سابق هرالد روزانه نویسنده کنت کند تنها زمان سفر به ضرب و شتم نویسنده برای پوشش تمامیت گاو قهرمانی را اجرا کند. “آخرین رقص” تولید نمی صحبت کردن با او برای مستند بنابراین او برای اشتراک گذاری خاطرات خود را در اینجا. کنت و مایک مک شکستن “آخرین رقص” آخرین قسمت 5 و 6.

MM: وجود دارد بسیاری از موضوعات در این قسمت آن را سخت به یاد داشته باشید همه آنها را.

                                                                                                                                                                                                                       

متر: پسر من Kyle همیشه شکایت در مورد آنها رفتن به عقب و جلو بین ’98 و برخی از سال گذشته است.

MM: بیایید شروع با Toni Kukoc از او برخی از نشان می دهد و برخی از نفرت از مایکل جردن و Scottie Pippen در بارسلونا بازی های المپیک است.

متر: Toni آورده و این نشان می دهد که چگونه زمانی که او در سمت چپ اروپا و او پشت سر گذاشتن میلیون ها دلار. او Benetton ترویزو قرارداد بود. او که هنوز زندگی در کرواسی در میان یک جنگ است. او می آید در اینجا در ’93 به یک تیم با مایکل و Scottie که درمان او را مانند تلخه از یک سال قبل.

من به یاد داشته باشید بعد مایکل بازنشسته, Toni شد و پشت سر او در گوشه و او آشکارا گریه می کرد. من می دانم آن بود که او داده بود بسیار و او آمده بود به یک دلیل خاص و به همین دلیل تنها بودن دمیده در چهره اش. سپس سه سال بعد Toni شد ششمین مرد سال برای 72-پیروزی تیم است.

من دوست دارم Toni زیادی است. او واقعا آرام آرام مرد. تونی به من یادآوری پیت Maravich در بسیاری از راه های. همه او می خواست به انجام می شد با قرار دادن توپ در سبد و مهم نیست که اگر آن را به او و یا کسی که زیادی عبور از او را. من همیشه قدردانی خود را بازی.

                                                                                                                                                                                                                       

MM: من می خواهم تصور کنید زمانی که سام اسمیت کتاب “اردن قوانین” بیرون آمد آن باعث به هم بزنید در مطبوعات ردیف.

متر: این درست بود که همه چیز شروع به تغییر. مایکل کردم نایک قرارداد و سپس او رو Gatorade قرارداد و آن را به نظر می رسید مثل من صرف زمان بیشتری را پوشش شرکت خبر از من پوشش بسکتبال. سپس “اردن قوانین” منتشر شد و همه از ناگهانی وجود دارد بحث در مورد آنچه در نوشته شده بود چگونه Sam اطلاعات و مایکل در زمان یک گام به عقب از رسانه ها که در آن نقطه.

از ’92 از طریق ’93 هنگامی که ما شروع به صحبت در مورد قمار وضعیت بود که در هنگام ورزش نوشتن را تغییر داد. ما دیگر فقط به پوشش رقابت است. من می دانم که مردم تا به حال تایید معاملات قبل از Michael اما نه مانند آن. وجود داشته است جنجال قبل از Michael اما نه مانند آن.

MM: یکشنبه قسمت به من یادآوری آزار دهنده آن را باید برای پوشش این تیم پس از مایکل سفر به شهر آتلانتیک در طول ’93 برگشتی. او راه می رفت در اطراف مانند او دیوانه در جهان حدود دو هفته است.

متر: Michael انجام یک کار خیلی خوب از دست زدن به ما. تا زمانی که همه چیز واقعا زشت او در دسترس ما نیست. کسانی که مجموعه عظیمی از خبرنگاران او تا به حال برای مقابله با به طور منظم من همیشه شگفت زده در چگونه بعد از بازی او را مانند سه امواج متفاوت از خبرنگاران.

                                                                                                                                                                                                                       

خبرنگاران تمام شد درخواست او همان پرسش چرا که آنها مورد نیاز شخصی خود را صدا نیش و او را پاسخ سوالات مشابه همان راه را با استفاده از کلمات متفاوت است. من نمی دانم آنچه در کلاس او احتمالا می تواند در نظر گرفته شود که به او آموخت که چگونه به انجام این کار است. او نبود به استاندارد کلیشه پاسخ یا. این نوع غم انگیز برای دیدن همه که تغییر به عنوان قمار چیزی که کار را شروع کردم و سپس آن را به طور چشمگیری تغییر هنگامی که او آمد پشت در ’95.

