بیرمنگام, انگلستان — ماه رمضان در حال انجام است و مرکز جامع مسجد Ghamkol شریف در بیرمنگام باید پر از نمازگزاران. اما در این سال اصلی ورود به مرده.

در حالی که این مسجد در مرکزی, England شهرستان بسته شده است در پاسخ به کروناویروس همه گیر آن پارکینگ تبدیل شده به یک سردخانه موقت با اتاق را برای 150 بدن.

                                                                                                                                                                                                                       

داوطلب اجرای سردخانه با آن چادر سفید, صنعتی, یخچال و فریزر و شسته و رفته پشته از تابوت شواهدی از تلفات این ویروس در بریتانیا مسلمان و قومی جوامع اقلیت. دو تا از متنوع ترین مناطق انگلستان – لندن و میدلندز منطقه محور در بیرمنگام سیتی – دیده می شود بیشترین تعداد مرگ و میر در شیوع.

محمد زاهد مسجد با متولی که کمک کرد راه اندازی سردخانه با یک شرکت از مسلمان مدیران مراسم تشییع جنازه گفت: این مسجد در بیرمنگام عمدتا جنوب آسیا کوچک هیت منطقه به طور معمول دارای یک یا دو تشییع جنازه یک هفته.

در چند هفته گذشته ‘œwe انجام شد پنج تا شش روز,” او گفت:.

‘œYou می توانید ببینید که چگونه خانواده های عزادار شد,’� گفت: 44 ساله زاهد که می پوشد یک ماسک بارانی یا روپوش و دستکش به او حرکت می کند و در میان تابوت.

دولت محلی اجتماعی-دورى قوانین اجازه می دهد تنها شش نفر برای حضور در هر یک از دفن.

‘œEspecially زمانی که آنها نمی توانند خود را عموزاده و برادران و خواهران در اطراف آنها – آن را واقعا سخت است برای افرادی که از دست داده ایم عزیزان خود را,’� گفت زاهد که از دست دو خاله به COVID-19. ‘œWhat آیا شما می گویند به یک خانواده که پنج پسران و دختران و برخی از آنها را به ماندن در خانه؟’�

                                                                                                                                                                                                                       

این یک داستان مشابه در نزدیکی خط سبز مسجد که در آن تابوت دروغ انباشته در داخل نمازخانه. معمولا این مسجد دارای حدود 25 مجالس ترحیم در سال است. برای سه هفته گذشته آن را دیده است و پنج روز.

‘œEverybody را نگرانی در مورد اینکه آیا آن را به اعضای خانواده خود بعد, خود, عزیزان,’� گفت: سلیم احمد مسجد سر از رفاه و خدمات است.

بریتانیا ثبت بیش از 20,700 بیمارستان مرگ و میر افراد مبتلا به کوروناویروس. هزاران نفر بیشتر احتمال دارد که مرده در خانه های سالمندان.

این ویروس تا به آمار افراد در همه سنین و پس زمینه ها از جمله نخست وزیر بوریس جانسون که صرف سه شب در بخش مراقبت های ویژه. اما شواهد نشان می دهد که قومی-اقلیت انگلیسی ها احساس مخربی.

آمار نشان می دهد که 16 درصد از کسانی که درگذشت در بریتانیا با کروناویروس تا مارس 17 بودند از سیاه آسیایی یا اقلیت قومی (بام) پس زمینه. حدود 14 درصد از جمعیت انگلستان می آید از کسانی که در زمینه های.

                                                                                                                                                                                                                       

حتی بیشتر کاملا اطلاعات از بخش مراقبت های حسابرسی ملی و تحقیقات نشان می دهد که یک سوم از مردم در مراقبت های ویژه با COVID-19 در انگلستان غیر سفید. و بسیاری از بیش از 100 کارکنان مراقبت های بهداشتی که فوت کرده اند در شیوع بودند از بام پس زمینه.

دولت خواسته است مقامات بهداشت عمومی به بررسی ویروس های سنگین تاثیر بر اقلیت.

یک روند مشابه دیده شده است در کشورهایی از جمله ایالات متحده, که در آن یک آسوشیتد پرس تجزیه و تحلیل نشان داد که حدود 42 درصد از آمریکایی ها که مرده اند از COVID-19 سیاه پوست بودند در حالی که آمریکایی های آفریقایی تبار حساب برای حدود 21 درصد از جمعیت در این مناطق قرار گرفت.

