(CBS محلی) — ترس و اضطراب و غم و اندوه و هرج و مرج کشور را فرا گرفت به عنوان COVID-19 همه گیر ادعا می کند هزاران نفر از زندگی است. به عنوان یادآوری این بار کارشناسان استدلال می کنند که طنز می تواند قدرتمند مکانیسم مقابله در بحران تا زمانی که آن را در چارچوب طعم خوب است. وارد سخنران انگیزشی و متوسط عامل کمال کوان که متکی بر طنز زمانی که او می نویسد و صحبت در مورد یو پی اس و فراز زندگی از زندگی با فلج مغزی و بودن در یک صندلی چرخدار.

در حال حاضر کوان است که تلاش برای گسترش کمی خنده در طول coronavirus قرنطینه برای هر کس از خانه اش در Chesapeake Virginia.

“من غیر فعال شده و من در یک صندلی چرخدار و من در تلاش برای مردم را به رفتن نگه دارید و خدا را شکر برای آنچه که آنها” گفت: کوان در مصاحبه با CBS محلی کتی جانستون. “من نمی خواهم مردم را برای اعطا توانایی های که دارند.”

کوان گرفته شده به رسانه های اجتماعی (Facebook, Twitter, Instagram و Infinite) برای به اشتراک گذاشتن خود را روزانه جوک های تصویری و خانه درایو خود شعار “تسلط بر روز است.”

“چگونه می توانم گرفتن منحصر به فرد پرنده از او پرسید: در روز 3. “منحصر به فرد بر روی آنها.”

“چه پلیت می گویند به یخچال؟” کوان خواسته در روز 18. “خنک ماندن شام را بر من.”

و در روز 35 او ارائه شده: “اگر یک بچه حاضر به خواب در زمان خواب هم آنها را متهم به مقاومت در برابر دستگیری?”

کوان روزانه “پدر” جوک (به عنوان او تماس آنها) همیشه شامل کلمات تشویق برای همه در همه گیر مستند.

“من همیشه می گویم که خود را بدتر کابوس رویای شخص دیگری گفت:” کوان در مصاحبه با CBS محلی است. “این چیزی است که آن پایین می آید. مبارزات خود را ممکن است شخص دیگری ، اگر مشکل شما این است که شما نمی دانید که چه چیزی برای پوشیدن دارم که روز و یا موهای خود را به نظر می رسد وحشتناک آن روز که یک روز خیلی خوب.”

کوان که در حال نوشتن یک کتاب می گوید: او به دنبال برای رفتن به سطح بعدی را برای گسترش پیام خود را و برنامه های در حال انجام, جوک و تا زمانی که در خارج از قرنطینه.

روز سه شنبه او به نظر می رسد در “چای با GaryVee” برای برخی از بینش از میزبان (و یکی از کوان قهرمانان) Gary Vaynerchuk رئیس VaynerX یک ارتباطات شرکت که متخصص در بازاریابی دیجیتال و رسانه های اجتماعی. کوان امید خود را از جوک ها می تواند الهام بخش مردم در سراسر کشور است.

“آیا بهترین خود را برای غلبه بر همه چیز و موانع زندگی خود گفت:” کوان. “اجازه ندهید که آن را توقف شما را از انجام آنچه شما می خواهید به انجام است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de