کستل ولتورنو ایتالیا — آنها شناخته شده به عنوان ‘œthe invisibles”: مستند نشده مهاجران آفریقایی که حتی قبل از شیوع کروناویروس فرو ایتالیا به بحران سختی خراشیده به عنوان روز کارگران روسپی آزاد آرایشگری و فصلی مزرعه دست.

قفل شده است و به مدت دو ماه در حال فرو ریختن آپارتمان در اراذل و اوباش-نفوذ شهر در شمال ناپل دست خود را به دهان وجود رشد کرده است و حتی بیشتر مخاطره آمیز با هیچ کار و هیچ غذایی و هیچ امیدی.

                                                                                                                                                                                                                       

ایتالیا در حال آماده سازی برای بازگشایی برخی از کسب و کار و صنعت روز دوشنبه در مقدماتی کاستن از آن ویروس خاموش شدن است. اما هیچ نشانه ای وجود دارد که “œthe invisibles’� از کستل ولتورنو خواهد شد بازگشت به کار در هر زمان به زودی, و هیچ مدرکی وجود ندارد که دولت در این شبکه اجتماعی خواهد شد سهولت بدبختی خود را.

‘œI نیاز به کمک. به من کمک کند. برای بچه های من برای شوهرم, من نیاز به کمک’� گفت: گریان مریم سادو Ofori یک نیجریه آرایشگاه و مادر سه است که پر از سوراخ در سر می برند بلوک آپارتمان. او فرار از شیر برای او 6 ماه است و گرفتن در خیرات از یک دوست.

یک چهل تکه, تیم, از, داوطلبان, پزشکان یک کشیش فرهنگی میانجی و محلی شهرستان در سالن مقامات در حال تلاش برای اطمینان حاصل کنید که œthe invisibles’� نیست فراموش شده به طور کامل ارائه مواد غذایی روزانه را به خود فشرد آپارتمان و تلاش برای ارائه مراقبت های بهداشتی. اما نیاز است outstripping منابع است.

‘œThere اورژانس در COVID اضطراری است که یک اورژانس اجتماعی,’� گفت: Sergio Serraiano اجرا می شود که یک کلینیک درمانی در شهر. ‘œWe می دانستم که این اتفاق خواهد افتاد و ما در حال انتظار برای آن را از ابتدا.’�

                                                                                                                                                                                                                       

ویروس زده سخت ترین در ایتالیا موفق صنعتی شمال که در آن اولین وطنی مورد ثبت شده Feb. 21 و که در آن بسیاری از آلوده و 27,000 مرده ثبت شد. بخش عمده ای از دولت توجه و پاسخ با تمرکز بر تقویت سیستم مراقبت های بهداشتی وجود دارد به مقاومت در برابر یورش ده ها هزار بیمار است.

کستل ولتورنو دیگری است دنیا به طور کامل 27 کیلومتر (17-مایل) از زمین در حال اجرا در امتداد دریای شمال ناپل است که کنترل Camorra سازماندهی سندیکای جرم و جنایت. در اینجا وجود دارد که باید در مورد یک دوجین COVID موارد و هیچ یک در میان مهاجران.

اما کستل ولتورنو است و دیگر مشکلات که COVID بحران را تشدید کرده است. شناخته شده به عنوان ‘œTerra dei Fuochi’� یا زمین از آتش سوزی کستل ولتورنو و مناطق اطراف آن را غیر منتظره ای بالا نرخ سرطان سرزنش بر غیر قانونی زباله و سوزاندن زباله های سمی که آلوده هوا و دریا و زیرزمینی چاه.

در اینجا اوباش اجرا می شود مواد مخدر و دفع زباله و مقامات هشدار داده اند قبیله ها آماده برای بهره برداری اقتصادی بدبختی که این ویروس خاموش شدن ناگهانی ایجاد می شود.

                                                                                                                                                                                                                       

آن است که ‘œthe invisibles’� را حل و فصل بسیاری از پس از عبور از دریای مدیترانه از لیبی در قایق های قاچاقچیان به امید یک زندگی بهتر است. هیچ کس نمی داند که تعداد آنها برای برخی اما برآورد اجرا به عنوان بالا به عنوان 600,000 سراسر کشور. در کستل ولتورنو یک شهرستان با یک مقام رسمی جمعیت حدود 26,000 وجود دارد برآورد 10,000 تا 20,000.

