لس آنجلس (CBSLA) — هر کس احساس به اصطلاح قرنطینه خستگی اما با عجله به بازگشایی ممکن است ضربه جوامع رنگ تر LA عضو شورای شهر گیاه Wesson هشدار داد در یک ویدیو.

“هر کس می خواهد برای بازگشایی, من می خواهم به بازگشایی” Wesson گفت. “من فقط می خواهم به مطمئن شوید که آن را انجام داده در یک متفکر و راه امن چون مردم از رنگ نامتناسب کار انواع شغل که در آن شما می دانم که آنها در حال خواروبار کارگران, آنها رستوران, کارگران آنها کارگران یقه آبی. آنها کار نمی کند از کامپیوتر به طوری که آنها در حال رفتن به افشای خود را بیش از دیگران است.”

در این ویدئو او منتشر شده در یوتیوب Wesson می گوید, سیاه, لاتین و کار ضعیف اند و در شماره های بالاتر از coronavirus با توجه به سابقه طولانی نابرابر دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

“آمریکایی های آفریقایی تبار در خاص را تا 13 درصد از این کشور را جمعیت اما آنها هستند که گرفتن این ویروس در بیش از یک سوم به طوری که بیش از 33 درصد به طوری که قابل توجه است. که نگران کننده است و این امر اجازه دهید من می دانم که وجود دارد برخی از تفاوت حداقل ما در نظام سلامت است که ما نیاز به صحبت کردن در مورد.”

Wesson می گوید ترکیبات خود باید بیشتر تست توده به خصوص که در آن دستمزد پایین کارگران و اقلیت زندگی می کنند و کار می کنند. او همچنین می گوید که او می خواهد بیشتر دنده محافظ و بیشتر بحث در مورد بهداشت عمومی در این جوامع از رنگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de