شهر اوکلاهما — جمهوریخواه رهبران دولت در اوکلاهما و یوتا رو موشکافی برای صرف میلیون ها دلار همراه به خرید مالاریا ترویج مواد مخدر توسط رئیس جمهور تهمت به درمان COVID-19 بيمار که بسیاری از کشورهای دیگر به دست آمده به صورت رایگان و پزشکان هشدار داده نباید مورد استفاده قرار گیرد بدون تست بیشتر.

در حالی که دولت در حداقل 20 کشورهای دیگر به دست آمده بیش از 30 میلیون دوز از این دارو از طریق کمک های مالی از سوی فدرال رزرو و یا شرکت های خصوصی, اوکلاهما و یوتا به جای خرید آنها از خصوصی شرکت های دارویی.

                                                                                                                                                                                                                       

اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt روز سه شنبه در دفاع از دولت 2 میلیون خرید کرد و گفت: این مواد مخدر بود نشان دادن برخی وعده. خود وزیر بهداشت نسبت به خرید 1.2 میلیون قرص هیدروکسی کلروکین به چیزی است که اتفاق می افتد در œfog از جنگ.’�

یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت در دفاع از دولت 800.000 دلار خرید 20 ، 000 بسته از هیدروکسی کلروکین مرکب با روي اما پس از دستور بررسی هیچ پیشنهاد قرارداد با یک شرکت محلی است که ترویج مواد مخدر. هربرت یک جمهوری خواه نیز لغو اضافی را به صرف طرح 8 میلیون دلار بیشتر برای خرید 200,000 درمان های اضافی از همان شرکت.

سمت چپ متمایل گروه غیر انتفاعی در ایالت یوتا ثبت قیمت سنگ آهن در بازار شکایت سهشنبه با تنظیم کننده دولت با این استدلال به 40 دلار در هر بسته مواد مخدر بود به شدت آسیا.

پزشکان در حال حاضر می تواند تجویز مالاریا دارو به بیماران مبتلا به COVID-19 یک عمل شناخته شده به عنوان برچسب تجویز و بسیاری انجام دهد. اما سازمان غذا و داروی آمریکا روز جمعه هشدار پزشکان در برابر تجویز هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus خارج از بیمارستان و یا تحقیقات تنظیمات به دلیل گزارش از عوارض جانبی جدی از جمله نامنظم ریتم قلب و مرگ و میر در میان بیماران است.

                                                                                                                                                                                                                       

نتایج اولیه از یک مطالعه اخیر انجام شده در coronavirus بیماران در ایالات متحده جانبازان بیمارستان نشان داد که هیچ سود مصاحبه بیشتر شک بر دارو اثر در طول بیماری همه گیر.

کسانی که آخرین نکات در برابر مواد مخدر است که مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور منظم ارتقا در ظاهر شعار بالقوه آن با وجود سلامتی خود را مشاوران گفتن او در آن اثبات نشده است.

اوکلاهما به دست آورد 1.2 میلیون قرص, و یا در مورد 100,000 دوز در مارس 4 از FFF شرکت های مستقر در کالیفرنیا پزشکی عرضه عمده با توجه به Oklahoma State وزارت بهداشت.

Oklahoma state تشکر. ملیسا Provenzano, یک دموکرات از نیویورک گفت: دولت خرید نشان می دهد که رژیم صهیونیستی. Stitt اقدامات را دنبال نمی کند او ادعا می کنند که او متکی به داده های خود را به درایو تصمیم گیری.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œTwo میلیون دلار است که مقدار زیادی از پول به هدر به ویژه هنگامی که ما باید نرخ بیکاری را تایید و در عین حال رفتن بدون مزد متخصصان مراقبت های بهداشتی مناسب و بدون تجهیزات حفاظتی و تشخيص موارد و مرگ و میر در ادامه به افزایش’� Provenzano گفت.

Stitt اول-اصطلاح جمهوری خواه گفت: هیدروکسی کلروکین نشان دادن برخی وعده به عنوان یک درمان در اوایل ماه مارس و او نمی خواست اوکلاهما به دست یک فرصت برای به دست آوردن آن است.

