• بارها برتر در مذاکرات در مورد تاریخ بازگشایی

جامعه ورزشی باشگاه هشدار می دهند آنها را نمی خواهد پول نقد اجازه دهید به مسابقات kick-off ماه آینده مگر اینکه آنها همچنین می توانید اجازه دهید مردم در یک پاینت و پای به لیگ برتر استیون مارشال تعهد به کار در یک محیط امن به طرح لغو محدودیت.

به عنوان گروه های صنعت سر و صدا به عنوان بخشی از برنامه ریزی موج بعدی کاهش در س, مجموعه ژوئن 8, باشگاه SA گفته تبلیغ آزادی به بازی های ورزشی به این معنی هیچ چیز نیست مگر اینکه در خانه کسب و کار است که کمک به برش چمن و نگه داشتن چراغ نیز سالم است.

به عنوان برتر استیون مارشال بررسی برنامه های به سرعت در مسیر پر از کف در میخانه با هیچ شرکت راه اندازی مجدد تاریخ او گفت: “باشگاه ها بخش بسیار مهم است به SA. ما می خواهم به کار با آنها. ما می دانیم که آنها بسیار متکی به اعضای خود را از آمدن به این باشگاه است.”

کافه ها و رستوران ها در حال حاضر اجازه می دهد گروه تا 10 برای لذت بردن از ناهار خوری بدون مشروب الکلی به عنوان اولین موج از محدودیت ها کاسته روز دوشنبه

President of the Plympton Sport and Recreation Club, Trevor Bruce, with Jamie Morgan, the president of the footy club, and Gavin Walsh, junior soccer president. Picture: Dean Martin
media_cameraرئیس جمهور پلیمپتن ورزش و تفریح و سرگرمی باشگاه ترور بروس با جیمی مورگان رئیس پایی باشگاه و گاوین والش junior soccer جمهور. تصویر: Dean Martin

از ژوئن 8, اگر coronavirus موارد پایین باقی می ماند در SA, دولت قصد دارد به مجوز گروه تا 20 از جمله ناهار خوری نشسته.

هر دو محیط داخلی و فضای باز ورزشی پس از آن نیز شروع انتقال به رقابت اما بدون جمعیت در آن حضور داشتند.

باشگاه SA اجرایی مایک Penfold گفت که ضروری است که الکل و خدمات غذا شروع شده و در همان زمان به عنوان مسابقات طوری که سازمان آمار مستند به حال پول مورد نیاز به مرحله رقابتی ،

او گفت: ارائه خدمات اجتماعی فاصله باید در این آزمون به جای ثابت و تعداد محدودی در مراجعان.

“بدیهی است که ایمنی اولویت اول” آقای Penfold گفت.

“وجود دارد 1300 مجوز باشگاه ها در SA و همه آنها کوچک و متوسط کسب و کار و که (الکل و مواد غذایی خدمات) است که چگونه آنها را به درآمد خود را. وجود این همه صحبت در مورد آینده را با آموزش اما مگر باشگاه ها باید برخی از راه های پرداخت پول برای تعمیر و نگهداری و یا زمینه و روشنایی (آن کار نخواهد کرد).”

آقای Penfold گفت: دیگر جریان درآمد از جمله حمایت شد و به احتمال زیاد حتی سخت تر به امن در تمدید COVID رکود.

“اگر شما می خواهید برای آزمایش مردم بیشتر از یک باشگاه است که در محل به آن را انجام دهد” او گفت:. “برخی از آنها ناهار خوری با ظرفیت 200 بنابراین شما می توانید برای نیمی از آن است.

“دولت به انجام یک کار برجسته. گام بعدی … یک باشگاه بزرگ با مناسب اجتماعی فاصله.”

الکل و خدمات بسیار مهمی را برای باشگاه به عنوان آن را جذب بالاتر حاشیه.

آقای مارشال گفت: باشگاه بودند و حیاتی برای جوامع SA اما باید برای جلوگیری از شیوع بیماری های جدید و راه اندازی مجدد از محدودیت.

“این یک بحث خوب (از باشگاه ها) اما ما باید برای قرار دادن که در برابر سلامت منافع SA” او گفت:.

“هر بخش می تواند استدلال می کنند, اقتصادی, اما ما همچنین یک سطح بالاتر مسئولیت و آن این است که مطمئن شوید که ما می توانیم نگه داشتن کشور ما امن است. تمام ورزشی در حال رفتن به همه باشگاه ها به رویم بسته می شود ما نمی توانیم اطمینان از سلامت جامعه ما”.

او گفت: اولین مرحله از محدودیت های که برداشته برای باشگاه بود و به احتمال زیاد در اطراف مواد غذایی است.

“در وهله اول آن را واقعا تنها بود برای ناهار خوری نشسته و نه تعداد زیادی از مردم در نوار بعد از بازی. که نمی خواهد در محل برای برخی از زمان.”

استرالیا هتل های انجمن نیز خواست که تمرکز توان در تعداد زیادی از مردم در هر متر مربع به جای یک کلاه بر روی مشتریان.

پلیمپتن ورزشی و تفریحی باشگاه جمهور ترور بروس گفت: بازسازی کسب و کار خود و جامعه تا به حال به رفتن دست در دست.

“این فقط یک ماده از شروع به آموزش است. هنوز هم وجود دارد همه در هزینه های برق در حال اجرا برای نگه داشتن چیزی در یخچال و فریزر,” او گفت:.

“ما نیاز به پوشش کسانی که پایه هزینه های در حال اجرا. ما باید بسیار خوب داوطلب پایه و روح جامعه. ما باید ستون فقرات در باشگاه و آماده برای انتخاب کنید تا قطعات و حرکت به آرامی و با پنجه راه ما را به یک بیت از ساختار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de