MM: زمانی که آنها را لمس بر روی مایکل بی میلی به صحبت کردن سیاسی آن را به من یادآوری برخی از خبرنگاران که در اطراف بودند در 80s مانند سام شریل Raye و بروس Levine, بحث در مورد چگونه شما می توانید چت با مایکل در مورد هر چیزی. او در واقع بسیار تا تاریخ در زمان حوادث از آنجا که او می خواهم به ماندن در اتاق هتل خود را و تماشای سی ان ان در تمام طول روز از او نمی تواند بدون ایجاد به هم بزنید. آیا شما از گرفتن هر یک از آن دوران?

متر: من فکر می کنم او در مورد هوشمند چه می گذرد اما او نیز بسیار هوشمند در مورد تصویر خود را. او می دانست که چه می گذرد, اما او نبود هر گونه فشار یا کشش در هر جهت. این بود که او باور نمی کند در حقوق مدنی برای آمریکایی آفریقایی جامعه او فقط با انگیزه های سیاسی. بنابراین وقتی که کل Jesse Helms-هاروی Gannt نژاد آمد, من به یاد داشته باشید او را به گفتن داستان در مورد مادر خود را و منافع خود را در او درگیر بودن. من توضیح خود را به قلب است. نه “جمهوری خواهان خرید کفش بیش از حد” او فقط آن را ندارد او را به ایستادن به موقعیت های شبیه به آن.

MM: چه چیز دیگری ایستاده بود به شما یکشنبه ؟

متر: آنها با عجله گذشته این واقعیت است که قبل از هر بازی مایکل را ملاقات با Make-A-Wish بچه. آن را همیشه Make-A-Wish سازمان اما سازمان هایی که داده آرزوها برای علاج بیماری کودکان است. ما در L. A. عرصه ورزش قبل از بازی مقابل کلیپرز من فقط راه رفتن در اطراف و به طور اتفاقی در یک منطقه کوچک در دخمه از جایی که مایکل قرار بود برای دیدار با یک بچه.

روابط عمومی مرد نوع تلاش برای چخ من دور اما مایکل به من گفت که من می تواند باقی بماند. بنابراین من به دیدن او صرف زمان با این نوجوان که در یک صندلی چرخدار و به طور کامل فلج کرد. چشم خود را به سختی منتقل شده است. او خود را با مادر و پدر بزرگ و مادر خود را نگه داشته و گفت: “مایکل پسر من رو پوستر خود را در سراسر اتاق خود را و شما مورد علاقه خود را ورزشکار و همه او همیشه می خواستم برای انجام دیدار با شما.”

مایکل خیلی سرد است. او زانو زد و در مقابل پسر و صحبت به او را برای پنج دقیقه. پسر واقعا, پاسخ, اما مایکل صرف پنج دقیقه با او را در آغوش گرفت و همه پس از آن من و او راه می رفت به اتاق قفل است. من گفت: “شما این کار را قبل از هر بازی مناسب است؟’ و گفت: آره خیلی.’ من verklempt من نابود شد. آن را فقط بیش از حد احساسی برای من بود.

من گفت: “چگونه می توانم شما را از انجام این کار برای خودتان آماده برای یک بازی است؟’ او گفت: “این فقط به آنچه من انجام دهد.’ که فقط یکی از قوی ترین چیزهایی که من دیدم در کل زمان من پوشش بهره گرفت.

MM: آیا شما را وادار به می دانم که هر یک از مایکل ماموران امنیتی? اواخر John Michael ووزنیاک به نظر می رسید روز یکشنبه ستاره برک آوت.

متر: من می دانستم که جورج Koehler که راننده ماشین لیموزین. او آن مرد که من صرف مقدار زیادی از زمان با, اما من نمی دانم کسانی که امنیت بچه ها. آنها همه بسیار عجیب و غریب به ما آموخته یکشنبه.

• * * * توییتر: @McGrawDHBulls

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de