لس آنجلس (CBSLA) — هفته پس از coronavirus خاموش شدن ناگهانی شروع به از کار ساکنان باقی می ماند و از جان گذشته برای جمع آوری بیکاری و دریافت از طریق به دولت در بخش توسعه اشتغال.

“آن را به یک نقطه که در آن من تماس بدون شوخی دو تا سه هزار بار در روز. با استفاده از دو گوشی حتی استفاده از کودکان و قرار دادن آنها بر روی یک تلفن و داشتن آنها را شماره گیری مجدد…این خیلی خسته کننده گفت:” راشل Raasch که بیکار است.

در مواجهه با یک رکورد تعداد مدعیان بیکاری — 2.7 میلیون نفر در کالیفرنیا بیش از چهار هفته دوره — EDD گسترش خدمات تلفن همراه از ساعت 8 صبح تا 12 بعد از ظهر تا ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر و هفت روز هفته و افزود: بیش از 1000 کارکنان آن مرکز تماس.

Raasch شد و در نهایت توانست به کسی که از أد در گوشی خود شماره جدید که توسط کارکنان 12 ساعت در روز و هفت روز هفته اما او نه لزوما کمک به او به دنبال آن بود.

“آنها را محدود به اطلاعات است. من تا به حال به کسی می گویند من نیاز به نگاه من handbook. من تا به حال مردم می گویند من نمی دانم که چگونه به انجام این کار بودند و در یکی دیگر از بخش” Raasch گفت.

EDD اعتراف کرد که کسانی که پاسخ خود را در شماره جدید تنها قادر به کمک به کمک های فنی بازنشانی رمز عبور رابط کاربر آنلاین سوالات و اطلاعات عمومی.

تنها بخش شماره قدیمی است که تنها چهار ساعت در روز قادر است فایل ها را ادعا می کند و اطلاعات پرداخت.

“آنچه آنها نیاز به انجام است که گسترش این ساعت از افرادی که در واقع می دانید که چگونه به فایل ادعا می کند. چرا آنها بسته شده و در ظهر هنگامی که شما این همه در رفتن” Raasch پرسید.

کوین Rafferty از کار جلوه های بصری سرپرستان شد تلاش خود را برای رسیدن به نرخ بیکاری extended 12 هفته تحت مراقبت عمل می کنند.

همانطور که از دوشنبه, او هنوز هم تا به حال دریافت چک. هنگامی که او در نهایت از طریق به EDD او گفته بود که این فرد در تلفن نمی تواند کمک کند با آنچه که او مورد نیاز است.

“این فرد به من گفت که او نمی تواند به من کمک کند با آن است. من باید برای دریافت پشتیبانی فنی متخصص. و همه چیز را بدتر او نمی تواند جلو من به او گفت:” Rafferty.

زمانی که پت پولک نبود قادر به دریافت هر کسی در تلفن او شروع به ارسال ایمیل.

“من فرستاده چهار ایمیل و تنها پیام من بود ‘پیام شما ارسال شده است و با توجه به تقاضای بالا از ما بخواهید برای شما صبر و شکیبایی,'” پولک گفت.

EDD گفت: این پردازش بیش از 3.5 میلیون ادعا و توزیع 4.5 میلیارد دلار سود از 15 مارس.

در یک بیانیه یک EDD سخنگوی نوشت:

“تقاضا برای مزایای به مراتب فراتر از هر چیزی که ما تا کنون دیده ام حتی در بدترین رکود و ما در حال نقاشی بر روی تمام منابع ممکن برای پردازش و ارائه پرداخت به طوری که بسیاری از همسایگان ما نیاز دارند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de