NFL بازیکن متهم به سرقت مسلحانه در جنوب فلوریدا, حزب

میامی — پلیس در جنوب فلوریدا در حال تلاش برای پیدا کردن New York Giants cornerback DeAndre بیکر و سیاتل Seahawks cornerback Quinton دانبار پس از چند شهود متهم و آنها را از یک سرقت مسلحانه در یک مهمانی, مقامات روز پنجشنبه گفت.

میرامار پلیس با صدور حکم بازداشت برای هر دو مردان پنج شنبه در چهار فقره هر یک از سرقت مسلحانه با اسلحه گرم. بیکر چهره اضافی چهار فقره از تشدید حمله با اسلحه گرم. جامعه مسکونی واقع شده است و بین فورت Lauderdale و میامی است.

                                                                                                                                                                                                                       

بیکر 22 و Dunbar, 27 بودند حضور cookout در میرامار صفحه اصلی شنبه شب هنگامی که مبارزه آغاز شد و بیکر از جیبش یک تفنگ حکم گفت. بیکر دانبار و دو مرد دیگر شروع به سرقت از افراد دیگر در حزب هزار دلار به صورت نقدی ساعت و اشیاء با ارزش دیگر شاهدان گفته محققان.

پلیس گفت: چهار مردان پس از فرار از خانه در سه خودرو: مرسدس بنز و لامبورگینی و BMW. گفته وسایل نقلیه پارک شده در یک راه است که آن را آسان به سرعت ترک منجر کارآگاهان به این باور سرقت برنامه ریزی شده بود در پیش است. بدون آسیب گزارش شده است.

بیکر و دانبار هر دو از میامی.

بیکر یکی از سه دور اول پیش نویس میدارد غول بود در فصل گذشته. او 30th انتخاب کنید به طور کلی از گرجستان است. او با بازی در تمام 16 بازی شروع 15. او تا به حال 55 پردازد و هیچ interceptions. او گذشته از سه نیویورک میدارد که در دور اول.

‘œWe آگاه هستند از این وضعیت است. ما شده اند در تماس با DeAndre,’� غول در بیانیه ای گفت. ‘œWe هیچ نظر بیشتر در این زمان.’�

دانبار در یک ویدیو کنفرانس با سیاتل خبرنگاران پنج شنبه قبل از اخبار را شکست.

‘œWe آگاه هستند از این وضعیت مربوط به Quinton دانبار و هنوز هم جمع آوری اطلاعات’� Seahawks در بیانیه ای گفت. ‘œWe را تسلیم همه نظر بیشتر به لیگ محققان و مقامات محلی.’�

دانبار امضا شده با واشنگتن ردسکینز به عنوان عامل رایگان undrafted در سال 2015 معامله شد به Seahawks این گذشته در ماه مارس. او شروع به 11 بازی فصل گذشته ضبط 37 پردازد و چهار interceptions.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de