معلمان موسیقی پیدا کردن پوشش نقره ای در ابر COVID-19

اگر every cloud has a silver lining, پس از آن باید به ابر COVID-19 همه گیر شده بازیگران در همه ما است.

بن Westfall و کریستین Paxinos از Da Capo موسیقی استودیو در حال انجام بهترین خود را به ماندن با تمرکز بر پوشش و ابر.

                                                                                                                                                                                                                       

این Elburn اساتید موسیقی باید روشن تمام کلاس های خود را به صورت آنلاین مدل برای هم بودن و می گویند که آنها را حفظ کرده ایم حدود 95 درصد از دانش آموزان خود را در حالی که ساخت چند تغییرات در طول راه.

“این تغییر پویا کمی مانند زمانی که من تدریس به کودکان جوان پیانو آن را آسان تر به حرکت دست خود را در فرد” Paxinos می گوید. “بنابراین در حال حاضر من مجبور به توضیح کارهای متفاوت اما ما به شکل یک راه برای انجام آن است.”

یکی دیگر از تغییر بوده و طول برخی از درس های. “برای 4 و 5 ساله به دانش آموزان 30 دقیقه FaceTime درس نمی خواهید به کار برای آنها” Paxinos می گوید. به طوری که آنها شکسته ام آن را در دو کوتاه تر درس ها در هر هفته است.

و جایی که آنها در بر داشت خود را برای اولین بار پوشش نقره ای.

“ما در حال رفتن به شروع به استفاده از چیزی شبیه به آن در آینده در واقع انجام یک midweek معاینه آنلاین” Westfall می گوید. “ما یاد گرفته ایم خیلی در مورد تکنولوژی و چگونگی آن می تواند کمک به آنچه که ما انجام شود بهتر است و ما قصد داریم به نگه داشتن آن را انجام,” او می گوید.

                                                                                                                                                                                                                       

آنها در سال 2009 افتتاح شده در Elburn مرکز جامعه. آنها در ابتدا فقط برای آن برنامه ریزی شده بود و دو نفر از آنها آموزش موسیقی با کیفیت بالا در درس های آکوستیکی درست اتاق تا دانش آموزان نمی خواهد پریشان همزمان درس. در سال متعاقب آن آنها گسترش یافته اند و نه کارکنان و نقل مکان به مکان فعلی خود را در Elburn عبور از مرکز خرید.

در حال حاضر آن دسته از معلمان در آموزش با استفاده از ترکیبی از اسکایپ, FaceTime و گوگل اواز یا موسیقی دو نفری.

این دو بر این باورند که آنها به برخی از درس های آموخته خود را در حالی که ارائه آنها را آنلاین.

“در این لحظه این نوع مانند” چه می کشیدن آن می تواند به خوبی در فرد است و در تصویر بزرگ من فکر می کنم ما پیش آمده است از آنجا که ما به پایان رسید تا یادگیری بیشتر در مورد خانه خود عمل کنند و به پدر و مادر هستند بیشتر درگیر و هنگامی که آنها دوباره بچه ها ممکن است به درک آنچه در این فضا است و حتی بیشتر” Westfall می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net