برکلی, کالیفرنیا. — کالیفرنیا تنظیم کننده در روز پنج شنبه به حالت تعلیق در $200 میلیون دلار جریمه که Pacific Gas & Electric قرار بود به پرداخت به عنوان مجازات برای ابزار غفلت از تجهیزات الکتریکی که مشتعل یک سری از آتش سوزی مرگبار در شمال کالیفرنیا.

چشم پوشی تایید در یک اتفاق آراء توسط کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون محروم خزانه دولت از پول است که می تواند جبران درآمد انتظار می رود از دست به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس داراي وجوه آمدن از فروش و مالیات بر درآمد.

                                                                                                                                                                                                                       

PG&E بود و مقاومت خوب در این زمینه است که آن را تهدید می کند توانایی خود را برای افزایش ده ها میلیارد دلار آن نیاز به سرمایه گذاری خود را در طرح های پیچیده برای خروج از ورشکستگی توسط 30 ژوئن مهلت.

تنظیم کننده حمایت پایین با وجود هشدار از خود طرفداران اتاق که اجازه PG&E دور بدون پرداخت 200 میلیون دلار خواهد مجموعه ای از یک مشکل سابقه است که می تواند منجر به مشکلات بیشتر در آینده است.

‘œRather از انگیزه PG&E برای بهبود آن گردابی ایمنی رکورد به طور دائم به حالت تعلیق خوب را تشویق PG&E به تدبیر آینده تدابیر برای جلوگیری از مجازات” مدافع عمومی گفت.

حرکت معکوس تصمیم گیری در فوریه صادر شده توسط یک قاضی اداری که تعیین $200 میلیون دلار جریمه شد در توجیه نور از ویرانی ناشی از PG&E را در آوریم. خدمات عمومی کمیسیون سرزنش PG&E چیز ساییده شده شبکه برق باعث آتش سوزی 15 که به کشته شدن بیش از 100 نفر و تخریب بیش از 25000 خانه ها و ساختمان های دیگر در سال 2017 و 2018.

                                                                                                                                                                                                                       

متناوب ضرر و زیان از زندگی و اموال سوار PG&E به ورشکستگی اوایل سال گذشته است. سان فرانسیسکو شرکت در حال حاضر تقلا برای خارج شدن از ورشکستگی قبل از ژوئیه پس از آن می توانید واجد شرایط برای پوشش از یک آتش سوزی بیمه صندوق که در کالیفرنیا ایجاد شده در سال گذشته است.

اگر چه PG&E دیگر نمی خواهد که به پرداخت هر گونه پول به کالیفرنیا صندوق به طور کلی, آن را هنوز هم با رگولاتور در قالب نزدیک به 1.9 میلیارد دلار است که آن را نمی خواهد بود قادر به جمع آوری از طریق بالاتر نرخ برق و دیگر هزینه ها به حدود 16 میلیون نفر از مردم که تکیه بر این کشور بزرگترین ابزار برای قدرت.

تنظیم کننده نیز در حال قرار دادن محدودیت های که نیروی برخی از $425 میلیون دلار صرفه جویی مالیاتی که ابزار ممکن است متوجه از 1.9 میلیارد دلار جریمه به همراه تصویب به مشتریان خود به جای قریب به سهامداران آن است.

کلیفورد Rechtschaffen این PUC کمیساریای که توصیه می شود تعلیق 200 میلیون دلار جریمه اذعان کرد که waiving مجازات شد ‘œdeeply dissatisfying.” اما او گفت: آن را توجیه بود به دلیل شرایط فوق العاده ناشی از COVID-19 شیوع تند بازار سهام است.

                                                                                                                                                                                                                       

تلاطم می تواند آن را مشکل تر برای PG&E به جمع آوری پول آن نیاز به پرداخت $25.5 میلیارد ریال در شهرک های رسیده در مورد ورشکستگی از جمله $13.5 میلیارد دلار صندوق در حال راه اندازی برای قربانیان آتش سوزی. Rechtschaffen به این نتیجه رسیدند که تحمیل $200 میلیون دلار جریمه خواهد یا خطر انحراف مسیر پول دور از قربانیان و یا جلوگیری از PG&E از خارج شدن از ورشکستگی است.

قبل از رای گیری به نفع تعلیق $200 میلیون Rechtschaffen شدت انتقاد کرد در PG&E برای رقیب مجازات غیر قابل توجیه بود در همان زمان آن را مذاکره و توافق به اعتراف به گناه به 84 جنایت فقره قتل نفس غیر ارادی برای یک سال 2018 آتش سوزی که تقریبا نابود شده شهر بهشت است. PG&E است پرداخت 4 میلیون دلار جریمه در Butte County برای کسانی که جنایات.

با استناد به PG&E پذیرش گناه برای Butte County, آتش, Rechtschaffen به نام PG&E درخواست تجدید نظر از 200 میلیون دلار جریمه ‘œdeeply ناامید کننده” و ” œdisingenuous.”

PG&E تا به حال هیچ اظهار نظر فوری پنج شنبه در مورد خوب را تعلیق.

در حالی که تلاش برای اجتناب از پرداخت 200 میلیون دلار به کالیفرنیا PG&E است ادامه داد: برای اجرای بزرگ لوایح قانونی و سایر هزینه های ورشکستگی است که انتظار می رود به بیش از 1.6 میلیارد دلار در زمان مورد رسیده است.

به خارج از ورشکستگی PG&E نیاز به تایید یک قاضی فدرال و ایالتی تنظیم کننده. قبل از رای دادن به تعلیق خوب و خدمات عمومی کمیسیون شنیده می شود بیش از یک ساعت از نظرات عمومی عمدتا اعتراض به درک کاستی در PG&E ورشکستگی طرح است.

منتقدان ادعا PG&E انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از مشتریان خود را از معرض تهدید کننده زندگی خطرات و inconvenienced حفظ عمدی خاموشی است که انتظار می رود مستقر می شود برای چند سال آینده به عنوان یک راه برای کاهش خطرات آتش سوزی در طول گرم و شرایط باد می وزد.

خدمات عمومی کمیسیون برنامه ریزی شده است به رای یک قاضی اداری توصیه به تصویب PG&E ورشکستگی طرح در مارس 21.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de