MCC کتابفروشی ارائه می دهد یک راه آسان برای کمک به دانش آموزان نیازمند

این McHenry County, کالج, فروشگاه سازماندهی کرده است یک راه مناسب برای کمک به دانش آموزان نیازمند در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر.

در حال حاضر در MCC فروشگاه سایت mccbookstore.mchenry.edu خریداران می توانید انتخاب کنید “اهدا به موفقیت دانش آموز صندوق” به راحتی یک کمک مالی از $1, $5, $10, $20, یا بیشتر به سبد خرید خود را قبل از تکمیل خرید خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

“ما می خواستیم برای حمایت از MCC دانش آموزان در هر راه ما می تواند به عنوان حرکت آنها انتقال به آموزش آنلاین و در صورت هر گونه چالش های دیگر که ممکن است در طول این زمان گفت:” پائولا طولانی از MCC فروشگاه. “ما توانسته ایم از نزدیک ببینید که چگونه موفقیت دانش آموز صندوق کمک می کند تا دانش آموزان برای رسیدن به اهداف خود و ما هیجان زده برای کمک به کسانی که در تلاش است.”

در اصل تاسیس در سال 2017, دانش آموز موفقیت صندوق طراحی شده برای بهبود احتباس زمانی که شرایط پیش بینی نشده می تواند تاثیر توانایی دانش آموز برای ماندن در کالج.

بیش از سه سال گذشته پایه و اساس را مطرح کرده است بیش از $44,000 برای موفقیت دانش آموز صندوق و اهدا بیش از $25,000 مستقیم کمک به دانش آموزان کمک پوشش هزینه های اضطراری مانند تعمیرات خودرو, اجاره ماشین, پرداخت صورتحساب های پزشکی و مراقبت از هزینه های.

با حتی بیشتر دانش آموزان تجربه, شخصی, تحصیلی و یا مشکلات مالی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 pandemic, بنیاد قادر به بلافاصله پاسخ با استفاده از منابع این صندوق — خرید تعدادی لپ تاپ و Chromebook برای استفاده دانشجویان دو برابر حداکثر خود هدیه جایزه مقدار از $500 به $1 ، 000 در هر دانشجویی, ساخت فرم درخواست خود به راحتی در دسترس آنلاین و گسترش معیار برای کسانی که واجد شرایط برای کمک.

                                                                                                                                                                                                                       

“مانند بسیاری از اعضای جامعه ما دانش آموزان ما ممکن است در معرض فشار مالی از دست رفته ساعت کار و یا بدانند که چگونه به تعادل کودک-مراقبت از خود را با کلاس” گفت: Brian DiBona مدیر اجرایی از دوستان از MCC پایه و اساس است. “هدف ما این است که به مرحله و ارائه هر چه حمایت از این دانش آموزان نیاز به نگه داشتن آنها را در مدرسه و با تمرکز بر اهداف آموزشی. حمایت سخاوتمندانه از MCC فروشگاه ما کمک خواهد کرد رسیدن به حتی بیشتر دانش آموزان در طول این زمان بی سابقه.”

در حالی که MCC فروشگاه در دانشگاه باقی می ماند بسته به رعایت این ایالت اقامت در خانه سفارش خریداران می توانند سفارشات در محل mccbookstore.mchenry.edu و یا آنها را حمل به خانه های خود و یا آنها را انتخاب کنید تا در کالج در یک زمان تعیین شده و محل.

برای کمک به طور مستقیم به MCC موفقیت دانش آموز صندوق و یا برای کسب اطلاعات www.mchenry.edu/supportmcc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de