نامه سرگشاده خواهان خشونت هوشیاری

  • خواندن قدرتمند نامه در پایین این داستان
  • در پشت درهای بسته: یک گزارش ویژه درباره خشونت خانگی در سا
  • آخرین روز: عضویت فقط برای $1 برای اولین بار در 28 روز

هفتاد و شش برجسته جنوب استرالیا باید به سرعت جمع آوری شده در پشت نامه ای سرگشاده خواستار همه ما را به چشم و گوش از کسانی که در دام خشونت در پشت درهای بسته در طول مستند.

از سنگ افسانه به ستاره های ورزشی و نخست وزیر با هم گفتند:

“ما همه می توانند خوب تماشاگران: به عنوان همسایگان و همکاران و دوستان ما می توانید بررسی کنید تا در آن ما نگران هستند.”

خود بی سابقه تماس به اقدام دیروز تا حدودی در پاسخ به قتل ماه گذشته از 33 سال آدلاید مادر سه کودک که نمی تواند شناسایی شود به دلایل قانونی.

او بنا به گزارش شنیده جیغ قبل از او کشته شد.

“من فکر چه همسایه هایی که شنیده ام فریاد شد تفکر” گفت: سال استرالیا و غواصی غار قهرمان Dr Richard Harris.

“آنها ترس بیش از حد عمل می کنند؟” دکتر هریس گفت. “ما تا معتاد به خشونت است که ما دیگر واکنش نشان می دهند؟”

اخبار بیشتر

چگونه ما صحنه موسیقی زنده خواهد خم کردن حجم دوباره

بیشتر mingling – چگونه دفتر فرهنگ تغییر خواهد کرد

بازگشت کامل از عمل جراحی انتخابی

خواننده برای, جیغ جت و فرشتگان دیو Gleeson گفت: “وحشتناک” جرم “بیدار تماس” برای تمام جنوب استرالیا.

“همه ما تعهد به همنوعان اگر ما احساس یا باور کسی به در معرض خطر, به گزارش اطلاعات مربوط به پلیس است.”

ما سازمان دیده بان موسس و رئیس سابق فدرال دموکرات رهبر ناتاشا Stott-Despoja که به قلم این نامه گفت: بسیاری از امضا دریافت شد ظرف 48 ساعت.

“این نامه در نظر گرفته شده است به عنوان یک آرام اما قلبی یادآوری است که ما همه می توانند خوب تماشاگران که همه ما می تواند نگاه کردن به یکدیگر به خصوص در چنین استرس زا و بار دشوار است.”

How COVID-19 has trapped another vulnerable group

بسیاری از استرالیایی ها را در بر داشت خود را در “پلوپز” محیط زیست در طول COVID-19 انزوا و برخی کمتر احساس امن تر از همیشه قبل از.

در هفته های اخیر SA زنان ارائه دهندگان خدمات را گزارش کرده اند به طور قابل توجهی کاهش می یابد خواستار کمک از COVID-19 محدودیت آغاز شد و در اواخر ماه مارس است.

این است که با وجود 67 درصد افزایش اطلاعات آنلاین جستجوهای از زنان و خشونت خانگی ” از جنوب استرالیا پس از مستند.

با توجه به ملی ناظر به شمارش مرده زنان استرالیا, 16 استرالیا زنان – یکی از SA – اند و از خشونت تا کنون این سال است. سال گذشته تلفات 62 زنان است.

Our Watch ambassador Khadija Gbla.
media_cameraما سازمان دیده بان سفیر خدیجه Gbla.

ما سازمان دیده بان سفیر و ضد خشونت خانگی مدافع خدیجه Gbla گفت: “من امضا این نامه به دلیل داخلی و خشونت در خانواده است که یک بیماری همه گیر در حق خود شده است که تقویت شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر.”

باشگاه فوتبال آدلاید AFLW بازیکن چلسی Randall گفت: خشونت علیه زنان در استرالیا به مراتب بیش از حد معمول است و دیگر باید درمان شود به عنوان یک موضوع خصوصی است’. “به عنوان یک دولت … ما باید گرد هم می آیند و می گویند: “به اندازه کافی به اندازه کافی است’,” او گفت:.

کریگ Rigney, مدیر عامل شرکت KWY گفت: نامه فرستاده “روشن و مختصر” پیام است که خشونت در خانه غیر قابل قبول بود و که وجود دارد از نظر فرهنگی امن و با تجربه بومی خدمات در خارج وجود دارد برای کمک به خانواده ها است.

برتر استیون مارشال که با مدیر عامل شرکت زنان خدمات ایمنی SA ماریا Hagias اولین کسانی بودند که به امضای این نامه گفت: “در حال حاضر بیش از همیشه ما می خواهیم جنوب استرالیا هوشیار باشند و در صورت مشاهده و یا شنیدن هر چیزی خارج از عادی آن تماس بگیرید و گزارش آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net