• COVID-19 می تواند سریع تر در زمستان
  • چین وقفه وزیر ترکیه در کنفرانس مطبوعاتی

اسکات موریسون اعلام کرده است بازگشایی مدارس و محل کار بسیار مهم خواهد بود, پیروزی در مبارزه با کروناویروس به استرالیا آماده به لغو محدودیت.

نخست وزیر این کشور را موفقیت بزرگ در تراز وسط قرار دارد میزان عفونت است نه هدف نهایی.

“ما نمی خواهیم فقط به پیروزی در نبرد در برابر COVID-19 اما از دست دادن یک درگیری گسترده تر وقتی که می آید به اقتصاد و عملکرد جامعه ما,” او گفت:.

این می آید به عنوان جدید برنامه ردیابی گذشت 3 میلیون دانلود.

آقای موریسون تشکر استرالیایی در توییتر اصرار کسانی که تا به حال نمی, دانلود نرم افزار برای انجام این کار.

Prime Minister Scott Morrison says enabling people to return to work and children attend classrooms will be key milestones.
media_cameraنخست وزیر اسکات موریسون می گوید قادر می سازد مردم را به بازگشت به کار و کودکان در کلاس های درس خواهد بود نقاط عطف کلیدی.

“همه ما می خواهیم محدودیت کاسته و به عقب بر گردیم به انجام کارهایی که ما عشق را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم و آن را امن برای انجام این کار” او هنوز توییتی.

فقط یک مورد جدید از این ویروس از منابع ناشناخته شناسایی شد در 24 ساعت گذشته, روز دوم در یک ردیف با یک جامعه انتقال تشخیص است.

ملت coronavirus تلفات افزایش به 90 روز چهارشنبه پس از 12 نفر کشته در یک وسترن سیدنی خانه سالمندان است.

بیش از 5600 از 6746 افراد مبتلا به کروناویروس در سراسر کشور بهبود یافته اند.

“اگر ما در نظر گرفتن موفقیت ما در COVID-19 فقط به عنوان داشتن یک تعداد کم از مواردی است که به اندازه کافی خوب نیست” آقای موریسون گفت.

نخست وزیر نامزد داشتن حمایت در محل را قادر می سازد مردم را به بازگشت به کار و کودکان در کلاس های درس به عنوان نقاط عطف کلیدی.

“البته ادامه خواهد داد تا موارد اضافی; البته وجود خواهد داشت شیوع – این چیزی است که زندگی با این ویروس خواهد بود,” او گفت:. معاون افسر ارشد پزشکی پل کلی اعتماد به نفس بود استرالیا می تواند پتانسیل موج دوم از عفونت.

“اگر موج دوم رخ می دهد ما مقابله با آن را به سرعت می کنیم و به آن پاسخ دهند” او گفت:.

با 325 جدید تایید مرگ از coronavirus اسپانیا دیده است اندکی بهبود در مرگ و میر در مجموع 24,275 از زمان شروع این بیماری همه گیر.

عفونت ایستاده بیش از 212,000 اگر چه وزارت بهداشت, رقم تنها شامل موارد تایید شده توسط مطمئن ترین تست های آزمایشگاهی هستند که در حال انجام انبوه.

مقامات می خواهید به بیرون آمدن از نزدیک کل یخ های اجتماعی و اقتصادی زندگی در چند مرحله و در سرعت های مختلف بسته به اینکه چگونه آن استان و جزایر پاسخ به بحران بهداشت و درمان.

اسپانیا نشان می دهد ‘جاده به حالت عادی’

با 325 جدید تایید مرگ از coronavirus اسپانیا دیده است اندکی بهبود در مرگ و میر در مجموع 24,275 از زمان شروع این بیماری همه گیر.

عفونت ایستاده بیش از 212,000 اگر چه وزارت بهداشت, رقم تنها شامل موارد تایید شده توسط مطمئن ترین تست های آزمایشگاهی هستند که در حال انجام انبوه.

مقامات می خواهید به بیرون آمدن از نزدیک کل یخ های اجتماعی و اقتصادی زندگی در چند مرحله و در سرعت های مختلف بسته به اینکه چگونه آن استان و جزایر پاسخ به بحران بهداشت و درمان.

