PPE افزایش برای سلامت ما کارگران صفر-مورد خط همچنان

  • عمل جراحی برای از سرگیری به عنوان محدودیت سهولت
  • این داستان در مورد کوروناویروس بحران است رایگان برای همه خوانندگان – لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

جنوب استرالیا در خط مقدم سلامت کارکنان خواهد بود تقویت شده توسط اضافی یک میلیون قطعه از تجهیزات حفاظت شخصی جلوتر از ضروری عمل جراحی انتخابی recommencing این هفته است.

وزیر بهداشت Stephen وید گفت: ورود منابع اضافی شناخته شده به عنوان PPE را بهتر کمک به حفاظت کارگران از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

“در سراسر جهان از کمبود PPE تامین امنیت این PPE برای سلامت ما شبکه های یک مرحله حیاتی در ما قوی برنامه ریزی برای آماده سازی جنوب استرالیا برای اثرات COVID-19” او گفت:.

“حصول اطمینان از ایمنی کارکنان ما به آنها برای مراقبت از بیماران مبتلا به بالاترین اولویت است.

“موثر و ایمن استفاده از PPE حیاتی برای پزشکان در طول این جهانی و همه گیر.

“تدریجی recommencement از عمل جراحی انتخابی بود و تنها به دلیل استرالیا شده و در حال گسترش آن سهام از PPE به طوری که ما می تواند اعتماد به نفس که ما می توانیم ارائه ما زحمتکش پزشکان با ابزار مناسب به نگه داشتن آنها را ایمن از ویروس.”

SA Health Minister Stephen Wade looks on as South Australian Chief Public Health Officer Nicola Spurrier speaks to the media during a press conference in Adelaide. Picture: AAP Image/David Mariuz
media_cameraSA وزیر بهداشت Stephen وید به نظر می رسد در جنوب استرالیا رئیس بهداشت عمومی افسر نیکولا Spurrier صحبت می کند به رسانه ها در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در آدلاید. تصویر: AAP تصویر/دیوید Mariuz

SA در روز دوشنبه ثبت پنجمین روز متوالی با هیچ مورد جدید از COVID-19 باقی مانده ثابت در 438 مجموع موارد – 95 درصد از آن را بازیافت.

“بله ما پنج روز در یک ردیف. به خوبی انجام جنوب استرالیا” رئیس بهداشت عمومی افسر Dr نیکولا Spurrier گفت.

او گفت: SA بهداشت و درمان دنبال شد از نزدیک در محدودیت بودند که برداشته بودن در کشورهای دیگر با توجه به در نهایت بلند کردن آنها را در اینجا.

او اشاره کرد که فعالیت هایی مانند پیک نیک و سفر از راه دور تا به حال فقط اجازه داده شده در کوئینزلند اما هرگز ممنوع در جنوب استرالیا.

“این ارزش تحمل در ذهن که SA نمی تنظیم به همان درجه به عنوان بسیاری از کشورهای دیگر است.”

Dr Spurrier گفت: فعالیت در فضای باز مطرح شده بسیار کمتر از خطر انتقال از فعالیت های داخلی, بنابراین کسانی که در نظر گرفته شده ،

“من همان است که شما بسیار مشتاق به بازگشت به حالت عادی راه زندگی,” او گفت:.

چهار بیماران هنوز هم باقی می ماند در سلطنتی آدلاید بیمارستان و دو نفر – 68-سال-پیرمرد 75 ساله مرد هستند در بخش مراقبت های ویژه در یک وضعیت بحرانی است.

برخی از SA خدمات انتظار می رود ابقاء این هفته شامل نجات بخش خدمات غربالگری مانند شیر روی صفحه نمایش SA, اورژانس دندان پزشکی, خدمات IVF و ضروری اعمال جراحی الکتیو.

Medical scientist Belinda Price prepares vials for coronavirus test samples at the SA Pathology laboratory in Adelaide last week. Picture: Mark Brake
media_cameraپزشکی دانشمند بلیندا قیمت آماده ویال برای coronavirus تست نمونه ها در SA آزمايشگاه پاتولوژی در آدلاید در هفته گذشته. عکس: علامت ترمز

یک میلیون ‘سطح 3’ ماسک های صورت گرفته و با منابع خارج از ملی ذخایر را تکمیل 45 میلیون که تولید شده توسط شرکت های محلی دتمولد در آن Brompton کارخانه تولید.

“این بسیار مهم است برای ما پزشکان برای دسترسی به حق PPE. ما پزشکان باید احساس اعتماد به نفس است که ما عرضه کافی در دسترس زمانی که و که در آن آنها به آن نیاز دارید,”,,,, Dr Cusack گفت.

“ما در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود که ما همچنان به لازم تامین هوای مورد نیاز برای حفاظت از کارکنان و در ادامه تحویل یک استاندارد بالا به تمام جنوب استرالیا.”

خوانده شده در برای بیشتر محلی COVID-19 روز رسانی.

بیشتر CORONAVIRUS اخبار

ضد vaxxer خطر گذاشته لخت در global outbreak

COVID-19 اضطراب می بیند بیمار اجتناب از مراقبت های پزشکی

SA ویروس گرما نقشه: آخرین اطلاعات در محلی موارد

SA خانه های سالمندان رد PM تماس به سهولت مستندات

هیچ وثیقه برای سلامت کارگر ضرب و جرح

افرادی که حمله به خط مقدم کارکنان بیمارستان و اورژانس کارگران محروم خواهد شد مگر اینکه قید وثیقه وجود دارد دلایل بسیار قوی نشان داده شده است به اجازه دهید آنها را در سرکوب خشونت آمیز مجرم.

دادستان کل Vickie چپمن را معرفی خواهد کرد برنامه ای برای معکوس فرض قرار وثیقه برای حمله از تخصصی کارگران به دولت و مجلس در این هفته تغییر خواهد اعمال می شود در حالی که زمان coronavirus اضطراری اعلامیه در محل باقی می ماند.

این مقررات همچنین شامل معکوس فرض با قرار وثیقه به صورت جدی جنایی تجاوز مسکونی و غیر مسکونی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

می آید پس از یک جنوب استرالیا مرد دستور داده شد به صورت دادگاه هفته گذشته پس از او گفته سرفه در یک افسر پلیس و ادعا کرد که coronavirus به عنوان او بود که دستگیر شد.

دفعات بازدید: داستان کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im