• تمام دیجیتال دسترسی: $1 برای اولین بار در 28 روز
  • وحشی شغل تلفات بافندگی پس از ویروس wrecks SA اقتصاد

جنوب استرالیا بودند امروز به خواست نه خود راضی می شوند با وجود این دولت خط صفر coronavirus موارد ضربه 10 روز است.

در حالی که دولت تعداد کل coronavirus بیماران باقی می ماند 438 – 98 درصد از آنها بهبود – مقامات در حال راه اندازی یک فشار جدید به مطمئن شوید که خوشنودی خراب نمی کند کار خوب به تاریخ.

وجود دارد 7 فعال موارد باقی مانده و سه نفر بودن برای مراقبت در سلطنتی آدلاید بیمارستان.

این هفته یک پدر 68 بود مرخص شده از بخش مراقبت های ويژه.

بیش از 58,000 تکمیل شده است.

اما دولت معاون رئیس بهداشت عمومی افسر Dr Mike Cusack گفت که این زمان برای خوشنودی است.

او گفت: آگهی جدید کمپین را راه اندازی امروز درخواست جنوب استرالیا به خنثیسازی کار خوب خود تا کنون به دلیل جدید خوشه باقی مانده است.

تماشای آگهی های جدید بالا

“این فقط طول می کشد یک یا دو مورد در جامعه برای همه چیز برای اجرای دور کمی,” او گفت:.

Dr کیوساک به روز رسانی به عنوان آمار و ارقام جدید نشان می دهد تعدادی از بیماران به دنبال قرار ملاقات های پزشکی از طریق تکنولوژی بیش از دو برابر شده.

SA داده های سلامت که امروز منتشر شده نشان می دهد بیش از 17,500 “Telehealth” جلسات طولانی تر از 10 دقیقه رخ داده است از فوریه تا مارس در مقایسه با حداقل 7000 با همان آخرین دوره سال است.

مقامات گفت: افزایش معادل آن به حدود 150 درصد می آید که بیشتر بیماران به دنبال درمان در خانه برای کمک به جلوگیری COVID-19 از گسترش.

مقامات می گویند دیجیتال قرار ملاقات می تواند به شدت کاهش زمان انتظار و چرخش برای تست و همچنین از بین بردن بار و هزینه های مربوط به رفت و آمد به درمانگاه.

پس SA بهداشت در ماه گذشته گسترش خدمات بیش از 2500 از medicos ثبت نام کرده اند به ارائه مراقبت از جمله پزشکی و پرستاری و مامایی و همچنین متفقین بهداشت حرفه ای.

اخبار بیشتر:

خرد خانواده از تصادف راننده در عمق ناامیدی’

<url> باز می شود تا در لیورپول خروج

آدلاید Beatles باند ادای احترام می رود ویروسی

دولت فدرال اعلام کرده است 600 میلیون دلار گسترش خدمات پزشکی از راه دور اجازه می دهد تا هر پزشک یا متخصص انتصاب می کند که نیاز به یک چهره-به-چهره درمان رخ می دهد از طریق تلفن و یا videolink.

زنان و کودکان بیمارستان شبکه maternal-fetal medicine, خدمات بالینی, سرب, Dr پیتر مولر گفت: افزایش تقاضا منجر به سریع-ردیابی از راه دور غربالگری قرار ملاقات برای زنان با پیچیده حاملگی از جمله ،

او گفت: سونوگرافیست کیت شامل یک لپ تاپ و یک epiphan سیستم است که می تواند رله سونوگرافی تصویری با کیفیت بالا. این به خصوص مفید برای بیماران کشور.

“ما می توانید در سایت های منطقه ای به طور مستقیم با یک متخصص در آدلاید به طوری که آنها می توانید دسترسی خود را حیاتی مراقبت و تخصص بدون بار سفر,” او گفت:.

وزیر بهداشت Stephen وید گفت: زمانی که این ویروس برای اولین بار ظهور, مقامات شناسایی تکنولوژی به عنوان یک راه برای حفاظت از سلامت عمومی و کاهش گسترش آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de