یک Naperville بدنسازی صاحب این مورد به رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر که کسب و کار خود و دیگران مانند آن باید در نظر گرفته شود ضروری و مجاز به بازگشایی شده است.

شان هیستینگز صاحب انقلاب, تناسب اندام ارسال پریتزکر یک نامه روز شنبه در تشریح این دلایل کوچک و تناسب اندام, کسب و کار ضروری است در عرصه پیشگیری سلامت جسمی و روانی.

                                                                                                                                                                                                                       

هیستینگز گفت: ورزشگاه کوچک فراهم می کند-گروه مربیگری در بازی رایانه اسپارتان SGX و کاربردی تکنیک های که کار می کنند برای جلوگیری از بیماری و آسیب با کمک به مشتریان حرکت بهتر و کاهش درد. مربیان و اعضا به اشتراک گذاری مشاوره تغذیه و ساخت یک ارتباط اجتماعی است که باعث افزایش انگیزه و تقویت روحی خوب بودن, او گفت:.

“خدمات ما با ارائه مبارزه با سندرم متابولیک که منجر به انواع بیماریهای — دیابت و فشار خون بالا — معمولا در بر داشت در بیمارستان بستری COVID-19 بیماران” هیستینگز گفت: در نامه خود.

هیستینگز نیز آغاز شده دادخواست در change.org نام ورزشگاه ضروری — ایلینوی. این دادخواست 637 امضا برای درخواست بوتیک ورزشگاه به بازگشایی شده است.

“تا آنجا که به بوتیک های کوچک و بدنسازی جامعه نگران است پیشنهاد ما پیشگیرانه سلامت” هیستینگز گفت: در یک مصاحبه تلفنی. او گفت: ورزش ضروری است, و ورزشگاه های ضروری وسیله ای برای رسیدن به آن-به ویژه به دلیل بسیاری از مردم ورزش نمی کنند به تنهایی.

                                                                                                                                                                                                                       

“بسیاری از مردم نمی دانند چگونه به آمده تا با یک طرح. بسیاری از مردم نمی انگیزه به چوب با آن,” او گفت:.

آنلاین کلاس های تناسب اندام ارائه برخی از راهنمایی و انگیزه و Hastings گفت که او ارائه می دهد سه رایگان کلاس های یک روز در زوم. اما بسیاری از مردم ممکن است انجام نمی با شدت بالا حرکات بازی رایانه که هیستینگز گفت: “همه چیز در مورد نگه داشتن بدن خود را حدس زدن.”

“ما برای ساخت نه تنها استقامت قلبی, اما ما همچنین ساخت عضلات و مفاصل, سلامت, و در پایین این هرم تغذیه,” او گفت:. “این سخت است برای دریافت تمام چیزهای که آنلاین نیست.”

Hastings,’ بدنسازی تا به حال حدود 120 عضو پرداخت بین $80 و 160 $در ماه برای عضویت قبل از اقامت در خانه سفارشات آغاز شد.

او گفت که او خواسته اعضای خود را به چوب با او — و نگه داشتن پرداخت منظم حق عضویت — در طول همه گیر و او قرض داده خیلی از ورزشگاه تجهیزات برای کسانی که که تعداد حدود 100. هنوز هم او نگرانی در مورد آینده کسب و کار خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

هیستینگز گفت که او نیز رسیده است و به دیگر مقامات منتخب و یک پذیرای گوش از رهبران مانند Naperville شهردار استیو Chirico و دولت تشکر. اعطای Wehrli.

Chirico و Wehrli هر دو درخواست برای DuPage County را بازگشایی نزدیک می شود متفاوت از طبخ شهرستان یا شیکاگو بر اساس COVID-19 مورد تعداد و ظرفیت بیمارستان.

Wehrli گفت: او را پشتیبانی نمی کند بازگشایی کسب و کار در همه هزینه ها, اما می خواهد برای پیدا کردن یک تعادل اجازه می دهد تا هر دو ایمنی و تجارت است.

“شکی وجود ندارد یکی از عظیم پیامدهای منفی از coronavirus است که اکثریت بزرگی از کسب و کار ممکن است قادر به حتی بازگشایی” Wehrli گفت. “ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال متعادل در رویکرد ما بین نه تنها جنبه های بهداشتی از coronavirus اما نگه داشتن مردم کار و توانایی ارائه برای خانواده خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de