Neuqua دره گراد Fumagalli پیمودن تجارت خود را در MLB

ممکن است وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی راب Fumagalli نتواند بیش از بیس بال.

“من واقعا از دست رفته من کامیون و قایق من در حال حاضر گفت: با خنده. “است که لطمه می زند.”

                                                                                                                                                                                                                       

Fumagalli یک سال 2004 Neuqua دره فارغ التحصیل است که در فصل اول خود را به عنوان رنجرز تگزاس’ دستیار قدرت و تهویه مربی. مثل یک تنگ, چشم انداز 34 ساله بود با داشتن یک چشمه بزرگ آموزشی که COVID-19 همه گیر به شدت تغییر برنامه های خود را برای چند ماه آینده.

با فصل تعطیل به طور نامحدود Fumagalli صرف وقت خود را در آریزونا در تلاش برای ماندن در تماس با رنجرز بازیکنان و از راه دور نگه داشتن آنها را در شکل برای هر زمان که لیگ اصلی بیس بال تصمیم می گیرد آن زمان برای یک راه اندازی مجدد.

مانند کامیون و قایق او را پشت سر گذاشت در تگزاس Fumagalli پوزیشن های خرید برای مراسم.

“ما داشتیم واقعا خوب بهار آموزش در بسیاری از جبهه های مختلف,” او گفت:. “ما چیدن آن را بازی و زرنگ بود و نسبتا سالم شروع کنید. سپس آن را به نظر می رسید مانند واقعیت از وضعیت شروع به افزایش. همه چیز را تغییر داد تا به سرعت.”

در ابتدا رنجرز سعی ماندن با هم در آریزونا اما این تیم به ناچار پراکنده که همه گیر عمیقتر. چند هفته گذشته Fumagalli و رنجرز کارکنان مشغول به کار با بازیکنان را از طریق برنامه ریزی و مطالعه جلسات آموزشی.

                                                                                                                                                                                                                       

زمانی که فصل کند رزومه Fumagalli را بر روی لبه برش از حصول اطمینان از بازیکنان به زمین برخورد در حال اجرا است.

“بعضی از تیم ها ممکن است در یک مربع, اما من فکر نمی کنم این مورد با ما به دلیل چگونه به سرعت ما عمل” او گفت:. “هنوز هم وجود دارد قطعا برخی از تجمع هنگامی که ما شروع دوباره. ما باید بسیار هوشمند در مورد آن, اما من احساس می کنم ما در یک نقطه خوب برای شروع است.”

ابتلا به اشکال

Fumagalli شروع تا رخ داده در Neuqua ولی جایی که او دو سال از شروع پارچ برای تیم است که برنده یک ترکیب 50 بازی و یک مقطعی عنوان شده است. او در ادامه به زمین در الگین کالج, اما یک جفت از جراحی شانه به پایان رسید بازی خود را حرفه ای.

در حالی که رفتن را از طریق خرد کردن آماده سازی برای هر یک شروع به بر روی تپه او را به دست آورد که برای قدردانی از آموزش و مطبوع جنبه ای از بازی. Fumagalli به دست آورده در رشته حرکت شناسی از دانشگاه ایلینوی شمالی به عنوان تبادل مربی در کمیسیون برای مدت دو سال بود و قدرت و تهویه کارآموز در NIU.

هنگامی که آن زمان به دنبال یک کار Fumagalli شنیده بازگشت از سه MLB و برداشت اولین پیشنهاد او دریافت شده از Seattle Mariners. او 10 سال در سازمان افزایش از طریق صفوف مانند جزئی بازیکن لیگ.

                                                                                                                                                                                                                       

“ما سخت کار کردن آن را به عنوان بازیکن و ما سخت کار کردن آن را به عنوان اعضای هیات,” او گفت:. “وجود دارد هیچ راه آسان برای رسیدن به جایی که شما می خواهید برای رفتن و قطعا هیچ کلید های میانبر. هنگامی که شما این فرصت را به شما پرش در آن را و امیدوارم که شما را بیشتر از آن.

“شما باید در آن به دلایل حق و عشق آنچه شما انجام,” او گفت:. “خوشبختانه من تا به حال هر دو از کسانی که کار برای من است.”

پس از گذراندن نهایی خود را شش سال با دریانوردان به عنوان جزئی لیگ قدرت و تهویه هماهنگ کننده Fumagalli شد استخدام رنجرز در ماه نوامبر برای اولین بار لیگ اصلی بیس بال ،

حتی اگر رویای خود را به کار بوده است را در خود نگه دارد از بسیاری جهات او می داند که او می تواند مشغول دوباره قبل از بیش از حد طولانی … امیدوارم.

“شما در حال انتظار خود را از اولین فصل لیگ بیس بال و شما گیر در آهنگ های خود را,” او گفت:. “اما وجود دارد بسیاری از دیگر مردم رفتن را از طریق بسیاری بدتر از من در حال حاضر من در تلاش برای مثبت ماندن و رول با مشت.”

در آموزش

به گزارش چرخشی در مورد بازگشت احتمالی تاریخ Fumagalli معتقد است MLB آماده خواهد شد برای بازی در ماه ژوئیه یا اوت تا زمانی که این وضعیت با همه گیر نیست عقب.

بزرگترین چالش در حال حاضر Fumagalli گفت: حفظ بازیکنان تمرکز و انگیزه دیگر آنها در حال دور شدن از یک سازمان منظم است. اعتماد او ساخته شده با آنها در طول زمستان آموزش-و حتی پس از او استخدام شد و زمان صرف شده در تگزاس — می رود راه طولانی.

او می داند که وجود دارد هیچ جایگزینی برای کل گروه با هم بودن و در حال کار به سمت یک هدف مشترک است. مطمئن شوید که بازیکنان انجام نمی بیش از حد بیش از حد به زودی مهم برای سالم سرگیری.

“واقعیت این است که این بچه ها گرسنه هستند و می خواهند به بازی,” او گفت:. “اگر من می توانم آنها را سالم نگه دارید و نگه داشتن عملکرد خود را در سطح مطلوب ترین موقعیت آنها را می توان در پس من حق با رنجرز و من حق با بازیکنان است.

“و در نهایت آن را با قرار دادن تیم ما در موقعیت بهتری برای پیروزی است.”

توییتر: @kevin_schmit

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de