اوفالن, Mo. — دادستان متهم 42 ساله متهم از وضعیت میسوری مسجد در هفته گذشته با یک جنایت نفرت و دیگر می شمارد.

نیکلاس Proffitt که صرف زمان در زندان defacing مرکز اسلامی کیپ ژراردو بیش از یک دهه پیش بود که با توجه به نظر می رسد در دادگاه فدرال روز شنبه برای یک ظاهر اولیه یک مسئول بدتر آسیب رساندن به یک ساختمان با استفاده از آتش در هفته گذشته حمله.

                                                                                                                                                                                                                       

Proffitt متهم شده بود روز شنبه با سه دولت شمارش ناشی از آتش: اول-سرقت درجه اول-درجه آتش سوزی و درجه اول اموال آسیب انگیزه تبعیض است که در یک جنایت نفرت.

آتش کشف شد و در مدت کوتاهی قبل از ساعت 5 در تاریخ 24 آوریل در ابتدا مسلمان, مقدس, ماه رمضان. ایالات متحده دفتر دادستان در سنت لوئیس گفت: این مرکز سیستم امنیتی تصویری نشان داد Proffitt پرتاب اشیاء مختلف را از طریق یک پنجره و سپس پرتاب دو ظروف به مرکز از طریق شیشه های شکسته.

با توجه به فدرال دادستان Proffitt پا به داخل ساختمان از طریق پنجره های شکسته, دید از بالا, ظروف و شروع به ریختن ظاهری مایع accelerant قبل از او آتش روشن که بلافاصله شروع.

وجود دارد 12 تا 15 نفر در داخل ساختمان در زمان, اما همه آنها موفق به فرار بدون آسیب, پلیس گفت:.

‘œTo مردم با ایمان در کشور ما خانه عبادت هستند, اماکن مقدس,’� دستیار دادستان کل اریک Dreiband در بیانیه ای گفت. ‘œAttacks در برابر خانه عبادت در حال حمله به مردم با ایمان و حق خود را به ورزش دین خود را آزادانه و بدون ترس.”

Proffitt که از کیپ ژراردو یک شهرستان در جنوب شرقی میسوری در سراسر مرز از ایلینوی جنوبی ندارد ذکر شده وکیل. در سال 2009 او التماس کرد گناه را به دولت اتهام پرتاب سنگ که آسیب دیده همان مسجد و یک خودرو در پارکینگ. او محکوم به سه سال زندان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de