لس آنجلس (CBSLA) – نزدیک به نیمی از تمام coronavirus مرگ و میر در لس آنجلس شده اند ساکنان پرستاری ماهر امکانات مقامات گزارش روز شنبه.

مردم به فروش محصولات کاغذی و بهداشتی موارد را از پشت کامیون, پشت غرفه میوه در مرکز L. A. در 29 آوریل سال 2020 در لس آنجلس. (گتی ایماژ)

وجود 55 جدید کروناویروس مرگ و میر و 733 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته, L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر دکتر باربارا فرر فاش شده در یک شنبه بعد از ظهر جلسه.

آن را به ارمغان آورد L. A. شهرستان تعداد کل موارد به 23,182 و مرگ و میر از این بیماری به 1,111.

فرر گفت: 92 درصد از کسانی که فوت کرده اند تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

او همچنین گفت که 525 ساکنان L. A. شهرستان نهادی “تنظیمات” درگذشت از coronavirus اکثریت قریب به اتفاق که در زندگی پرستاری ماهر امکانات.

ساکنان نهادی تنظیمات حساب 47 درصد از تمام مرگ و میر در L. A. شهرستان است.

گلدشتاین بررسی: Coronavirus موارد در پایانه جزیره زندان فدرال افزایش 900 درصدی در یک هفته

نهادی تنظیمات شامل خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات زندان و زندان و پناهگاه های بی خانمان به مراکز درمانی و حمایتی امکانات زندگی.

شده اند وجود دارد 5,296 موارد تایید شده در L. A. شهرستان نهادی تنظیمات. افزایش موارد است که به علت در بخشی به سنبله در تست در خانه های سالمندان.

“در این هفته ما شروع تهاجمی تست و ما قادر خواهید بود برای تست همه کارکنان و همه ساکنان در همه ما پرستاری ماهر امکانات” فرر گفت. “این کمک خواهد کرد که شناسایی بسیار سریع تمام افرادی که نیاز به جداسازی و یا قرنطینه حتی اگر آنها بدون علائم است.”

وجود دارد در حال حاضر 307 نهادی تنظیمات تحت بررسی توسط DPH چرا که آنها حداقل یک coronavirus مورد. که شیب اندکی از روز شنبه به دلیل برخی از امکانات دیگر باید مثبت موارد فرر گفت. بررسی بسته است و 14 روز پس از یک مرکز آخرین مورد مثبت.

هفته گذشته L. A. شهرستان اعلام شد محرومیت بازدید از خانه های سالمندان و دیگر نهادی تنظیمات. تنها کارگران ضروری خواهد بود اعتراف کرد.

فرر اشاره کرد که روز شنبه مقامات در ابتدا به کندی عمل در مهار شیوع بیماری در خانه های سالمندان به دلیل آنها نمی دانستند که COVID-19 گسترش می تواند توسط افرادی که آلوده بودند اما بدون علامت بودند.

“در حال حاضر که ما نمی دانیم, استراتژی ما این است که به ارائه تست برای همه ساکنان و کارکنان پرستاری ماهر امکانات,” او گفت:. “و ما در حال همکاری نزدیک با وزارت بهداشت خدمات برای اطمینان تست کیت و ظرفیت برای نمونه مجموعه در خانه های سالمندان.”

در ضمن 1,962 مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری با کروناویروس در L. A. شهرستان 29 درصد از آنها در بخشهای ويژه و 19 درصد در هواکش.

مسئولان شهرستان نیز روشن یک شنبه شب اعلام شده توسط شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گسترده در مورد تست به صورت بدون علامت ساکنان. همه L. A. ساکنان شهرستان می تواند, در واقع, تست بدون در نظر گرفتن علائم اما آنها را مجبور به گرفتن تست شده در سایت در L. A. محدوده شهرستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de