هانتینگتون بیچ (CBSLA) — Huntington Beach, ساحل نیوپورت و دانا پوینت شوراهای شهر رای دادند و پنج شنبه به چالش فرماندار گاوین Newsom سفارشات به طور موقت تمام اورنج کانتی سواحل آغاز جمعه.

هانتینگتون بیچ شورای شهر قصد دارد به پرونده دستور به چالش کشیدن قانون اساسی از فرماندار منظور نزدیک سواحل.

“هانتینگتون بیچ هرگز یکی به بیش از رول و این حکم از فرماندار گفت: شهرستان هانتینگتون بیچ وکیل مایکل دروازه. “ما در حال رفتن به مبارزه با سفارش بر اساس قانون اساسی. ما در حال مبارزه برای شهرستان. ما در حال مبارزه برای ما تصمیم گیرندگان محلی که یک کار خوب انجام داده مدیریت این بحران است. ما نیز در حال مبارزه برای شهروندان هانتینگتون بیچ.”

بعد از ظهر پنجشنبه در نیوپورت بیچ شورای شهر برگزار شد جلسه اضطراری در فرمانداری سفارشات. با توجه به دروازه آنها نیز رای به پیوستن به طرح دعوی در دادگاه.

دانا پوینت شورای شهر رای به پیوستن به دیگر شهرستانها و به دنبال یک سفارش ضابط موقت برای توقف دولت است.

“شورای شهر رای دادند به دنبال دادخواهی در برابر فرماندار Newsom, به چالش کشیدن خود را به منظور است که همه اورنج کانتی, سواحل, اما هیچ سواحل دیگر در دولت بود بسته” شهرستان دانا پوینت وکیل پاتریک Munoz گفت. “شهر خواهد بود به دنبال موقت ضابط سفارش و درخواست از دادگاه به امر سفارش خود را تا زمانی که یک جلسه کامل در محاسن این موضوع می تواند رخ دهد.”

نیوپورت بیچ عضو شورای کوین Muldoon نیز معرفی کرده است یک حرکت برای پیوستن به هانتینگتون بیچ و دیگر اورنج کانتی شهرستانها.

فرماندار اعلام کرد که “سخت بسته شدن” از تمام دولت های ایالتی و محلی سواحل در اورنج کانتی.

“ما میخوایم انجام یک کار سخت در آن بخش از دولت فقط در O. C. منطقه” Newsom گفت.

Newsom به نام متمرکز بسته شدن یک “توقف موقت.” پس از هزار رنگی به O. C. سواحل بیش از آخر هفته رادیو فردا دوشنبه به دست آمده بود یک یادداشت که به نظر می رسید نشان می دهد که Newsom ممکن است تعطیل تمام سواحل ایالت. اما این چنین نیست.

“مسائل خاص در برخی از کسانی که (اورنج کانتی) سواحل را مطرح زنگ, زنگ” Newsom گفت. “مردم هستند که تجمع وجود دارد که نمی شد تمرین فیزیکی فاصله است که ممکن است بازگشت به جامعه خود در خارج از O. C. و حتی ممکن است هر چند که آنها قرارداد این بیماری است.”

هانتینگتون بیچ شهردار Lyn Semeta گفت: او نا امید شده بود توسط فرماندار دستور.

“ما در حال گشت و گذار در شهر” او گفت:. “ما یک شهر ساحلی. ما سواحل بسیار برای ما مهم است.”

Orange County Sheriff بارنز منتشر شد بیانیه امشب دلالت او نمی دستگیری هر کسی و یا سعی کنید برای اجرای حکم.

“از آنچه که من دیدم اکثریت قریب به اتفاق مردم در سواحل آخر هفته گذشته عمل مسئولانه” او نوشت. “هیچ کس نباید از ترس اینکه موضوع به یک تخلف کیفری برای دنبال کردن و ورزش های سالم.”

هر دو هانتینگتون بیچ و نیوپورت بیچ گفت: آنها به طرح موضوع هشدارهای سعی کنید برای به اجرا درآوردن فرماندار سفارشات.

در نیوپورت بیچ شورای شهر رای دادند روز شنبه در برابر یک پیشنهاد به نزدیک سواحل آن به صورت سه بعدی تعطیلات آخر هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de