مردان در مشاغل روز چیدن گوجه فرنگی لیمو یا پرتقال و یا در ساخت و ساز که در آن آنها کسب 25 یورو (US$28) در روز است. زن بدن خود را و یا اگر آنها در حال کار به عنوان مستقل مدل مو یا فروش خرده ریز و فندک در خیابان.

در زمان عادی مردان جمع آوری در 4 صبح در roundabouts که نقطه طریق Domiziana اصلی کشیدن, انتظار برای کامیون ها به آنها را انتخاب کنید و آنها را به مزارع و یا سایت های ساخت و ساز. اما از آنجا که مستند که حتی غیر قانونی کردن کتاب سیستم شناخته شده به عنوان ‘œcaporalato’� به زمین را متوقف کند.

این مهاجران که در حال حاضر زندگی می کردند precariously بدون رسمی اقامت یا اجازه کار در حال حاضر نمی تواند از پرداخت اجاره و یا خرید مواد غذایی.

‘œWe ندارد و برق است. ما آب ندارد. ما لازم نیست اسناد,’� گفت: Jimmy Donko یک مرد 43 ساله غنا مهاجر زندگی می کند که با 46 نیجریه و غنا در یک تاریک خانه مختصر و مفید که در آن گه غذاهای پر کردن سینک آشپزخانه و پتو به عنوان پرده بر پنجره شکسته.

به استحمام, شستشو و توالت خیط و پیت کردن او مشاوره ازدواج و مشاوره پیاده روی 300 متری (متری) با سطل به یک چشمه و برگشت.

سطح ناامیدی آشکار است در همه جا: بدون برق و یا سردخانه مواد غذایی غنایم به سرعت و پخته شده است بلافاصله. در اخیر روز پخته ماهی و بز سر باقی مانده بودند در قفسه ها. خارج از مرغ پخته شده بودن موقت اجاق گاز ساخته شده از تشک های قدیمی و چشمه.

یک کنسرسیوم متشکل از اتحادیه های کارگری و سازمان های غیر انتفاعی به نام ” کلی عفو قانونی مستند نشده مهاجران. وزرای دولت قول داده اند که برای کمک به حتی کسانی که در بازار سیاه اقتصاد زنده ماندن در شرایط اضطراری. یک پیشنهاد لایحه قانونی مهاجر کارگران مزرعه برای توت فرنگی و هلو و خربزه برداشت با توجه به اینکه ایتالیا حقوقی فصلی مزرعه دست نگه داشته شده است در خانه در شرق اروپا به دلیل ویروس محدودیت های مسافرتی.

اما هیچ پیشنهادی را ساخته اند آن را به صورت قانون و با وجود مخالفت شدید در سراسر کشور و در کستل ولتورنو به هر حرکت قانونی آفریقایی نیروی کار در حال حاضر در اینجا.

‘œWe در حال صحبت کردن در مورد 20,000 مهاجران غیر قانونی در یک جمعیت از 26000 نفر ‘” است که باعث می شود آن را تقریبا برابر با یک خارجی برای یک ایتالیایی,’� گفت: شهردار لوئیجی Petrella از جناح راست و ضد مهاجر برادران ایتالیا ، ‘œIt به نظر می رسد پوچ به پیشنهاد چیزی شبیه به آن.’�

که گفت:, شهرستان سالن در حال کار برای تغذیه توده teaming تا با محلی سنترو Fernandes مرکز پناهندگان به کیسه های مواد غذایی هر روز قفل شده-خارج-از-کار شدند.

این کشیش دانیل Moschetti سابق در نایروبی کنیا در حال حاضر ارائه مواد غذایی به فقیر در وطن خود.

‘œIt متفاوت بود زمانی که من در نایروبی’� او گفت: در طول یک استراحت در مواد غذایی دور. ‘œThere بود فقر بود اما بیشتر انسان است. در اینجا چیزی است که وجود دارد شیطانی در مورد این همه چیزی بد در چگونه همه این افراد در حال درمان است.’�

___

نیکول Winfield کمک از رم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net