مارس روز اعتراض به بازگشایی آمریکا را در هانتینگتون بیچ, Downtown LA

هانتینگتون بیچ (CBSLA) — در روز اول ماه مه است که همچنین به عنوان شناخته شده بین المللی کارگران روز هنگامی که کارگران معمولا به خیابان ها برای افزایش حداقل دستمزد و مزایای تظاهرکنندگان خواستار هستند که اقامت در خانه سفارشات به سرعت گسترش coronavirus برداشته شود به طوری که مردم می تواند بازگشت به کار.

یک سازمان به نام ما حقوق است که در مرکز شهر لس آنجلس و در هانتینگتون بیچ که در آن سواحل بسته شد منظور از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پس از جمعیت زیادی از تبار آخر هفته گذشته.

تظاهرکنندگان جمع آوری در هانتینگتون بیچ در اعتراض به دولت stay-در-خانه سفارش در میان coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 1 مه سال 2020 در کالیفرنیا است. (عکس از رابین بک / AFP) (عکس از رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ)

در هانتینگتون بیچ, تظاهرکنندگان بودند شانه به شانه با beachgoers هجوم ساحل بسته شدن سفارشات. چند نفر خال خال شد دوچرخه سواری و حمل surfy برای آب در مخالفت با فرماندار سفارشات.

“من اینجا هستم چون من می خواهم سالن ما باز گفت:” قاره تامی Avants. “من فکر می کنم همه ضروری است.”

تخمین زده می شود از 2500 به 3000 نفر فقط از سواحل خواستار فرماندار برای پایان دادن به خاموش کردن سفارشات.

“این مستند نیاز به توقف” گفت: سرو ساکن رابین Itzler. “ما نیاز به باز کردن اقتصاد است. شما نمی تواند یک کشور را از همه پنهان شده در خانه.”

تظاهرات خواستار کالیفرنیا که به طور کامل بازگشایی نیز معترضان در وسایل نقلیه خود را به ترافیکی بزرگراه ساحل اقیانوس آرام در هر دو جهت و برای کسانی که با پای پیاده برای پر کردن هانتینگتون بیچ اسکله.

به عنوان معترضان جمع شده بودند و یک قاضی را تکذیب کرد دستور ظ توسط چند O. C. شهرستانها برای جلوگیری Newsom را خاموش شهرستان سواحل.

در مرکز شهر لس آنجلس تظاهرات از همان جنبش به نام برای یک پیاده روی اعتراض و به بن بست خیابان ها در داخل و اطراف شهر لس آنجلس سالن.

“ما می توانیم اقدامات احتیاطی دیگر گفت:” اریک Rodriquez که پیوست اعتراض در مرکز شهر. “اما آن را بسته ، آن را کمی بیش از حد شدید است.”

یکی از مسائل اصلی برای معترضین از دست دادن شغل از غیر ضروری کسب و کار مجبور شدند به نزدیک است.

“ما به خصوص نگران برای افرادی که فرو شده است به فقر از جمله مستند نشده افرادی که نمی واجد شرایط برای بیکاری گفت:” قاره آنجلا McArdle.

تظاهرات در مرکز شهر موجب کوچک مقابله با اعتراض مردم خواستار “بشریت برای اولین بار.” آنها در برابر تماس به آسانسور stay-در-خانه سفارشات و گفت که برای انجام این کار خواهد بود “سنگدلانه بی توجهی به امنیت عمومی و زندگی انسان است.”

مشابه تظاهرات خواستار آن است که کشورهای بازگشایی اقتصاد در سراسر کشور که شامل مردم با پوشیدن اتوماتیک تفنگ و مهمات اما ما باید حقوق خود گفت: تظاهرات یک تظاهرات مسالمت آمیز و “کاملا بدون خشونت” تحمل خواهد شد.

با توجه به CBSLA خبرنگاران میشل Gile و Hermela Aregawi تظاهرات در هانتینگتون بیچ و مرکز شهر L. A. باقی مانده تا حد زیادی صلح آمیز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de