کلرادو است که حداقل نامتناسب نرخ هنگامی که شما مقایسه ماری جوانا بازداشت برای سفید و سیاه مردم در این کشور به اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا, اما آن را هنوز هم به دور از برابر است.

ACLU اخیر گزارش به بررسی در اختیار داشتن ماری جوانا بازداشت برای سفید و سیاه و سفید مردم از سال 2010 تا سال 2018 گردآوری داده ها در سراسر کشور و در مقایسه با آمار برای هر 100,000 نفر است. نتیجه گیری ؟ مردم سیاه و سفید بودند و حدود چهار برابر بیشتر احتمال دارد بازداشت برای در اختیار داشتن ماری جوانا از مردم سفید.

مونتانا و کنتاکی بيشترين نرخ های متفاوت با بیش از نه سیاه افراد دستگیر شده برای در اختیار داشتن ماری جوانا برای هر فرد سفید. (که نسبت به خصوص شگفت انگیز برای, مونتانا, که, کوچک, جمعیت آمریکایی های آفریقایی تبار.) ایلینوی, غرب ویرجینیا و آیووا همه بازداشت نسبت بیش از هفت به یک, با توجه به گزارش. (فلوریدا و واشنگتن نمی شد در گزارش گنجانده شده.)

“اجرای قانون همچنان به صدها نفر از هزاران نفر از ماری جوانا در اختیار دستگیری هر سال حسابداری برای تقریبا نیمی از تمام مواد مخدر بازداشت در سراسر کشور. بعلاوه اگر چه در اختیار داشتن ماری جوانا بازداشت شد نرخ پایین تر در سراسر کشور در سال 2018 از در سال 2010 اولیه کاهش بخش اول از این دهه به نظر می رسد که با رکود مواجه و یا حتی معکوس” این گزارش می خواند. “در سال 2018 — بدون تغییر از سال 2010 — مردم سیاه و سفید هنوز هم نزدیک به 4 برابر بیشتر از افراد را دستگیر و برای در اختیار داشتن ماری جوانا با وجود مشابه استفاده از نرخ.”

Marijuana Arrests Almost Twice as High for Blacks as Whites in Colorado

کلرادو مقايسه سیاه و سفید بازداشت برای در اختیار داشتن ماری جوانا ترین متعادل از 49 متحده در لیست اما حتی که خوب نیست: فقط تحت دو بار به عنوان بسیاری از مردم سیاه و سفید دستگیر شدند به عنوان سفید بین سال های 2010 تا سال 2018 یا یکی از سیاه به هر .54 درصد سفید. (در سال 2018 بررسی کلرادو ماری جوانا اجرای بخش کشف کردند که سیاه مردم برگزار شد و حدود 2 درصد از ماری جوانا کسب و کار مالکیت مجوز در دولت است.)

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

سیگار, در حالی که سیاه و سفید است به خصوص خطرناک در غرب ویرجینیا, وایومینگ, و, داکوتای جنوبی, ACLU یادداشت که در آن در هر نقطه از 2.15 به 2.68 درصد از مردم به طور کلی در حال بازداشت برای در اختیار داشتن ماری جوانا در مقایسه با افراد سفید که به صورت یک 0.44 برای 0.71 دستگیری رای در همان متحده است.

“اگر چه به طور کلی بازداشت نرخ و میزان نابرابری نژادی در بازداشت متنوع در سراسر متحده در هر دولت, مردم سیاه و سفید بودند بیشتر احتمال دارد به بازداشت برای در اختیار داشتن ماری جوانا از سفید مردم” گزارش می خواند.

متحده زود به قانونی کردن ماری جوانا در کلرادو آلاسکا و کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن — در پایین ده به صورت نژادی و اختلاف با توجه به ACLU. اما کلرادو, آلاسکا, اورگان و کالیفرنیا واقع دیدم اولیه افزایش می یابد در نژادی اختلاف پس از قانونی کردن داده ها نشان می دهد اگر چه کلرادو و آلاسکا را از دیده قطره به تعداد پایین تر از قبل از قانونی سال است.

Marijuana Arrests Almost Twice as High for Blacks as Whites in Colorado

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im