قوچ پیش نویس خلاصه: Cam Akers, ون, Jefferson, تقویت جرم

لس آنجلس (CBSLA) – لس آنجلس قوچ رفت به 2020 پیش نویس NFL با هفت میدارد و کاملا چند نیاز در دو طرف توپ. این لیست شامل گیرنده گسترده (با خروج از Brandin آشپز) در حال اجرا به عقب (با خروج از تاد Gurley) و خط جرم و ایمنی و linebacker در دفاع. بیرون آمدن از پیش نویس این تیم می تواند با احتیاط خوش بینانه است.

قوچ نداشت دور اول انتخاب کنید برای چهارمین سال متوالی پس از معاملات به صورت cornerback Jalen رمزی در پاییز گذشته. (آنها نمی خواهد که یک سال بعد یا نه.) بنابراین مدیر کل Les Snead و شرکت آرام بود پنج شنبه شب هنگامی که بسیاری از نام بزرگتر شد خاموش هیئت مدیره.

آنها برای آن ساخته شده جمعه با دو دور دوم و دو سوم دور میدارد. قوچ انتخاب فلوریدا سنت در حال اجرا به عقب افتاد Akers با 52 انتخاب کنید. Akers به دست آورد 1,144 متری بر روی زمین در فصل نهایی و او این راه سخت تا وسط پشت یک مظنون Seminoles خط. او همچنین باقی مانده تولیدی روی صفحه نمایش و کوتاه می گذرد بیش وسط. Akers باید توانست به راحتی تقسیم زمان در یک backfield که در حال حاضر شامل Macolm قهوه ای و دارل Henderson. در مربی شان McVay چشمان او “می افزاید: ارزش بزرگ برای این گروه و این راهی است که ما در حال نگاه کردن به آن در حال حاضر.”

در گیرنده گسترده ای کلاس قوچ افزود ون جفرسون از فلوریدا. جفرسون در نظر گرفته شد در میان بهترین مسیر-دونده در دسترس یک مهارت ارزشمند در McVay را جرم. او بريدن در 49 جلب برای 657 متری و شش touchdowns نهایی خود را در کالج های نجومی. سابق-Gator احتمالا نمی شود اما باید با توجه به فرصت برای کمک. با توجه به McVay “من فکر می کنم ون واقعا فراهم می کند فرصت را به بازی تمام سه نقطه.”

قوچ نگاه به سمت دیگر توپ در دور سوم اضافه خارج linebacker ترل لوئیس و ایمنی ترل بورگس. تصویب عجله شد یک نگرانی این گذشته offseason با دانته فاولر جونیور و Clay Matthews هر دو. لوئیس از آلاباما است آسیب نگرانی اما ثابت کرد قادر به گرفتن پس از کارفرمایی که سالم است. ثانویه تبدیل به یک نگرانی اصلی و همچنین زمانی که اریک Weddle بازنشسته شد. برگس تبدیل cornerback از یوتا ممکن است عمل خود را rookie سال نیکل در بسته های.

با دور چهارم انتخاب قوچ انتخاب شده تنگ پایان Brycen هاپکینز پس از معاملات بازگشت و با اضافه کردن دو هفتم-دور میدارد. 6’5″ هاپکینز از پوردو گرفتار 61 عبور برای 830 متری و هفت touchdowns در فصل نهایی برای Boilermakers. بازی خود را پیشرفت در کالج اما هنوز هم به اندازه کافی سوراخ است که او به شمار خطر کمی برای استارت تایلر Higbee.

قوچ اضافه اوهایو سنت ایمنی اردن فولر در دور ششم. فولر که تیمی منجر پردازد در فصل گذشته می تواند در تیم های ویژه. هفتمین دور میدارد linebacker رس جانستون و کیکر سام Sloman می تواند به عنوان به خوبی.

اولین و تنها توهین آمیز-خط انتخاب در آمد در هفتمین دور زمانی که تیم منتخب گارد Tremayne Anchrum. این به نظر می رسد کمی عجیب برای یک تیم است که تلاش در هر دو اجرا مسدود و عبور حفاظت. پیری اندرو ضربه شارپی بازده در سمت چپ مقابله با بقیه خط باقی می ماند یک کار در حال پیشرفت است. که می داند که چگونه Anchrum متناسب به عمدتا جوان ،

به عنوان Snead گفت: تیم وب سایت ما اضافه شده است آن دسته از بازیکنان و خوشبختانه یا متاسفانه بسیاری از آنها را به بازی سال گذشته با دیوید ادواردز و بابی ایوانز در خاص است. آنها این شانس را به بازی زمانی که ما واقعا می خواهم به صرف یک سال در حال توسعه آنها را به عنوان پشتیبان گیری. ما احساس اعتماد به نفس است که اگر ما ادامه داد: نظافت و توسعه این بازیکنان را به آنها می خواهم یک شانس برای تبدیل شدن به یک بسیار جامد خط حمله.”

گذشته از خود نه پیش نویس میدارد قوچ توافق کرده اند که به نظر با 20 undrafted نمایندگی رایگان.

در اینجا لیست کامل پیش نویس میدارد:

دور 2:

RB کم Akers (52)

WR ون جفرسون (57)

دور 3:

LCC ترل Lewis (84)

ایمنی ترل بورگس (104)

دور 4:

TE Brycen هاپکینز (136)

دور 6:

S اردن فولر (199)

دور 7:

LB رس جانستون (234)

K سام Sloman (248)

G Tremayne Anchrum (250)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im