لس آنجلس (CBSLA) – عضو شورای شهر خوزه Huizar باید “کنار بلافاصله” اگر او متهم است در جریان تحقیقات فدرال شهردار اریک Garcetti روز جمعه گفت.

Garcetti ساخته شده بیانیه ای در حمایت از رئیس شورای Nury مارتینز توصیه به Huizar محدود فعالیت خود را در شورای شهر در میان ادامه FBI برای مبارزه با فساد مالی را به اتهام رشوه خواری از مسئولان شهرستان توسط توسعه دهندگان.

زودتر جمعه Huizar گفت: او آغاز خواهد شد به “حد من شرکت” در فعالیت های شورای.

این عضو شورای شد با ارسال نامه ای درخواست کرد که او را به حضور در جلسات و یا هر گونه اقدامات قانونی فقط دو روز پس از دادستان فدرال اعلام کرد که درخواست معامله با یک مشاور توسعه در ارتباط با فدرال کاوشگر که شامل یک عنوان و در عین حال ناشناس عضو شورای عالی با توجه به اخبار شهر خدمات.

LOS ANGELES, CA – فوریه 17: لس آنجلس عضو شورای خوزه Huizar صحبت می کند در مراحل تالار شهر در طول “رو به جلو در آب و هوا” رالی به تماس رئیس جمهور اوباما به قوی عمل بر بحران آب و هوا در فوریه 17, 2013 در لس آنجلس ، (عکس از دیوید McNew/گتی ایماژ)

جورج چیانگ انتظار می رود که به اعتراف به نقش خود در پرداخت به بازی رشوه خواری طرح مربوط ناشناس عضو شورا با هدف پیشبرد توسعه در مقیاس بزرگ پروژه های.

دادستان ها می گویند این طرح منجر شد توسط یک عضو شورای شهر و درگیر مقامات دولتی دریافت پول نقد, کنسرت و بلیط یک رویداد ورزشی و هدایای دیگر در ازای پیشبرد پروژه های توسعه است.

Huizar که به نمایندگی از منطقه 14 از سال 2005 بوده است نه به جرم متهم پس از FBI جستجو خود را در خانه و دفاتر نزدیک به دو سال پیش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de