A boy wearing a face mask rides his bike next to a worker disinfecting a bench in Madrid. Picture: AFP
media_cameraیک پسر با پوشیدن یک ماسک صورت دوچرخه سواری خود را در کنار یک کارگر ضد عفونی یک نیمکت در مادرید. عکس: AFP

نخست وزیر پدرو سانچز روز سه شنبه اعلام کرد طرح خود را و آن را به نام “جاده به حالت عادی” اما “بدون یک سیستم GPS.”

ورزش فرد اجازه خواهد داشت از روز شنبه و همچنین کوتاهی مو و سایر خدمات اختصاصی با یک قرار ملاقات. در بسیاری از مکان برخی از مغازه ها باز خواهد شد در آوریل 11 و معاشرت مجاز خواهد بود در هوای آزاد, کافه ها, کافه ها و همچنین خدمات در کلیساها و مساجد در یک سوم از ظرفیت خود را.

سرزمین های که در آن نقطه نگه داشتن این بیماری همه گیر در خلیج داده خواهد شد آرامش بیشتر از محدودیت در رستوران و سینما و تئاتر و موزه ها در پایان ماه مه.

مهد کودک را بازگشایی پس از آن اما تنها برای پدر و مادر که نیاز به کار پس در کلاس درس آموزش و پرورش نمی رزومه تا سال تحصیلی جدید در ماه سپتامبر.

جلوگیری از هر گونه بدتر از شیوع ظرفیت در سالن خواهد بود افزایش نسبت به اواسط ماه ژوئن و سواحل را باز کنید قبل از اینکه به تدریج حل و فصل را به یک “طبیعی” است که اجازه خواهد داد که مسافرت داخلی. مسافرت های بین المللی هنوز هم نیاز به مرتب توسط اتحادیه اروپا, اسپانیا می گوید.

چین بازگشایی مجلس

چین پارلمان برگزار خواهد شد سالانه خود را در جلسه ماه آینده پس از اینکه با تاخیر به دلیل coronavirus رسانه های دولتی گفت: زنگ کمونیست رهبری را رشد اعتماد به نفس در رام کردن این بیماری همه گیر.

پکن در ماه فوریه اعلام کرد که آن را خاموش سالانه ملی برای اولین بار پس از انقلاب فرهنگی به عنوان کشور مبارزه coronavirus شیوع است که پس از تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر.

این جلسه موکول on May 22 برجسته خواهد شد اعتماد به نفس توسط رهبری که چین تا حد زیادی به ارمغان آورد شیوع بیماری تحت کنترل است.

بالا رهبران حزب کمونیست از جمله رئیس جمهور چین در هر سال جمع آوری با هزاران نفر از نمایندگان از سراسر کشور به لاستیک-تمبر لوایح بودجه و پرسنل حرکت می کند. سالانه جمع آوری و در اصل با توجه به شروع در 5 مارس.

بر اساس بیانیه ذکر شده توسط رسمی خبرگزاری ایسنا از NPC ایستاده کمیته بدن است که نظارت قانونی جلسه — این بیماری همه گیر در چین “بهبود پیوسته” و “عادی زندگی اقتصادی و اجتماعی است که به تدریج از سرگیری”.

این بدان معنی است که “شرایط برای برگزاری NPC جلسه سالانه… آماده” در بیانیه ای گفت:.

چین سرمایه در روز چهارشنبه کاهش آن هشدار اضطراری از بالاترین سطح و برداشته سخت قرنطینه مورد نیاز برای مسافران داخلی از “کم خطر” در مناطق که در آن نگه داشته شده بود در محل پس از بسیاری از مناطق دیگر در این کشور کاسته محدودیت های مسافرتی.

ورود در پکن از ویروس کانون هوبئی استان و همچنین مسافران که از خارج از کشور هنوز هم مورد نیاز برای تکمیل 14 روز در قرنطینه, دولت, پخش دوربین مدار بسته گزارش شده است.

“این نشان از قدرت گفت:” هنگ کنگ بر اساس تحلیلگر سیاسی ویلی لام. “این نشانه آن است که چین در آن پا و اقتصادی ماشین آلات نگه می دارد و زمزمه و اطمینان بخشی به مردم است که این بیماری همه گیر است.”

اعلام شد همچنین با هدف مخاطبان داخلی برای اطمینان شهروندان چینی پس از یک کاهش شدید 6.8 درصد انقباض در سه ماهه اول رشد اقتصادی او اضافه شده است.

در اصل منتشر PM COVIDSafe برنامه عبور از سه میلیون دانلود

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de