ریورساید (CBSLA) — دوستان و خانواده و همکاران جمع آوری جمعه به سوگواری از دست دادن رزا لونا یک houskeeper در ریورساید بیمارستان جامعه. او در مارس 4 از عوارض رمان coronavirus.

رزا لونا درگذشت مارس 4 پس از عقد قرارداد COVID-19. او یک عضو از تمیز کردن خدمه در رودخانه بیمارستان جامعه. (عکس خانوادگی)

“من فقط می خواهم همه را به این ویروس بسیار جدی” دورا Reaza لونا دختر گفت. “به نظر می رسد مانند کسی است که مصرف آن را به طور جدی اما این وحشتناک, بیماری وحشتناک و شما نمی خواهید از اعضای خانواده خود را به مردن می خواهم که. من و مادر جان در عذاب تکمیل عذاب.”

Reaza می دانستم که او 67 ساله و مادر تا به حال مراقب باشید که او تمیز در ضد عفونی اتاق بعد از اتاق در بیمارستان که در آن COVID-19 بيمار تحت درمان قرار گرفتند و منتشر شد.

لونا فکر او بود و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم برای سالم ماندن.

“لباس های خود را به اقامت در خارج” Reaza گفت. “کفش های او را به اقامت در خارج و او را بلافاصله دوش.”

اما این اقدامات کافی نیست. پس از تمیز کردن اتاق بیمارستان برای 25 سال لونا درگذشت دخترش را با اسلحه — هرگز پس از ابراز نگرانی در مورد ایمنی خود را.

“در زیر, ما همه ترس” Reaza گفت.

لونا خانواده و دوستان و همکاران برگزار شد افروزی در خارج از بیمارستان به یاد داشته باشید همه از غیب مراقبت های بهداشتی قهرمانان که در ادامه به ریسک های بزرگ با کمی پرداخت برای کسانی که در حفظ و بیمارستان ها پاک است.

“همین دلیل است که ما در اینجا به دلیل گاهی اوقات مردمی که سخت ترین کار در حال گاهی اوقات نادیده گرفته” Alejandra Aguilera, یک نماینده اتحادیه گفت. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد در اینجا و یا هر جای دیگری.”

لونا مدیر گفت که او همیشه عینک یک ماسک مناسب برای سطح خطر او به عنوان تمیز هر دو COVID و غیر COVID اتاق.

“او یک فرد کسی است که نه تنها برگزار خودش را به استانداردهای بالا, اما همسالان او و خودم به عنوان مدیر” دنی هرناندز گفت. “او به من برگزار شد به استانداردهای بالا.”

کمکی در این بیمارستان آغاز شده است یک صندوق کمک هزینه تحصیلی در لونا نام برای کمک به کسانی که مثل لونا می خواهید به بازگشت به جوامع خود را با تبدیل شدن به خبره دستیاران پرستاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net