پرستاری در خانه باز می شود درهای خود را برای مراقبت از Coronavirus بیماران

لس آنجلس (CBSLA) — کشور ویلا جنوبی نقاهت مرکز خانه سالمندان در کف دست که به تازگی آمار با شیوع کروناویروس در حال حاضر پذیرش بیمارانی که تست کردم مثبت برای این ویروس به کمک به دیگران جلوگیری از آلوده شدن.

“ما احساس کردیم در بحث و گفتگو با دولت و با شهرستان است که اگر ما همگروهی یا قرار دادن بیماران هم که در حال حاضر این بیماری پس از آن ما می تواند به جلوگیری از گسترش بالقوه از دیگر امکانات,” دکتر گفت: David نقره از Rockport خدمات بهداشت و درمان.

مرتبط با: مقامات نام خانه سالمندان نهفته شیوع کروناویروس

سپاسگزار خانواده های بسیج در اطراف مرکز مراقبت در حمایت از آنچه که آنها انجام.

“وجود دارد یک ننگ برای داشتن این” دکتر گفت: نقره ای “در اینجا یک محل که به شما خوش آمد به شما ارائه همه حمایت و مراقبت شما نیاز دارید و که ما اینجا هستیم برای کمک به. ما امیدوارم کمک به این بیماران نه تنها در سمت فیزیکی اما همچنین در سمت عاطفی نیز هست.”

بیماران از دیگر امکانات و بیمارستان ها گرفته شده است به لس آنجلس پرستاری که دولت قبلا گزارش شده بود 58 بيمار و 15 نفر تست مثبت برای کوروناویروس.

مراقبت مرکز است 87-تخت تسهیلات و آن را تقریبا در ظرفیت در حالی که تقاضا برای فضای صعودی.

مقامات گفتند که باز کرده اید دو امکانات دیگر قادر به تکرار همان چیزی که آنها به دست آورده ام در CV جنوب و در حال کار برای اطمینان حاصل شود که کارکنان برای کمک به این تلاش ها باید دنده محافظ آنها نیاز دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im