ایندیاناپولیس — لغو کنوانسیون کنفرانس و نمايشگاه با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس موضوع تاثیر مخربی بر گردشگری در Indianapolis, گردشگری رسمی گفت.

ایندیاناپولیس جذب شکستن رکورد 30 میلیون بازدید کننده در سال گذشته با توجه به کریس Gahl معاون ارشد بازاریابی و ارتباطات برای بازدید ایندی. Gahl گفت: غیر انتفاعی که به ترویج Indianapolis در حال انجام بهترین خود را برای نجات 2020 حوادث شده اند که به نام خاموش.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe در حال کار با یک حس فوریت در کنار ایندیانا مرکز کنوانسیون و هتل ما همکاران به حرکت می کند به عنوان بسیاری از این کنوانسیون از لغو و به تعویق,’� او گفت: Indianapolis Star.

به طور معمول حدود 70 درصد از ایندیاناپولیس اتاق های هتل ها اشغال شده اما هتل ها در حال حاضر در حدود 7 درصد اشغال. بیش از 80 ، 000 ساکنان بستگی گردشگری برای چک با توجه به بازدید ایندی آمار که نشان می دهد که بازدید کنندگان صرف 5.6 میلیارد دلار در ایندیاناپولیس و تولید $725 میلیون نفر در دولت و مالیات های محلی است.

‘œThey در حال صدمه زدن به,’� Gahl گفت: از کارگران که تهیه کردن به خارج از شهر بازدید کنندگان در رستوران ها, میله, مکانهای تفریحی و کسب و کارهای دیگر. ‘œThey درد هستید. ما عملا هیچ گردشگران ورود به ایندیاناپولیس.’�

رژیم صهیونیستی. اریک هولکوم در تاریخ 17 آوریل تمدید ایندیانا را stay-at-home منظور آوریل 1. او گفت که او امیدوار به بازگشایی بخش هایی از ایندیانا اقتصاد در شروع ممکن است هر چند سازمان از کنوانسیون های, رویدادهای ورزشی, کنسرت ها و رویدادهای دیگر است که جذب جمعیت زیادی ممکن است مجبور به صبر طولانی.

                                                                                                                                                                                                                       

با این وجود برخی از سازمان دهندگان این رویداد چسبیده به این امید که رویدادهای برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه پیش خواهد رفت و با توجه به زنده ماندن از چک کردن دما از بازدید کنندگان و مصرف دیگر مرتبط با سلامت اقدامات است.

M-پیمان است و نشان می دهد تجارت برای ایستگاه های گاز و فروشگاه های راحتی که معمولا جذب حدود 4000 شرکت کنندگان از ایندیانا و اوهایو, ایلینوی و کنتاکی. آن برنامه ریزی شده بود برای 24-26 آوریل در ایندیانا مرکز کنوانسیون اما به تعویق افتاد جولای 22-24. Scot Imus, مدیر اجرایی, ایندیانا, مواد غذایی و سوخت انجمن و یکی از نشان می دهد سازمان گفت: کسانی که هدف قرار دادن تاریخ در معرض تغییر اگر اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های فراتر از تابستان است.

‘œIf هنوز هم وجود دارد یک مادر اقامت در خانه, منظور, پس از آن ما احتمالا لغو خواهد شد برای سال,’� او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de