اورنج کانتی (CBSLA) — به عنوان وجوه شروع به خشک اجرا در طول coronavirus همه گیر برخی از کسب و کارهای کوچک بازگشایی درهای خود را نقض ایالت خاموش کردن سفارشات.

صندلی در Barberhood در لاگونا هیلز در تقاضای بالا جمعه روز اول خود را باز پس گیر آغاز شد.

Barberhood صاحبان آنها می گویند تعطیل یک هفته قبل از اقامت در خانه سفارشات صادر شده و می گویند که آنها تا به حال به بازگشایی در حال حاضر به این دلیل که آنها در حال اجرا از پول است.

چرا که آنها تنها شده باز برای هفت ماه آنها را واجد شرایط برای وام اضطراری.

“ما هیچ پولی از دولت هیچ محرک بررسی برای خودمان” گفت: شرکت صاحب ریک چوب. “ما موفق به آن را باز نگه دارید این طولانی اما واقعیت این است که شما فقط می توانید آن را انجام دهید برای مدت طولانی است.”

صاحبان اصرار دارند ممکن است تمام اقدامات احتیاطی برای حفظ مشتریان و کارکنان امن است.

“همه ما آرایشگران در حال پوشیدن N-95 ماسک گفت: Barberhood مالک کریستین چوب. “ما در حال انجام عقیم سازی کامل بین تمام خدمات است که می رود برای حدود 15 دقیقه از صندلی های این ابزار است.”

“آنچه مردم درک نمی کنند این است که آرایشگری مو, سالن, هنگامی که ما رفتن به مدرسه بخش بزرگی از آنچه ما یاد بگیرند برش مو و یا قرار دادن بر روی ناخن آن را در واقع چگونه به انجام بهسازی” ریک گفت.

با توجه به شهرستان سلمانی در نقض دولت بخشنامه به غیر ضروری کسب و کار. صاحبان این باور نیستند شکستن قوانین.

“من فکر نمی کنم من نقض هر چیزی زیرا اگر چه فرماندار Newsom گفت: آنچه که او گفت: ما اورنج کانتی هیئت ناظران از آنچه که من خوانده به آن گفت: ما کاملا می تواند باز کردن کسب و کار کوچک ما.”

زمانی که مقامات شهرستان خواسته شد در مورد این که آیا وجود خواهد داشت اگر اجرای غیر ضروری کسب و کار بازگشایی رسمی گفت: از آن خواهد شد تا به هر یک از شهرداری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net