سانتا کلاریتا (CBSLA) — در حالی که کمتر پرجمعیت و متراکم مناطق کالیفرنیا داده شده است چراغ سبز برای شروع بازگشایی بسیاری از لس آنجلس باقی مانده بسته تحت سخت امن تر-در-خانه سفارشات.

اما در شمال L. A. شهرستان وجود دارد تلاش برای گرفتن این منطقه در مسیر سریع برای بازگشایی.

“من فکر می کنم این مهم است برای شهرستانها قادر به ملاقات خود را معیار و ایمنی بازگشایی بنابراین آنها وابسته نیست و تنها در این شهرستان گفت:” L. A. شهرستان سرپرست کاترین Barger جمعه. “شهرهای سانتا کلاریتا, Lancaster و گراش باید با نزدیک شدن من به بحث در مورد چگونه آنها می توانید ملاقات معیار معیار.”

در نامه ای به سرپرست Barger در این هفته شهرستان سانتا کلاریتا رهبران درخواست شده است که به آنها اجازه داده شود به سرعت خود را بازگشایی مراحل و گفت: عفونت های رای برای COVID-19 باقی مانده بسیار کم است.

سانتا کلاریتا در حال حاضر عضو پالم دیل و لنکستر در درخواست های منطقه ای برای بازگشایی طرح به جای پیروی از کل شهرستان باشد. آنها می گویند اقتصاد خود را بر روی آن بستگی دارد و می توانید آن را با خیال راحت با سرعت خود را دارند.

“ما آماده هستیم” گفت: ری Javapour صاحب زیتون تراس Bar & Grill در والنسیا. پس از از دست دادن خود را به ناهار خوردن در کسب و کار آنها شده است تلاش برای زنده ماندن در خارج و تحویل سفارشات.

او گفت که او خوشحال به شنیدن سانتا کلاریتا می خواهد برای کمک به رستوران خود را به طور کامل دوباره پخت و پز.

“اگر برخی از جوامع در حال انجام خوب است و آنها در زیر قوانین آنها باید قادر به بازگشایی و بازگشت به کسب و کار” Javapour گفت.

او گفت: چک برنامه حفاظت از وام او مورد تایید کمک خواهد کرد که در حال حاضر, اما او نگران آینده است.

“رستوران ها مانند این در این ظرفیت با خدمات کامل و صندلی نمی تواند کمتر از 100 درصد است.”

برای حفظ مشتریان امن هنگامی که آنها دوباره باز Javapour گفت: آنها در حال چک کردن کارکنان دماهای ارائه آنها را PPE اجتماعی فاصله جداول و خلاص شدن از فیزیکی منوها.

در حالی که برخی ممکن است مشتاق به نشستن در یک رستوران, دوباره, دیگران گفت که آنها نمی خواهد احساس راحتی سرگیری ناهار خوردن در سرویس حتی اگر رستوران باز شد.

“من نمی خواهد احساس راحتی و ناهار خوری می گوید:” سانتا کلاریتا ساکن Maryann واگنر. “حتی اگر شما دوباره باز همه چیز را فردا در آن همه بستگی دارد نه مصرف کنندگان و مشتریان و اعتماد به نفس خود را.”

همانطور که برای Javapour او گفت که او امیدوار است این شهرستان به زودی خواهید دید که سانتا کلاریتا است پس قوانین به سرعت گسترش یافته است.

“به این ترتیب افرادی که آلوده هستند قادر به هنوز هم بیرون بروید و لذت بردن از شب خود را و یا انجام کسب و کار از آنجا که اقتصاد نیاز به خواب بیدار شده,” او گفت:.

سرپرست Barger گفت: او در شهرستان مشاور و وزارت بهداشت به نگاه و در نظر گرفتن شهرستانها’ درخواست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de