چند اوهایو زندان مرگ و میر شامل اهل بیت استدلال بی گناهی

کلمبوس, اوهایو — اوهایو, زندان, زندانی, کارلوس ریدلی چهار دهه به حبس ابد برای یک سه گانه قتل شد و در انتظار حکم دادگاه در این ماه او امیدوار بود که کمک به او را اثبات بی گناهی از طریق تست DNA.

روز دوشنبه یک اوهایو دادگاه تجدید نظر را رد کرد و ریدلی درخواست. روز بعد او با عجله به بیمارستان که در آن او از COVID-19 با توجه به دو دختر خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

آخرین پیام خود را به آنها چند روز قبل: ‘œThis بسیار سخت بوده است دو هفته من احساس به عنوان اگر من در سن در اجاره نامه 10 سال است.’�

اوهایو است و این کشور بالاترین هر زندانی COVID-19 مورد رای و پنجم-بالاترین زندانی نرخ مرگ و با توجه به تجزیه و تحلیل از زندان ایالتی موارد توسط مارشال, پروژه غیر انتفاعی تحقیقی newsroom اختصاص داده شده به ایالات متحده در سیستم عدالت کیفری.

حداقل 45 اوهایو زندانیان زندان فوت کرده اند از COVID-19, 27 از آنها قرار دارد – مثل ریدلی – مرکزی اوهایو Pickaway تادیبی موسسه که شامل یک مرکز پزشکی. بیش از 4,300 زندانیان و نزدیک به 500 عضو هیات آزمایش مثبت در سطح ایالت.

خانواده تنها آموخته ریدلی بستری شده بود که کسی از دانشگاه ایالتی اوهایو بیمارستان به نام جمعه بعد از ظهر, او گفت:. شش ساعت بعد یک دکتر به نام بگو ریدلی مرده بود و باعث شد COVID-19.

‘œHe نگه داشته و به ما گفتن او بیمار بود و برای تقریبا دو هفته’� دختر خود را کنشا Hines از کلمبوس گفت: پنج شنبه. خود را 69 ساله پدر شد بنابراین بیمار در 30 آوریل که او تا به حال یک زمان سخت به نگه داشتن سر خود را در یک زندان تماس تصویری, او گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

ریدلی دختران گفت: پدر خود را دریافت منفی coronavirus نتیجه آزمون در اواخر ماه آوریل و قرار داده شد با زندانیان دیگر که تا به حال نیز مورد آزمایش منفی اما به نظر می رسید بیمار شد. او تلاش کرده بود با مشکلات سلامتی از جمله روده بزرگ و سرطان پروستات و با استفاده از یک صندلی چرخدار. خانواده گفته شد او رفت و به سرعت به عنوان لخته خون تشکیل شده در ریه های خود.

اولین زندانی به مرگ در پنسیلوانیا نیز شناخته شده به عنوان یک مشتری از دولت پروژه بی گناهی. رودلف Sutton, 67, یک زندانی در ققنوس زندان ایالتی در Montgomery County, درگذشت مارس 8. او خدمت به حبس ابد محکوم به قتل است.

در سراسر ایالات متحده بیش از 14,000 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 مارشال, پروژه تجزیه و تحلیل یافت. هزاران نفر از اصلاح افسران سراسر کشور نیز آزمایش مثبت است.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفت: کروناویروس در زندان است ‘œof نگرانی’� چرا که بسیاری از مردم شلوغ و متعهد به ارائه بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی و تست.

                                                                                                                                                                                                                       

ریدلی همیشه حفظ بی گناهی خود را در سال 1981 به قتل در لیما با توجه به سوابق دادگاه خانواده و دونالد کاستور یک دانشگاه سینسیناتی استاد حقوق که نماینده او در تلاش برای تست چند قطعه از شواهد از جرم و جنایت.

که شامل قرص و ویال یک ساعت دو منجر راب قصاب چاقو تکه ای از مشمع کف اتاق را با یک رد پای خونین و یک چکش.

ریدلی محکوم شد قتل سارا Thirkill, 47, شوهرش, پلهام Thirkill, 51 و 4 ساله Latrina جونز یک پرورش کودک در مراقبت از خود. خود را به شدت مورد ضرب و شتم کشته شدند در شب 15 مارس سال 1981. این Thirkills’ 8 ساله نوه نیز به ضرب گلوله و به شدت مورد ضرب و شتم اما جان سالم به در برد.

یک شرکت متهم لارنس دانیل محکوم شد همراه با ریدلی. او همچنان در زندان است. هر دو محکوم به 52 سال به زندگی است.

دادستان استدلال که ریدلی و دانیل انجام حمله چون به اعتقاد آنها Thirkills به نام پلیس در مورد پول است که دانیل گفته سرقت از زن و شوهر. دانیل وکیل در دادگاه متهم یک ستاره witness for the prosecution از انجام قتل خود چیزی را تکذیب شهادت با توجه به محاکمه پوشش در لیما اخبار.

ریدلی امیدوار به اثبات DNA خواهد رد او و ارائه مدرک از دیگر شک دارم. دادگاه شواهد ضعیف بود و ریدلی را دیرین اصرار بر بی گناهی خود را قانع کننده بود کاستور گفت.

آلن دادستان شهرستان گفت: تست DNA را تحت تاثیر نتیجه به دلیل ‘œoverwhelming مستقیم و اماره’� ثابت کرد که هر دو مردان, گناه, با توجه به یک 2019 دادگاه پرونده.

سوم دادگاه تجدید نظر با موافقت دادستان استدلال و کاهش یافته است به اجازه تست. خانواده می خواهد برای ادامه این صورت با توسل به اوهایو دیوان عالی کشور, گزینه ای است که کاستور گفت: او را بررسی.

ریدلی نمی دانم از تصمیم دادگاه قبل از او درگذشت.

‘œHe بود فقط تلاش برای زنده ماندن به خانه به ما که فقط اتفاق نمی افتد,’� گفت: دختر LaTonya ریدلی از Southfield, Michigan.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان کلودیا Lauer در فیلادلفیا و جان Seewer در تولیدو اوهایو و AP داده نگار Meghan هویر در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de