توکیو — کره شمالی سقوط پیش بینی شده است – به اشتباه – برای چندین دهه است.

برخی از گفت: این امر اتفاق می افتد و پس از مبارزه به پایان رسید در جنگ کره در سال 1953. دیگران فکر این امر می تواند در طول 1990s قحطی و یا زمانی که ملی موسس کیم ایل سونگ در سال 1994 درگذشت. و زمانی که مرگ پسرش کیم جونگ ایل محوری کمی شناخته شده 20-چیزی به قدرت در سال 2011 برخی از احساس پایان نزدیک شد.

                                                                                                                                                                                                                       

این جای تعجب نیست پس از آن که اخیر شایعاتی که رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد است که به طور جدی بیمار منجر به مشابه wringing دست.

کره جنوبی معتقد است که کیم زنده است و در کنترل و اکثر تحلیلگران معتقدند که حتی اگر او نبود, کیم قدرتمند خواهر کیم یو جونگ به احتمال زیاد کنترل احتمالا با کمک انتخاب کردند.

بسیاری از کارشناسان می گویند کره شمالی آب و هوا خواهد این انتقال فقط به عنوان آن را هر تحول.

اما اگر آن را نمی کند? اینجا را نگاه کنید که چگونه کشورهای دیگر ممکن است در مقابله با یک فاجعه در کره شمالی.

___

ایالات متحده

اگر دولت در پیونگ یانگ باید سقوط آمریکا-کره جنوبی طرح احتمالی به نام OPLAN 5029 خواهد گزارش را به بازی می آیند.

این طرح به منظور حفظ مرز و کره شمالی سلاح های هسته ای اگر دولت نمی تواند تابع و یا اگر کنترل از کسانی که سلاح می شود نامشخص است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThe میلیون دلار سوال این است: هنگامی که شما استناد OPLAN و چه شاخص به شما تکیه می کنند به انجام این کار? چرا که یک کشور را تامین امنیت در این کشور عملیات می تواند نگاه به ملت دیگر مانند یک ” تهاجم طرح است.’ و سپس همه جهنم می break loose,’� گفت: Vipin نرنگ های هسته ای کره شمالی متخصص در MIT.

بزرگترین ایالات متحده نگران است که کره شمالی هسته ای ذخایر استفاده می شود به سرقت رفته و یا به فروش می رسد.

‘œIf آمریکا ندارد قصد دارد به در و امن و بازیابی کره شمالی سلاح های هسته – تا جایی که می دانم که در آن آنها – پس از آن ما در حال انجام کار ما,’� گفت: رالف Cossa رئيس جمهور سابق اقیانوس آرام فروم فکر می کنم تانک در هاوایی است. ‘œBeyond که آن را حس می کند کمی برای ایالات متحده و/یا کره جنوبی به درگیر شدن در داخلی کره شمالی, قدرت, مبارزات,.’�

خطر آمریکا قدم اشتباه در طول یک فروپاشی بزرگ خواهد بود. در میان مشکلات احتمالی خواهد بود هماهنگی با کره جنوبی نظامی در زمانی که سربازان چینی نیز به احتمال زیاد عامل در شمال و بودجه عظیم نظامی و تلاش های انسان دوستانه.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: به تازگی وقتی پرسیده شد که در مورد کیم سلامت که واشنگتن همچنان به دنبال تکمیل denuclearization, ‘œregardless از آنچه وحى در داخل کره شمالی با احترام به رهبری است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

___

چین

چین است که در شمال منبع اصلی کمک و دیپلماتیک حمایت و نظر ثبات سیاسی در آن فقیر همسایه بسیار مهم برای امنیت خود.

اگر چه چین موافقت کرده است که سازمان ملل متحد تحریم های شمال سلاح برنامه های آن را با احتیاط از هر چیزی که فروپاشی اقتصاد و یا سرنگون کردن حزب حاکم و به طور بالقوه از بند باز کردن درگیری در مرز آن و سیل پناهندگان عبور بیش از.

چین در سال های اخیر تقویت شده آن مرز دفاعی با شمال. اما بسیاری از مردم ساکن در چين از مرز هستند, قومی, کره ای, افزایش ترس از بی ثباتی و یا حتی ارضی از دست دادن اگر مرز باز شد.

چین بزرگترین نگرانی این است که تصور می شود چشم انداز آمریکا و کره جنوبی نیروهای عملیاتی در امتداد مرز خود را یک نگرانی است که باعث چین وارد جنگ کره 70 سال پیش.

یک تغییر در رهبری کره شمالی با این حال بعید به تغییرات عمده به رابطه گفت: Chao Lu, یک استاد در لیائونینگ آکادمی علوم اجتماعی در چین است.

___

کره جنوبی

گذشته از برنامه های مشترک با ارتش ایالات متحده داخلی کره جنوبی آماده سازی برای یک کره شمالی سقوط گزارش مقابله با چگونه به پناهگاه هجوم پناهندگان و چگونه به راه اندازی اورژانس مقر اداری در شمال.

با توجه به درز ایالات متحده دیپلماتیک کابل و سپس ارشد کره جنوبی مشاور ریاست جمهوری Kim Sung-hwan گفته یک دیپلمات های ایالات متحده در سال 2009 است که کره جنوبی را در قانون اساسی آمده است که کره شمالی است که بخشی از کره جنوبی قلمرو و ‘œsome محققان بر این باورند که اگر شمال سقوط برخی از نوع ‘موقت نهاد’ خواهد شد که ایجاد می شود به ارائه حاکم محلی و کنترل و سفر از کره شمالی شهروندان است.’�

وقتی که اخیرا در مورد برنامه های احتمالی کره جنوبی را وحدت گفت: ‘œprepares برای همه احتمالات است.”

یک مشکل بزرگ این است که بر خلاف چین و کره جنوبی نمی تواند بسیج تعداد زیادی از سربازان مورد نیاز برای ایجاد ثبات در کره شمالی.

‘œIf رژیم کره شمالی در آستانه فروپاشی چین به احتمال زیاد ارسال نیروهای نظامی به متحد خود را و ایجاد یک حرفه ای-رژیم پکن در کشور,’� کره جنوبی JoongAng Ilbo روزنامه در سرمقاله اخیر. ‘œSeoul باید انجام بهترین خود را برای به حداقل رساندن چین مداخله در شمال بر اساس جامد اتحاد با” واشنگتن است.

___

AP خبرنگار Hyung-jin Kim در سئول کمک به این گزارش.

___

پرورش klug تعلق گرفت. AP اخبار مدیر برای کره و ژاپن و اقیانوس آرام جنوبی گزارش شده در کره شمالی و آسیا از سال 2005.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de