بسیاری از بیمارستان رفت و تا حد زیادی بلا استفاده خواهد بود تعطیل

نیویورک — Gleaming جدید چادر بیمارستان نشستن خالی در دو حومه نیویورک دانشگاه هرگز پس از درمان تک coronavirus بیمار است. مراکز کنوانسیون که تبدیل شد به طور موقت بیمارستان در شهرهای دیگر رفت و بیشتر استفاده نشده. و یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی است که ارائه کمک در منهتن است به زودی به ترک.

هنگامی که عفونت ویروس آهسته و یا سقوط کوتاه از بدترین پیش بینی های جهان باقی مانده بود نقطه چین با ده ها تن از به سختی استفاده می شود و یا استفاده نشده بیمارستان. برخی از مقامات دولتی می گویند که مشکل خوب اند – با وجود هزینه های به طور بالقوه میلیاردها دلار برای احداث این مراکز مراقبت – از آنجا که این نشانه این بیماری کشنده تقریبا به عنوان زمین شناسی آن را به عنوان ممکن است.

                                                                                                                                                                                                                       

بسیاری از امکانات در حال حاضر خواهد شد نگه داشته و در حالت آماده به کار برای موج دوم ممکن است از عفونت. برخی حتی می تواند repurposed به عنوان تست سایت و یا مراکز بازیابی.

‘œIt تعداد دفعات مشاهده خواهد شد به عنوان یک موفقیت بزرگ برای کل کشور اگر ما هرگز مجبور به استفاده از آنها,’� گفت: Simon استیونس رییس اجرایی خدمات بهداشت ملی انگلستان که در آن کم استفاده می شود بیمارستان انتقاد شده است و به عنوان هزینه های غیر ضروری œwhite فیل.’�

‘œBut با بیشتر امواج از coronavirus ممکن است این مهم است که ما این امکانات اضافی در محل درمان بیماران,’� استیونس گفت.

در ایتالیا و اسپانیا, میدان بیمارستان ها دیده می شد به عنوان مهم برای تسکین فشار در اتاق اورژانس به عنوان بیماری منفجر شده در مارس. این کشورها رتبه پس از ایالات متحده امریکا برای بیشترین تعداد از عفونت و مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

اسپانیا ساخته شده حداقل 16 میدان بیمارستان ها اعم از چند تخت در زیر چادر به یک با بیش از 5000 تخت در مادرید بزرگ مرکز کنوانسیون. که مرکز درمان بیش از 4000 بيمار حسابداری برای 10 ٪ از کل جمعیت آلوده در این بیماری زده سرمایه است.

                                                                                                                                                                                                                       

به عنوان بحران برطرف و دائم بیمارستان ها قادر به مدیریت بهتر, بار, برخی از اسپانیا در زمینه بیمارستان های در حال پوسته پوسته شدن و یا خاموش کردن. رئال مادرید تسهیلات نصف ظرفیت خود را و می تواند در دو هفته اگر عفونت نرخ نگه دارید.

اسپانیایی وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت: در این زمینه شده اند مهم است و در برخی موارد “ضروری است.’�

برای تمام موفقیت های نیز وجود داشته اند اشتباه.

در میلان در ایتالیا سخت ترین ضربه منطقه یک بیمارستان صحرایی بودجه با 21 میلیون یورو (23 میلیون دلار) در کمک های مالی خصوصی خیلی دیر آمد و ساخته شده بود بیش از حد دور از مرکز شهرستان می شود بسیار کمک کند.

200 تخت بیمارستان قرار داده تا در کمتر از دو هفته در یک مرکز همایش در حومه شهر افتتاح شد به هیاهو در مارس 31, اما پس از آن فشار در منطقه ويژه شد و در حال حاضر شروع به سقوط. این درمان تنها چند ده بيماران است.

                                                                                                                                                                                                                       

ملی ایتالیا عمران سازمان حفاظت مخالف این طرح از همان آغاز با این استدلال آن را هرگز می تواند تجهیز این مرکز با هواکش و یا پرسنل در زمان. اما منطقه ای فرماندار یک عضو از یک رقیب سیاسی حزب جعلی جلوتر است.

‘œWe تا به حال به … آماده سازی یک سد در مورد این بیماری همه گیر غلبه خاکریزی,’� لمباردی فرماندار Attilio فنتنا گفت, ایتالیایی, همه اخبار ایستگاه رادیویی 24.

در برلین ساخت و ساز و استخدام در حال ادامه در 1000 تخت بیمارستان صحرایی لقب تاج مرکز. پروژه پیشرفته با وجود عرضه بیش از تقاضا موجود تخت بیمارستان در پایتخت آلمان که منجر به سوال در مورد مفید بودن آن و 90 میلیون یورو ($97.8 میلیون دلار) هزینه آن تا کنون.

در نیویورک, سخت ترین-آمار دولتی در آمریکا با نزدیک به 300,000 موارد و بیش از 18,000 مرگ رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو استفاده از شعار ‘œplan برای بدترین امید برای بهترین� به دفاع از خود فشار برای بیمارستان است که تا کنون رفته تا حد زیادی استفاده نشده.

