معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. رئيس جمهور گفت: در یک میزگرد جمعه که “کتی” در پنس را تا به حال آزمایش مثبت و رادیو فردا می توانم تایید می کنند او با اشاره به معاون مطبوعاتی وزیر.

Virus Outbreak Pence Aide
در این مارس 29 سال 2020 عکس, کتی میلر, مطبوعاتی, وزیر, معاون رئیس جمهور مایک پنس گوش به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در دولت Dinning اتاق کاخ سفید در واشنگتن است. الکس براندون / AP

این خبر پس از یک عضو نظامی که در خدمت رئیس جمهور به عنوان یک نوکر شخصی آزمایش مثبت برای ویروس. کاخ سفید در حال افزایش است نظم و تست برای کسانی که در تماس با رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور به رخ می دهد روزانه به جای هفتگی.

Trump Wedding
در این هفت. 20, 2019, فایل, عکس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید مشاور ارشد استفان میلر و همسرش کتی Waldman در حال حاضر میلر می رسند برای یک دولت شام در کاخ سفید در واشنگتن پاتریک Semansky / AP

روشن نیست که میلر است که به تهمت دستیار استیون میلر گذشته تعامل با رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور اما رادیو فردا می توانم تایید می کنند او در نزدیکی به معاون رئیس جمهور.

میلر پیوست پنس را در سال گذشته از وزارت امنیت داخلی.

معاون رئیس جمهور پرواز به آیووا بود با تاخیر تقریبا یک ساعت در روز جمعه بدون توضیح از کاخ سفید و برخی از اعضای, معاون رئیس جمهور, کارکنان اندیش بودند deplaning با خبرنگاران.

— CBS اخبار’ بن تریسی و Arden Farhi کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de