جدید کروناویروس تست ناقص است گام به سوی توده غربالگری

واشنگتن — یک نوع جدید از coronavirus آزمون ارائه می دهد ارزان تر و سریعتر راه را به روی صفحه نمایش برای عفونت حرکت آمریکا به سمت این نوع از جرم غربالگری است که کارشناسان می گویند ضروری است به بازگشت میلیون ها نفر از آمریکایی ها به مدرسه و محل کار.

اما برای اولین بار اصطلاح آزمایش آنتی ژن – اعلام روز شنبه توسط سازمان غذا و دارو – این است که نه کاملا به نوعی به دنبال بالا دولت مقامات بهداشتی. کمتر از آن است که دقیق تر از زمان استاندارد طلا برای تست و تنها می تواند اجرا بر روی تجهیزات تخصصی.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIt است که خیلی زود به بگویید,’� گفت: آزمایشگاه محقق پاتریشیا Simner از دانشگاه جانز هاپکینز ارزیابی آزمون ضربه. ‘œIt قطعا پتانسیل برای کمک به گسترده تر تست.’�

برخی از پرسش و پاسخ در مورد آزمون جدید:

چه چیزی متفاوت در مورد این آزمون ؟

آزمون از Quidel Corp. صفحه نمایش برای عفونت های جدید اما در راه های مختلف. به نظر می رسد برای پروتئین اثری از این ویروس شناخته شده به عنوان آنتی ژن. همان رویکرد مورد استفاده در تست سريع برای آنفولانزا گلودرد و عفونت های دیگر که در حال اجرا در بیمارستان و یا مطب. آنها نشان دهنده یک trade-off فدا کردن برخی از دقت بیشتر آزمایش های دقیق برای سریعتر نتایج در کاهش هزینه ها.

“آنها اجازه می دهد تا شما را به طور چشمگیری گسترش تست و آنها را بسیار ارزان,” دکتر گفت: Scott Gottlieb سابق FDA کمیسر در مصاحبه روز شنبه با CBS. اما او اذعان آنتی ژن تست را کاهش دقت: ‘œThey در حال رفتن به از دست برخی از بیماران که COVID.’�

قبلا تنها راه برای تشخیص عفونت فعال شد یک تست است که تشخیص مواد ژنتیکی از ویروس. در حالی که بسیار دقیق و بسیاری از کسانی که آزمون را ساعت به توسعه در ماشین آلات عمدتا در یافت تجاری آزمایشگاه و بیمارستان و یا دانشگاه. Abbott Laboratories باعث می شود یک 15 دقیقه ای از نسخه تست ژنتیکی است که در آن اجرا می شود قابل حمل دستگاه, اما آن را تنها یک نمونه در یک زمان.

                                                                                                                                                                                                                       

به همین دلیل است که آنتی ژن تست مهم است ؟

ایالات متحده هنوز هم در تلاش برای افزایش تست به سطح است که اکثر کارشناسان بهداشت عمومی می گویند ضروری است. دانشگاه هاروارد محققان پیش بینی شده است که این کشور نیاز به قادر به انجام 900,000 روزانه آزمون قادر به پیگیری موارد جدید و شامل شیوع بیماری های جدید به عنوان کشور بازگشایی. که بیش از سه بار در این کشور در حال حاضر روزانه تست میزان حدود 275,000.

کاخ سفید مشاور دکتر دبورا Birx و دیگر مقامات فدرال گفته اند که ‘œbreakthrough’� در تست آنتی ژن می تواند باز کردن راه برای آزمایش روزانه قبل از رفتن به محل کار یا مدرسه.

موسسه ملی بهداشت است ریختن 1.5 میلیارد دلار به تلاش برای توسعه بسیار دقیق و آسان برای استفاده و آزمایش است که می تواند بدون انجام حرفه ای نظارت و یا تجهیزات خاص است. در حالی که مهم پله سنگ Quidel آزمون وجود ندارد و در عین حال.

چگونه کار می کند ؟

جدید آزمون با استفاده از یک سواب بینی مانند سایر آزمونهای غربالگری و ارائه نتایج در حدود 15 دقیقه است.

نمونه را در یک لوله آزمایش مواد شیمیایی و سپس به یک کاست می رود که به این شرکت الکترونیکی دستگاه خواندن. وجود آن را در معرض یک آزمایش نوار تعبیه شده با آزمایشگاه ساخته شده و آنتی بادی های خاص در خون پروتئین های ساخته شده توسط سیستم ایمنی بدن زمانی که آن را تشخیص عفونت است. اگر آنتی ژن و آنتی بادی تعامل تست مثبت است.

                                                                                                                                                                                                                       

تا چه حد دقیق است ؟

این آزمون جدید است که انتظار می رود برای تشخیص حدود 80 درصد از فعال COVID-19 عفونت با توجه به FDA. که میزان دقت شبیه به دیگر سریع آنتی ژن آزمایشات آنفولانزای فصلی.

‘œThey در حال رفتن به انتخاب کنید تا افراد کمتری هستند که آلوده’� گفت Simner از دانشگاه جانز هاپکینز است. ‘œSo که در آن شما می بینید بسیاری از شک و تردید در اطراف با استفاده از آنتی ژن تست برای تشخیص COVID-19.’3

در حال حاضر Simner و دیگر کارشناسان می گویند منفی نتایج آزمون برای مردم نشان نشانه تایید شود باید با دقیق تر تست ژنتیکی.

‘œBut به عنوان شما ممکن است تصور کنید که یک سناریو کامل, چرا که شما باید انجام دهید دو بار به عنوان بسیاری از آزمون ها که وقتی نتیجه نمی, مثبت,’� گفت: دکتر رابین پاتل از کلینیک مایو.

چه بعدی ؟

بسیاری از شرکت ها در حال کار بر روی نسخه های است که می تواند دقیق تر و آسان تر برای استفاده و مناسب تر برای توده نمایش.

OraSure فن آوری میلیارد و 700 میلیون فدرال قرارداد به منظور توسعه یک بزاق بر اساس آزمایش آنتی ژن است که می تواند انجام در خانه. این شرکت دارای آنتی ژن تست برای ویروس های دیگر – از جمله ایدز و ابولا – و کسانی که باید دقت میزان بیش از 95%. همراه با دقت این شرکت با تمرکز بر سرعت و با هدف ارائه نتایج در 20 تا 30 دقیقه.

“اگر شما در حال رفتن به آزمون مردم در آینده به کار شما نمی توانید آنها را به خط تا 3 صبح’� OraSure مدیر عامل Stephen تانگ گفت. ‘œYou نیاز به قادر به گرفتن نتایج به سرعت.’�

___

دنبال متی Perrone در توییتر www.twitter.com/AP_FDAwriter

__

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de