نگاهی به پیش بینی در اواسط ماه مارس که دولت نیاز به دو بیمارستان ظرفیت 110,000 تخت تا پایان آوریل کومو خواسته لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده برای ساخت حداقل چهار بیمارستان و نیروی دریایی به استقرار نیروی دریایی راحتی کشتی بیمارستانی به منهتن.

در همان زمان, بیمارستان ها شدند, تخلیه بیماران به صورت رایگان تا تخت و اضافه کردن امکانات جدید و عمومی شروع شد به آغوش اجتماعی-فاصله اقدامات برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

با تعدادی از بیماری های مربوط به بستری شدن در بیمارستان cresting بسیار پایین تر از پیش بینی ها در 18,825 در مارس 12, فقط یکی از, ارتش, سپاه ساخته شده و امکانات به طور موقت باز در یعقوب K. Javits مرکز کنوانسیون. آن را جمعه پس از درمان کمی بیش از 1000 بيمار.

سه زمینه دیگر بیمارستان ها که کومو درخواست تکمیل شد و mothballed برای استفاده احتمالی در آینده از جمله آنهایی که در دانشگاه از دانشگاه استونی بروک و دانشگاه ایالتی نیویورک کالج در Westbury در لانگ آیلند. برنامه ریزی برای چهار دیگر زمینه بيمارستان scrapped و آسایش تنظیم شده است به ترک در روز پنج شنبه.

سپاه مهندسان ارتش پرداخت شرکت های ساخت و ساز $136 میلیون دلار برای ساخت استونی بروک تسهیلات و $116.5 میلیون برای ساخت یک در Westbury پردیس با توجه به فدرال قرارداد داده است. آن را به حداقل $100 میلیون دلار قرارداد برای پس-لغو بیمارستان در یک مسابقه اسب مسیر و پارک شهر.

اختلاف بین کومو بدترین-صورت-برنامه ریزی سناریو و آنچه در واقع اتفاق افتاده است جلب توجه یک منتقد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

‘œWe ساخته شده است شما هزاران نفر از تخت بیمارستان است که شما لازم نیست و یا استفاده از’� او توییتی به فرمانداری nemesis در آوریل 17.

حالات مشابه بازی کرده اند در سراسر ایالات متحده

شیکاگو مقایسه بازگشت برنامه برای 3000-تخت موقت بیمارستان در McCormick Place, این کشور بزرگترین مرکز کنوانسیون به عنوان عفونت عدد کاهش یافته است. باز آوریل 3 به جای آن با 500 تخت $64 میلیون تسهیلات درمان فقط 12 نفر به عنوان هفته گذشته با شش نفر از آنها منتشر شده است.

1000 تخت تسهیلات در دیترویت بزرگ مرکز کنوانسیون درمان حدود سه ده نفر با 16 دریافت مراقبت های وجود دارد که از سه شنبه. شهردار مایک دوگان به نام تسهیلات را محدود به استفاده از یک ‘œsign از موفقیت بزرگ” و گفت: این امر به زودی تعطیل می شود.

فیلادلفیا برنامه های خود را به طور موقت بیمارستان در حدود دو هفته. باز پس مارس 20, آن را گرفته و آن را فقط یک تعداد انگشت شماری از بیماران به آنها در بازیابی از coronavirus. نیوجرسی چهار ارتش سپاه ساخته شده در بیمارستان با مجموع 1000 تخت را درمان 346 نفر از دوشنبه.

در ضمن در New Orleans مرکز کنوانسیون که پناه به بازماندگان طوفان کاترینا 15 سال پیش شاهد حدود 100 coronavirus بیماران در هر زمان داده شده به عنوان یک بیمارستان صحرایی.

لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: او ندارد هیچ برنامه فوری برای بستن این تاسیسات به دلیل مدل سازی نشان می دهد که امکان یک چشم انداز مثبت در ویروس موارد در آینده است. او گفت: این شهرستان دارای بدون نیاز به کنوانسیون فضا.

‘œQuite ما در حال رفتن به کنوانسیون های آینده به نیواورلئان در آینده نزدیک’� ادواردز گفت.

__

آسوشیتد پرس نویسندگان نیکول Winfield در رم; Sylvie Corbet و آنجلا چارلتون در پاریس; جوزف ویلسون در مادرید; Frank Jordans در برلین; پان Pylas در لندن; Dusan Stojanovic در بلگراد صربستان; Don Thompson در ساکرامنتو کالیفرنیا; Michael Catalini در ترنتون نیوجرسی; Claudia Lauer در فیلادلفیا; اد سفید در دیترویت; جان اوکانر در اسپرینگفیلد ایلینوی; David Eggert در لانسینگ میشیگان; James لاپورتا در دلری بیچ فلوریدا; و ملیندا Deslatte در Baton Rouge, لوئیزیانا, کمک به این گزارش.

__

به دنبال در توییتر در سیساک www.twitter.com/mikesisak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de