اورنج کانتی (CBSLA) — تابستان-مانند درجه حرارت در جنوب کالیفرنیا آورده دهها هزار نفر از مردم به اورنج کانتی سواحل بیش از آخر هفته.

پارکینگ ساحل بسته شد برای کمک به مردم را تشویق به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است حتی با مقامات کاهش برخی از محدودیت ها در اورنج کانتی.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom خوشحال نشده بود با تعداد زیادی از مردم که نشان داد و گفت: این می تواند گسترش این ایالت اقامت در خانه سفارش برای هفته ها.

مرتبط با: بازدید کنندگان گله به هانتینگتون بیچ در طول آخر هفته موج گرما

“من نمی تواند تحت تاثیر قرار دادن بر شما را بیشتر به کسانی که در کالیفرنیا مشاهده است که ما می توانید ببینید تصاویر مثل ما تو را دیدم به خصوص در روز شنبه در نیوپورت بیچ و در جای دیگر” Newsom گفت.

ساحل نیوپورت در کالیفرنیا آوریل 25: مردم دیده می شود جمع آوری در ساحل شمال ساحل نیوپورت اسکله در مارس 25 سال 2020 در نیوپورت بیچ کالیفرنیا. (عکس از مایکل Heiman/گتی ایماژ)

در لس آنجلس که در آن تنگ تر دستورالعمل در محل باقی می ماند وجود دارد بسیار متفاوت صحنه به عنوان ویروس همچنان در حال گسترش است.

Coronavirus مربوط به مرگ و میر در L. A. شهرستان دو برابر شده فقط در یک هفته و ساکنان آن در حال تشکر برای پیوستن به سفارشات به ماندن در خانه.

“من تعارف به جامعه ما برای دور ماندن از سواحل در لا,” Los Angeles Police Department رئیس میشل مور گفت: در توییتر در روز شنبه. “از مالیبو, سانتا مونیکا, ونیز به Dockweiler – همه روشن!! امن تر در خانه ما وجود دارد هر چه زودتر.”

سواحل سن دیگو و ونتورا نیز بسته به ارمغان آورد که حتی جمعیت بزرگتر از حد انتظار به نیوپورت و هانتینگتون سواحل است.

“آن یک ظرف غذا” یکی از ساکنان می گوید. “آن را از کنترل خارج شد راه بیش از حد بسیاری از مردم همه در بالای هر یک از دیگر.”

با توجه به آخر هفته گذشته را جمعیت ساحل نیوپورت در انتخابات گفت: آنها رای خواهد داد روز سه شنبه در مورد اینکه آیا سواحل باز خواهد ماند و بیش از چند هفته آینده.

“وجود دارد بیشتر موارد تمام وقت در اورنج کانتی و در نیوپورت” گفت: نیوپورت بیچ مقیم بریتانیا Colton. “این بسیار غیر مسئولانه برای حفظ سواحل باز است.”

هانتینگتون بیچ گردان رئیس اریک مک کوی می گوید در صورتی که هر گونه بیشتر بازدید کنندگان بعدی آخر هفته beachgoers نمی خواهد که به اتاق عمل فاصله فیزیکی که کارشناسان بهداشت و درمان در ادامه به ماندن بسیار مهم است برای کمک به جلوگیری از عفونت بیشتر.

McCoy می گوید هانتینگتون بیچ دقت به تماشای آنچه در نیوپورت بیچ تصمیم می گیرد به دلیل آن چگونه می تواند خود را از جمعیت.

“من فکر می کنم بخش بزرگی از تصمیم ما نهفته است در آنچه اتفاق می افتد در نیوپورت بیچ فردا,” او گفت:. “اگر آنها تصمیم به نزدیک ساحل خود را پس از آن ما در حال رفتن به برخی از واقعا مهم تصمیم گیری را در این هفته به دلیل من فکر نمی کنم ما می تواند رسیدگی به هجوم مردم بودند که در نیوپورت آمدن به ساحل ما این آخر هفته.”

یک فمن نیاز به پنج نفر از هفت شهرستان councilmembers به رای دادن به نفع این فرمان مورد نیاز است به نزدیک سواحل در نیوپورت بیچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im