامه هایی مانند زوم و گوگل کلاس درس برای ارتباط با معلمان خود و تکمیل دوره خود کار می کنند.

لس آنجلس Unified School District اوایل این ماه اعلام کرد که آن را تکمیل هر دو مانده از این سال تحصیلی جاری و همچنین ترم تابستان از راه دور.

“ما به آدرس شکاف های یادگیری است که رخ داده است به عنوان یک نتیجه از این” California Department of Public Health مدیر دکتر سونیا Angall روز سه شنبه گفت. “ما شده است و حفاظت از همه ما با محدود کردن مقدار بیش از حد در این محیط اما ما برای جبران این شکاف که رخ داده است در این زمان.”

اگر از سقوط دوره در واقع شروع در ماه جولای آن هنوز مشخص نیست اگر دانش آموزان خواهد بود کار از راه دور.

“ما متمرکز می شود نکته مهم در ساخت مطمئن شوید که محیط زیست برای بچه ها امن است اما همچنین امن برای معلمان امن برای دیگران که در مدرسه” Angall گفت.

دولت با استفاده از شش شاخص برای تعیین زمانی و چگونه شروع به بلند کردن اجسام از دستور. پنجم شاخص است که به طور خاص در رابطه با چگونگی کسب و کار و مدارس می تواند به حفظ فیزیکی فاصله زمانی که آنها باز است. Newsom شنبه گفت او خوشبین است که دولت فقط هفته دور از بالقوه شروع به دیدن پیشرفت با پنجمین شاخص.

“ما اعتقاد داریم که ما در هفته نه ماه دور از معنی دار تغییرات که شاخص و در این فضا” او گفت:.

در ضمن بیش از 578,000 افراد آزمایش شده اند برای coronavirus در سطح ایالت کالیفرنیا با داشتن این قابلیت در حال حاضر برای تست 20000 نفر در روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de