مورد جدید ثبت شده به عنوان 14-بعد خط به پایان می رسد

جنوب استرالیا به ثبت یک مورد جدید از COVID-19 در آنچه دولت را رئیس بهداشت عمومی افسر می گوید یک یادآوری است که نبرد در برابر ویروس به مراتب بیش از.

SA تنها دیروز جشن یک نقطه عطف قابل توجهی در آن coronavirus جنگهای صلیبی – 14-روز مستقیم از هیچ مورد جدید – با این حال که خط به پایان رسید, در روز پنج شنبه با اعلام خارج از کشور ورود به حال آزمایش مثبت است.

70 سال مهاجرت به استرالیا از انگلستان در مارس 20, پیوستن به همسرش که در حال حاضر در کشور و دکتر نیکولا Spurrier اعتماد به نفس بود که آن را یک جامعه انتقال – نه بود او نگران او گسترش این ویروس پس از انقباض آن است.

Chief public health officer Dr Nicola Spurrier says the latest case is a reminder for all South Australians to remain vigilant with their hygiene and social distancing. Picture: AAP Image/David Mariuz
media_cameraرئیس بهداشت عمومی افسر Dr نیکولا Spurrier می گوید: آخرین مورد یک یادآوری برای همه جنوب استرالیا هوشیار باشند با بهداشت و اجتماعی فاصله. تصویر: AAP تصویر/دیوید Mariuz

اخبار بیشتر:

ICAC پروب آدلاید دانشگاه, رئیس,

‘نفرت عمل’: دوربین جلب RSL یادبود ‘سرقت’

ماما مربوط به کودک و میر اعمال می شود به یک وکیل

“آن را ندارد من شخصا عصبی, اما من فکر می کنم آن است که یک یادآوری به موقع به مردم است که COVID-19 ناپدید شده است” رئیس بهداشت عمومی افسر گفت.

“در حالی که آن را هنوز هم در جهان و از آن خواهد شد تا برای مدت زمان طولانی بسیار مهم است ما همچنان به انجام آنچه که ما انجام شده است به خصوص در اطراف بهداشت و اجتماعی فاصله.

“هنگامی که ما شروع به دیدن برخی از کاستن از محدودیت ها و برخی از تنظیمات ما نیاز به نگه داشتن انجام این نوع از همه چیز.”

SA تعداد کل موارد افزایش یافته است به 439 زیر پنج شنبه اعلام – دو مورد فعال باقی می ماند و دو نفر هنوز در بیمارستان هستند اما نمی عفونی.

در مجموع 99.5 درصد از افرادی که قرارداد این بیماری در سراسر کشور باید بهبود و 65,000 آزمایشات انجام شده در سا از فوریه.

هیچ پایانی برای SA مرز مستند

استرالیای جنوبی مرزهای بسته باقی خواهد ماند “برای برخی از زمان” برای کمک به حفاظت از دولت SA بالا دکتر هشدار داده است.

در یک تحول مهم رئیس بهداشت عمومی افسر استاد نیکولا Spurrier اعلام کرد تعداد کل محلی ویروس بیماران باقی مانده بود در 438 به مدت 14 روز از روز شنبه – قبل از یک مورد جدید ثبت شد روز بعد – در حالی که COVID-19 حذف کرده اند از زمینه های منطقه ای.

پروفسور Spurrier بود “خوشحال” برای ضربه زدن به نقطه عطف قابل توجهی از آنجا که شواهد پزشکی پیشنهاد دو هفته کامل جوجه کشی چرخه اگر چه او هشدار داد موارد جدید باید انتظار می رود در ماه های آینده.

در حالی که مقامات گفته اند که دو جوجه کشی چرخه یا 28 روز بود و نیاز به لغو محدودیت ملی کابینه اعلام خواهد شد یک نقشه راه به جدید “امن” جامعه است.

دفعات بازدید: داستان کامل.

Police check vehicles on the South Australia and Northern Territory border. Picture: Chloe Erlich
media_cameraپلیس در بررسی وسایل نقلیه در جنوب استرالیا و شمال سرزمین های مرزی. عکس: چوپان Erlich

آدلاید خرید حوزه تنظیم برای بازگشایی

شهرستان خرده فروشان بازگشایی شد و بیشتر قصد داریم به دنبال در روزهای آینده به عنوان دولت coronavirus مبارزه با تلاش های افزایش اعتماد به نفس در میان SA “اتاق موتور” معامله گران است.

اپل و دانه میراث ملحق خواهد شد ده ها تن از مارک های معروف کفش در Rundle Mall, هفت هفته پس از سخت COVID-19 قوانین مجبور بسیاری از کسب و کار ،

An empty Rundle Mall. Picture: Brenton Edwards
media_cameraخالی Rundle Mall. تصویر: Brenton ادواردز

Foot Locker مکه و Dymocks شروع تجارت در یک نشانه مثبت از kickstarting به خرده فروشی در اقتصاد است.

Rundle Mall اداره مدیر کل یوهانا ویلیامز و برتر استیون مارشال بودند با اعتماد به نفس دیگران را بازگشت بیش از “هفته آینده”.

دفعات بازدید: داستان کامل.

نگرانی برای خرده فروشان

یکی دو کسب و کارهای کوچک در محل های اسکان و مواد غذایی و بخش خرده فروشی به اعتقاد آنها نمی خواهد زنده ماندن یکی دیگر از سه ماه از محدودیت های یک بررسی جدید نشان داده است.

کسب و کار SA اصرار جنوب استرالیا به دنبال پس از “پسر کوچک” با ترس و کارهای کوچک را به مبارزه برای زنده ماندن بدون حمایت قابل توجهی حتی زمانی که محدودیت ها برداشته.

Opt Shop Optometry & Shades owner Dennis Karis, Georges on Waymouth owner George Kasimatis, East End Cellars owner Michael Andrewartha and Connie Rhigas, owner of Adelaide Flower House. Picture: Tricia Watkinson
media_cameraانتخاب فروشگاه و اپتومتری سایه صاحب دنیس کریس ژرژ در Waymouth صاحب جورج Kasimatis East End زیرزمینهای صاحب مایکل Andrewartha و کانی Rhigas صاحب آدلاید خانه گل. تصویر: Tricia Watkinson

بسیاری از خرده فروشان در سراسر کشور درهای بسته و یا به طور قابل توجهی کاهش می یابد ساعت زمانی که اجتماعی فاصله و جرم جمع آوری قوانین معرفی شدند در اواسط ماه مارس.

کسب و کار SA رئیس مارتین Haese گفت: تبلیغ وجود دارد تنها یک پنجره کوچک از زنده ماندن برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک در سخت ترین ضربه اقتصادی تاثیر COVID-19.

دفعات بازدید: داستان کامل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de