DES MOINES, آیووا (CBS محلی) — پدر و مادر در Des Moines, آیووا, مکان عمومی, مدرسه منطقه در حال گردش یک درخواست برای سرنگونی هیئت مدیره مدرسه تصمیم به برگزاری مراسم فارغ التحصیلی آنلاین با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

این طومار می پرسد هیئت مدیره مدرسه برای به تعویق انداختن مجازی مراسم فارغ التحصیلی به طوری که آنها می تواند برگزار شود به عنوان سنتی در فرد حوادث.

“این واقعا ناامید کننده به ما در هنگام Des Moines آمد از طریق خود تصمیم به فقط شما می دانید انجام دور با هر نوع فیزیکی برای به رسمیت شناختن بچه ها و کار سخت آنها قرار داده ایم به آن” جسیکا Gathercole از شرق دبیرستان ارشد گفت: CBS وابسته KCCI.

این طومار در Change.org نشان می دهد که مراسم برگزار می شود تحت قوانین سختگیرانه.

“ما می تواند وجود داشته باشد حد از حضور چنین به عنوان تنها پدر و مادر و/یا نگهبان” درخواست صفحه می خواند. “همچنین می توانید در یک برنامه بر اساس حروف الفبا و زمان های خاص. برای به حداقل رساندن خطر و سهولت ذهن. هر مدرسه می تواند آن را نگه دارید در زمین فوتبال است.”

این طومار با عنوان “دمپ کلاس 2020 از فارغ التحصیلی مراسم” تا به حال بیش از 1500 امضا از ظهر شنبه.

مدرسه منطقه گفت: آن تشکیل یک گروه کاری با نمایندگی از هر دبیرستان به در نظر گرفتن یک مراسم در فضای باز اما مشخص است که مجازی فارغ التحصیلی خواهد بود امن ترین در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما در انجام کاری خارج از, شاید یکی از ما در زمینه فوتبال و یا دیگر, هوای آزاد, مکان برگزاری, اما در پایان روز ما را نگه داشته به آینده را به این احتمال که در بهترین حالت این خواهد بود 50/50 گزاره که چنین رویداد برگزار می شود” گفت: Phil Roeder, با, Des Moines, مدارس دولتی.

مجازی مراسم فارغ التحصیلی در حال برنامه ریزی برای شروع چهار شنبه, ژوئن 27.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de