نزدیک به 3 میلیون نفر در ایالات متحده کارگران ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت. که به ارمغان می آورد تعدادی از مردم درخواست بیکاری از coronavirus همه گیر فوران در ماه مارس به 36 میلیون.

اضافی 3.5 میلیون نفر برای اعمال همه گیر کمک های بیکاری در هفتۀ منتهی به 25 آوریل یک برنامه فدرال برای خود اشتغالی و فرفره کارگران است. اکثر غیر ضروری در کسب و کار باقی می ماند بسته اما متحده را آغاز کرده اند به سهولت محدودیت برای خرده فروشی برخی از موسسات با وجود نگرانی هایی است که آن را بدون ایجاد عفونت های جدید.

تعدادی از اولین برنامه های کاربردی برای بیکاری کمک کاهش یافته است به مدت پنج هفته متوالی نشان می دهد که تعداد کمتری از شرکت ها در حال کاهش خود را افزایش دهد. در عین حال با تاریخی استانداردهای تعداد هفتگی ادعا باقی می ماند زیادی منعکس کننده اقتصاد است که در حال غرق شدن است به یک رکود اقتصادی شدید. قبل از این رکورد بارگیری در این هفته مدعیان بیکاری در ایستاده بود 682,000.

سوال بزرگ این است که چگونه بسیاری از این اخراج دائمی خواهد بود. در حالی که بسیاری از کارگران بیکار انتظار بازگشت به شغل خود را ظرف شش ماه یک مطالعه اخیر از اداره ملی تحقیقات اقتصادی برآورد شده که 42 درصد از اخیر اخراج دائمی تبدیل خواهد شد.

با گزارش آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de