• قسمت 1: تغییرات در داستان بارها و رستوران ها و کافه ها
  • بخش 2: چگونه خرید متفاوت خواهد بود به عنوان فروشگاه های بازگشایی

کسب و کار در اطراف آدلاید در حال آماده سازی برای کارکنان برای بازگشت به دفتر خود را در محل کار, اما روشن است COVID-19 را یک اثر ماندگار در مورد چگونه ما کار می کنند.

هنگامی که بازگشت شما ممکن است درجه حرارت خود را چک پس از ورود به دفتر و سخت اجتماعی-دورى قوانین هنوز هم اجرا می شود در داخل.

این floorplan به احتمال زیاد نگاه کمی متفاوت با کارگران حداقل 1.5 متر دورتر از یکدیگر و محدودیت در تعداد زیادی از مردم جمع آوری و در اتاق نشست.

شما ممکن است پیدا کردن صندلی های حذف شده از برخی از اتاق ها و شما نیاز به تمیز کردن خود کاری در پایان هر روز.

کار سفر خواهد بود به شدت محدود است و اگر آن را به طور کامل متوقف کرده و شما می تواند خواسته می شود برای پر کردن تماس-ردیابی اشکال.

تبلیغ صحبت کرد و به بسیاری از شرکت های بزرگ در سراسر آدلاید در مورد دفتر کار ترتیبات در آینده قابل پیش بینی.

SA-بر اساس صنعت فوق العاده صندوق ایالت فوق العاده به طور معمول 138 کارکنان مشغول به کار در دفتر مرکزی آن در ویکتوریا مربع است. اما در مارس 23, تقریبا تمام کسانی که کارگران شروع به انجام شغل خود را از راه دور.

مدیر اجرایی تونی d’alessandro گفت: 14 کارمندان ارشد تا به حال ادامه کار در دفتر اما اقدامات سختگیرانه بودند که در محل قرار داده برای بازگرداندن کارگران بیشتر در ماه های آینده.

“در کل من 40 سال در صنعت خدمات مالی من می توانم به شما بگویم که من هرگز تجربه چیزی شبیه به این,” او گفت: تبلیغ است.

آقای d’alessandro گفت: این دفتر می تواند شروع استقبال از بازگشت کارگران با محدودیت اما او انتظار کار از راه دور برای تبدیل شدن به شایع تر پس از coronavirus همه گیر عبور می کند.

“آنچه ما کشف کرده ایم در این سفر این است که این به خوبی ممکن است هنجار های جدید,” او گفت:. “کار از خانه رخ خواهد داد ، چون ما می دانیم که چگونه مردم رفتار ما می دانیم که آنها این قابلیت را در خانه و ما می توانید آنها را در خانه.”

در ایالت سوپر دفتر مختلفی وجود دارد که اقدامات آن در محل باقی می ماند برای برخی از زمان.

حداکثر از سه نفر مجاز در آشپزخانه در یک زمان و آنها باید ایستاده در یک مثلث شکل گیری است.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در آشپزخانه ما باید دو تا سه جدول به طوری که شما می توانید پنج یا شش نفر نشستن دور یک میز” آقای d’alessandro گفت.

ایالت فوق العاده کارکنان نیز انتظار می رود برای تمیز کردن ایستگاه های کاری خود را در پایان هر شیفت با دستمال مرطوب ضد باکتری و حفظ بهداشت شخصی با دست sanitiser ارائه شده در اطراف دفتر.

“بله ما کنترل coronavirus اما آنچه بسیاری از مردم احتمالا فکر نکرده در مورد این است که ما کنترل هر ویروس” آقای d’alessandro گفت.

“بنابراین ما می خواهم این ایده از اجتماعی فاصله باقی مانده است.”

زیادی انرژی شرکت سانتوس تا به حال کارکنان خود را آماده این فلیندرز سنت و همه سانتوس دفاتر در سراسر کشور برای شرکت در نیروی کار به بازگشت.

مدیر اجرایی کوین گالاگر گفت: تبلیغ “بسیاری از ما مبتنی بر مردم” شده اند و کار از خانه.

“ما شده اند آماده دفاتر ما برای اطمینان از آنها در خطر ابتلا به کم و محیط های کنترل شده به عنوان بازگشت کارکنان در یک روش مرحله به مرحله,” او گفت:.

“این شامل هر فرد با داشتن درجه حرارت خود را گرفته و در ورود تکمیل سلامت خود ارزیابی فرم اظهارنامه تمرین سخت اجتماعی-فاصله پروتکل ها و به طور قابل توجهی افزایش در سراسر تمیز کردن دفتر.”

A guide to remote working sanity

کار از خانه هم می توانید فوق العاده خوبی یا فاجعه, بسته به اینکه چگونه مدیران و شرکت های مقابله با آن.

میز شده اند پیکربندی مجدد در اطراف سانتوس دفتر برای اطمینان از جدایی از حداقل 1.5 متر در حالی که همه غیر ضروری سفر لغو شده است.

“همه پرسنل مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل القایی به وسايلي با این سلامت و بهداشت قوانین در بازگشت به دفتر” آقای گالاگر گفت.

کارگران دفتر در سراسر استرالیا را تشویق به ادامه کار از خانه تا ژوئیه هنگامی که مرحله 3 از دولت فدرال “COVIDSafe” طرح می آید را به اثر.

اما جنوب استرالیا دولت می تواند تصمیم خود را در زمانی که مرحله 3 رول به صورت محلی.

ادامه مطلب
تمام تغییرات آینده به SA, میله, رستوران ها و کافه ها
چگونه تجربه های خرده فروشی را در مغازه ها و سوپر مارکت ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de