در فرانسه فقیر و تا حد زیادی مهاجر محله در حاشیه پاریس دیده می شود برخی از بالاترین افزایش در مرگ و میر پس از وقوع آغاز شد.

Kamlesh خونتی استاد از مراقبت های اولیه دیابت و عروقی پزشکی در دانشگاه لستر گفت: عوامل پیچیده ممکن است درگیر شود. در حالی که آمریکایی های سیاه و سفید اغلب بدتر از دسترسی به مراقبت های پزشکی از رنگ سفید آمریکایی ‘œ در انگلستان ما باید مراقبت های بهداشتی رایگان خدمات پس ما نمی توانیم آن را فقط به نابرابری در مراقبت از’� او گفت:.

خونتی گفت: قومی-اقلیت ایزدی هستند احتمال بیشتری برای زندگی در چند نسل خانواده و تنگ مسکن. بسیاری از نگه داشتن شغل های با خطر بالای عفونت: پزشکان و پرستاران و رانندگان تاکسی و حمل و نقل کارگران است.

سیاه و جنوب آسیا مردم در بریتانیا و جاهای دیگر نیز نرخ بالاتری از بیماری های قلبی عروقی, دیابت و فشار خون, شرایط که شده بود مربوط به شدید تر COVID-19 علائم.

دیگران استدلال می کنند که نژاد پرستی یک عامل است. Gurch Randhawa استاد از تنوع در بهداشت عمومی در دانشگاه Bedfordshire گفت: تحقیقات گسترده نشان می دهد که اقلیت پرستاران و بهداشت مراقبت از دستیاران ‘œoften دریافت فقیرتر درمان از همکاران خود را.”

‘œIn زمینه بحران کنونی این بدان معنی است که آنها ممکن است بدتر دسترسی به شخصی (personal protective equipment) بیشتر تلاش الگوهای تغییر و قرار گرفتن در معرض بیشتر به COVID-19 بیماران’� او گفت:.

در بیرمنگام مسلمان در جامعه هر کس به نظر می رسد که کسی که مرده است. Haly بانو از دست عموی او یک راننده تاکسی که به احتمال زیاد گرفتار این ویروس از یک مشتری.

‘œIt واقعا سخت است برای mum چرا که او نمی تواند به پرداخت احترام به خانواده و یا هر چیز,’� او گفت:. ‘œSo ما فقط به نام در گوشی و FaceTimed و که همه ما می تواند انجام دهد.’�

چیدن گوشت برای یک وعده غذایی در ماه رمضان عمدتا جنوب آسیا Sparkbrook محله بانو گفت: او شوکه شده بود در تعدادی از مردم thronging سوپر مارکت ها و مغازه قصاب. برخی از عینک و ماسک و اما چند شد پس دولت دستورالعمل ها را به باقی می ماند دو متر (بیش از 6 فوت) از هم جدا.

‘œPeople نیست, گوش دادن’� او گفت:. ‘œIt واقعا ترسناک و خطرناک است.’�

در Ghamkol شریف مسجد زاهد است و خدا را شکر که به طور موقت سردخانه نشده رسیده و ظرفیت آن است. آن راه اندازی شد که نگرانی و بدون کافی یخچال سازی بدن را باید سوزانده ضد اسلامی سفارشی. اما هر کسی که شده است در اینجا آورده شده مناسب بود….

‘œWe فقط مطمئن شوید که آنها دریافت نهایی خود را در مراسم’� زاهد گفت.

دانشمندان می گویند بریتانیا به احتمال زیاد تصویب اوج شیوع آن. تعداد افراد بستری شده رو به کاهش است و افزایش تعداد مرگ و میر کاهش پیدا کرده است و حتی اگر صدها نفر با COVID-19 هنوز هم در حال مرگ در هر روز.

زاهد گفت: در هفته گذشته تعداد زیادی از بدن پس از رسیدن به مسجد زوال یافت اما اضطراب است.

‘œThere است که از ترس افراد در مورد کرونا وجود دارد بدون شک در مورد آن’� زاهد گفت.

‘œWhatever می آید, می آید از خدا,’� او اضافه شده است. ‘œWe فقط باید برای حمل در انجام آنچه ما انجام می دهیم.’�

___

جیل Lawless گزارش از لندن است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de