واشنگتن — کنگره انداخت جلوتر جدید کروناویروس بسته امداد اما تعمیق حزبی تقسیم و عدم قطعیت در برنامه می تواند غرفه فدرال پاسخ به بحران بهداشت و درمان و رو به وخامت اقتصاد ایالات متحده.

رهبران هر دو طرف اعلام کرد که مجلس نمایندگان و سنا را بازگشت آوریل 4 با وجود اعتراض از صفوف خود را. ارشد قانونگذاران گفته شد در یک جلسه توسط کنگره پزشک دوشنبه که آنها ممکن است قادر به تشکیل خانه کامل جلسات با نیروی انسانی برای حداقل یک سال در میان بحران جاری. مذاکرات برای از سرگیری شنبه در پروکسی رای گیری پیشنهادات.

                                                                                                                                                                                                                       

مجلس نانسی پلوسی روز دوشنبه گفت: این ممکن است زمان برای در نظر گرفتن یک “درآمد تضمین شده” به 26 میلیون آمریکایی به طور ناگهانی بیکاری. او اصرار دارد که آینده لایحه باید ارائه “قهرمانان” کمک به دولت های ایالتی و محلی به پرداخت پلیس و آتش و دیگر کارگران خط مقدم.

“ما ممکن است به فکر می کنم از نظر برخی از راه های مختلف برای قرار دادن پول در جیب مردم,” پلوسی گفت: در MSNBC.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل مقابله که اولویت خود را است برای محافظت از سلامت ارائه دهندگان و صاحبان کسب و کار در طول بیماری همه گیر از چه چیزی می تواند “بزرگترین آزمون وکالت ثروت باد اورده در تاریخ است.” او پیشنهاد کرده است که تغییر قوانین به اجازه متحده اعلام ورشکستگی.

“مردم آمریکا لازم نیست مماس چپ daydreams,” مک کانل گفت.

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس را غیر قابل تصور در واشنگتن جرقه نادر bipartisanship توافق بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در بزرگترین بسته نجات در تاریخ — $2 تریلیون تلاش در ماه گذشته و پس از 500 میلیارد دلار در هفته گذشته — آن را نمی ممکن است گسترش به تلاش جدید.

در اعلام سنا بازگشت مک کانل گفت که اگر آن را ضروری است برای پزشکان و پرستاران و خواروبار کارگران “برای حفظ دقت منینگ وظیفه خود ایستگاه و سپس آن را ضروری است برای سناتورها به دقت man ماست.”

                                                                                                                                                                                                                       

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer اعلام کرد در یک انجمن تماس با دموکرات ها که از خانه نیز خواهد بود در جلسه هفته آینده.

سوالات به سرعت شکست خارج از نمایندگان مجلس در این تماس در مورد ایمنی از بازگشت به شلوغ کنگره پیچیده و reconvening کارکنان در میان همه گیر.

در حالی که نمایندگان مجلس می گویند آنها می خواهند به کار بسیاری از مسن تر هستند و در معرض خطر دسته بندی ابتال به این ویروس. دیگران برای مراقبت از کودکان و خانواده ها. بیشتر باید برای رفت و آمد از خانه شان متحده است.

تشکر. Debbie Wasserman Schultz, D-Fla., هشدار داد دموکراتیک همکاران آن خطرناک خواهد بود به بازگشت با توجه به کسی که نیست مجاز به بحث در مورد خصوصی تماس بگیرید دوشنبه و صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود.

دیگر نماینده مجلس پرسید: اگر آنها, و یا کارکنان خود خواهد بود برای آزمایش این ویروس فرد گفت. پاسخ نامشخص است.

کاپیتول مقامات اعلام کرده اند چند پروتکل های جدید برای اجتماعی فاصله و بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی که واشنگتن همچنان تحت stay-at-home سفارشات تا اواسط ماه مه.

                                                                                                                                                                                                                       

خانه وزن گزینه های از راه دور و وضع و پروکسی رای گیری پس از قانونگذاران می توانید نگه دارید در حالی که دور. مرکب خانه کارگروه تنظیم شده است برای دیدار شنبه در نظر گرفتن طرح.

Pelosi نشانه روز دوشنبه خصوصی تماس بگیرید که او آماده است برای برگزاری یک رای گیری اجازه می دهد تا پروکسی رای گیری زمانی که کنگره در هفته آینده یا نه مذاکرات در تولید هر دو حزب توافق با جمهوری خواهان, با توجه به انتقاد های غیر مجاز به بحث در مورد آن و اعطا شده اند.

قانونگذاران به خصوص مشتاق به برگزاری جلسات از راه دور به طوری که آنها می توانید انجام نظارت از coronavirus صرف و شروع به آماده سازی بعدی قانونی بسته است.

“ما باید حرکت رو به جلو” نوشت: اعضای جدید حزب دموکرات ائتلاف های حزبی از خانه میانه در نامه ای به رهبران حزب.

در سنا مک کانل گفت: اولویت باقی می ماند تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد به دادگاه.

“ما نیاز به تایید قضات” مک کانل گفت: اخیرا در یک مصاحبه رادیویی. شعار او او خاطر نشان کرد که به “ترک هیچ نامزد پشت سر گذاشت.”

او گفت: “این بیماری همه گیر خواهد شد و نه ما جلوگیری از دستیابی به این هدف است.”

مک کانل را در ایران اکثریت در سنا تقسیم شده است بیش از coronavirus پاسخ با بسیاری از سناتور جمهوری خواه نا امید از آنچه آنها به عنوان هزینه های بزرگ در حال حاضر نزدیک به 3 تریلیون دلار حتی به عنوان تهمت می خواهد بیشتر.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin است که به دنبال گسترده ای بسته است که می تواند شامل زیرساخت و پهنای باند سرمایه گذاری به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی در حال اجرا مبارزات انتخاباتی وعده داده است.

برای کشورهای پلوسی گفته است او می خواهد برای دیدن به عنوان مقدار اختصاص داده شده به بیش از 500 میلیارد دلار است که کنگره ارائه شده برای کسب و کار کوچک امداد.

مک کانل گفت: او تمایل به قیف فدرال دلار به ایالات متحده و گفت: او را با تمرکز بر “عرف عام” مراحل.

به عنوان کنگره در تلاش برای دفاع از خود از خانه رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: باید جلسات عمومی به “بلافاصله شروع قوی و به شدت مورد نیاز نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.”

روز دوشنبه دولت اعلام کرد رابرت A. Westbrooks به عنوان مدیر اجرایی این بیماری همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته پانل جدید با سرپرستي 2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه تصویب شده توسط کنگره در ماه گذشته.

Westbrooks سابق بازرس کل آژانس فدرال وظیفه حفاظت از منافع کارگران و بازنشستگان نامگذاری شد به موقعیت توسط Michael Horowitz, بازرس کل وزارت دادگستری و رئیس شورای سازمان دولتی ناظران.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن امضا این لایحه به صورت قانون به او اشاره کرد اعتراض خود را به نظارت مقررات.

آسوشیتد پرس نویسندگان اندرو تیلور و اریک تاکر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net