‘œNow وجود دارد برخی از شواهد کلروکين ممکن است به عنوان موثر بود اما فعال بودن را امتحان کنید و محافظت از Oklahomans,’� Stitt گفت: زمانی که خواسته در مورد خرید. ‘œThat همیشه من اولین غریزه برای دریافت تجهیزات و چیزهایی که ما نیاز داریم که من از دیدن در آینده کمک خواهد کرد Oklahomans.’�

اوکلاهما را وزیر بهداشت جروم Loughridge گفت: چندین پزشکان از جمله برخی در اوکلاهما قبلا خوش بینانه در مورد مواد مخدر وعده در درمان COVID-19. او افزود که مواد مخدر نیز مفید است برای درمان لوپوس و برخی دیگر از بیماری های ایمنی خودرو تا دولت را تامین ‘œwill نیست که به هدر رفته.’�

‘œWhen ما مبارزه با مرتب کردن بر اساس از مه از جنگ در آن نقطه ما قطعا به دست آورد و آن را بر روی پتانسیل است که آن را ابزار’� Loughridge گفت.

پزشکان در اوکلاهما شده اند با استفاده از این دارو برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19 اغلب در رابطه با یک دوم مواد مخدر azithromiocin اما نتایج ‘œjust نیست که امیدوار کننده’� گفت: دکتر داگلاس Drevets ارشد از بیماری های عفونی در دانشگاه اوکلاهما پزشکی است.

FFE شرکت نمی بلافاصله در پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر.

یوتا به یک شرکت محلی به نام Meds در حرکت $800,000 قرارداد بدون مناقصه از شرکت های دیگر تحت شرایط اضطراری تهیه قوانین گفت: Christopher هیوز مدیر یوتا بخش از خرید. مقامات دولتی توضیح نداده ام چرا که آنها به دنبال به دست آوردن مواد مخدر به صورت رایگان.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال روز شنبه گفت این ارسال 28.6 میلیون قرص هیدروکسی کلروکین سولفات رایگان از هزینه به دولت در سراسر کشور است. چندین ایالت از جمله نیویورک و کنتیکت و تگزاس دریافت کمک های مالی از دارو از یک شرکت خصوصی مستقر در نیوجرسی به نام Amneal دارویی با توجه به اطلاعات وارد شده توسط آسوشیتد پرس.

یوتا مالیات دهندگان شایسته به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است به اجازه می دهد خرید که به نظر می رسد مانند یک شرکت با بهره گیری از زود پر هرج و مرج روزهای همه گیر گفت: تعقیب توماس مدیر اجرایی این گروه به نام اتحاد برای بهتر یوتا که ارائه قیمت سنگ آهن در بازار شکایت. شکایت مدعی یوتا پرداخت حداقل دو برابر قیمت رایج برای دارو.

‘œWhether آنها خرید مواد مخدر ما نیاز ندارد و یا پرداخت بیش از حد برای آن زمانی که آنها می تواند آنها را بدست به صورت رایگان وجود دارد فقط نیاز به یک مقدار زیادی بیشتر فکر رفتن به این” توماس گفت.

Meds در حرکت نیست جواب یک ایمیل به دنبال اظهار نظر در مورد اتهامات.

هربرت کاهش یافته است به ارائه به روز رسانی سه شنبه در مورد تحقیق و تفحص از خرید. او روز جمعه گفت دولت, مشاور حقوقی را با هدف پیدا کردن آنچه که چگونه و چرا این اتفاق افتاده است. او گفت که او بر این باور مقامات دولتی عمل در ایمان خوب به عنوان آنها درهم به سرعت گسترش coronavirus اما اذعان کرد یک اشتباه ممکن است ساخته شده اند.

‘œI برخی از سوالات در مورد چگونه آن آمد در مورد’� هربرت در روز جمعه گفت. ‘œBottom خط است که ما در حال خرید هر یک بیشتر از این دارو است.’�

___

McCombs و Whitehurst گزارش از سالت لیک سیتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im