یکی از نیاز های اصلی برای حرکت به کمتر محدود فاز از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر اقتصادی طرح مرمت است 14 روز متوالی بیش از 20 درصد از COVID-19 تست مثبت بودن.

که شمارش معکوس شروع نشد روز چهارشنبه هنگامی که عفونت نرخ 22.8 درصد در منطقه است که شامل شیکاگو و حومه, با توجه به روزانه هرالد تحلیل ایلینوی وزارت بهداشت عفونت و تست سوابق.

                                                                                                                                                                                                                       

منطقه شمال شرق یکی از چهار در ایلینوی پریتزکر این هفته اعلام کرد که می تواند حرکت به طور مستقل نسبت به محدودیت های کمتری شامل طبخ DuPage, Grundy, کین کانکاکی کندال دریاچه مک هنری و شهرستانهای استان است.

منطقه شمال شرق دارای یک تجمعی 24.3% ميزان عفونت پس از وقوع آغاز شد و با توجه به تجزیه و تحلیل.

با استفاده از تست و عفونت اطلاعات ذکر شده با کد پستی در IDPH coronavirus ردیابی وب سایت تجزیه و تحلیل نشان داد 9,338 جدید آزمون نتایج جستجو برای ساکنان در نه شهرستان منطقه چهار شنبه. از کسانی که در آزمون 2,126 مثبت بودند برای عفونت های ویروسی.

ساکنان منطقه شمال شرق گرفته اند 252,311 آزمون و 61,317 باید آزمایش مثبت برای عفونت پس از وقوع آغاز شد. این بیماری را کشته است 2,728 ساکنان این منطقه با Grundy County تنها در منطقه هیچ مرگ و میر.

همه ایلینویز در حال حاضر در فاز 2 از پریتزکر پنج فاز طرح که خواستار پوشش صورت اجتماعی فاصله و غیر ضروری کسب و کار باز تنها برای منظقه وانت و تحویل.

                                                                                                                                                                                                                       

به حرکت به فاز 3 با بسیاری از کسب و کار بازگشایی و تجمعات تا 10 نفر مجاز منطقه نیز باید ثابت و یا کاهش COVID-19 بستری شدن در بیمارستان به مدت 28 روز متوالی و باید 14 درصد از بیمارستان تخت ICU تخت و فن های موجود در مورد افزایش بیماران.

IDPH نمی کند در حال حاضر ارائه معیارهای اندازه گیری یک منطقه را ایستاده در آن قرار میگیرند.

کارشناسان پزشکی و اپیدیولوژی هستند شگفت زده غرب, منطقه ميزان عفونت پس از تست بوده است که عمدتا محدود به کسانی که با علائم شدید.

“وجود محدودیت در منابع این آزمون پس از هر سایت انجام این آزمون باید مراقب باشید که آنها آزمون,” دکتر گفت: آلوارو Candel رئیس هیئت مدیره و مدیر پزشکی بخش پاتولوژی و آزمایشگاه پزشکی در المهرست بیمارستان. “همانطور که شما می توانید حدس بزنید هنگامی که شما در حال آزمایش تنها کسانی که با علائم شدید, شما در حال رفتن به تجربه بالاتر نتایج مثبت است.”

Candel گفت تست شده و مانع از فقدان مواد مورد نیاز برای انجام آزمایشات مانند پشم و مواد شیمیایی.

ایالت عفونت رای چهارشنبه 15.2%. نرخ کاهش یافته است به طور قابل توجهی در دو هفته گذشته به عنوان تست بیشتر تبدیل شده است در دسترس است.

                                                                                                                                                                                                                       

روزانه دولت عفونت رای ماند حدود 23 درصد در اوایل ماه آوریل هنگامی که ایالت ایلینوی شد به طور متوسط حدود 6000 آزمون در روز است. در حال حاضر که دولت به طور متوسط تقریبا 15000 آزمون های روزانه, عفونت رای غوطه ور.

تنها 2.9 درصد از جمعیت شده است در منطقه شمال شرق که نزدیک به 8.7 میلیون نفر با توجه به تجزیه و تحلیل.

برخی از کدهای پستی در این منطقه دیده می شود گسترده تر تست بیش از دیگران است. برخی از بخش هایی از شیکاگو تا به حال بیش از 9 درصد از جمعیت مورد آزمایش قرار.

در حومه شهر 60106 کد پستی مستقر در بنسنویلل و 60108 کد پستی مستقر در بلومینگدیل تا به حال بیش از 4 درصد از جمعیت مورد آزمایش با توجه به IDPH آمار و ارقام.

شش هفته به ایالت اقامت در خانه سفارش پریتزکر به نام اندازه گیری موفق در کند کردن روند گسترش این بیماری است. بسیاری از کارشناسان با او به توافق برسند.

“حساسيت خود را تنها به خوبی به عنوان حباب شما در حال قرار دادن در اطراف خودتان,” دکتر گفت: Mark Steven Dworkin, استاد و مدیر دانشیار اپیدمیولوژی در دانشگاه ایلینویز-شیکاگو دانشکده بهداشت عمومی. “پوشیدن پوشش صورت خوب, بهداشت دست و اجتماعی فاصله هنوز هم موثر ترین راه برای جلوگیری از یک فرد خطر است.”

دفتر والی گفت: وزارت بهداشت به زودی ارائه خاص روزانه داده ها نشان می دهد هر منطقه را از پیشرفت به سوی یک مرحله جدید در پریتزکر را “بازگرداندن ایلینوی” طرح. در پریتزکر را طرح فاز 1 مشخص شده است توسط سریع گسترش بیماری و محدودیت. فاز 4 اجازه می دهد تجمعات تا 50 نفر و مدرسه کودک-مراقبت از رستوران و بار, reopenings. فاز 5 اجازه می دهد کنوانسیون جشنواره و گسترده reopenings با اقدامات احتیاطی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de