لس آنجلس (CBSLA) — صاحبان کسب و کار کوچک باید در مواجهه خاص خود را مجموعه ای از چالش ها در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

بسیاری از بسته اند و برخی همچنان به کار با به شدت کاهش می یابد درآمد و هنوز هم دیگران مانند لوئیس لونا می گویند همه چیز باید خیلی سخت بوده است, آنها ممکن است مجبور به بستن برای خوب است.

“بدترین بخش این است که نمی دانستند چه در انتظار فردا” لونا گفت. “چقدر بدتر از آن است رفتن به دریافت کنید؟”

این روزها لونا صاحب مجنون Psycles فکر می کند در مورد آینده اش زیادی — و او می ترسم. او اجرای خود را در پاسادنا فروشگاه موتور سیکلت برای بیش از 20 سال است.

“من فقط به حال یک چیز برای موتور سیکلت,” او گفت:. “این درست است که بخشی از زندگی من پس از من حدود 15 بود.”

اما در پی همه گیر لونا گفت: او حدود سه ماه از داشتن به جلو فروشگاه برای خوب است.

“ما در حال فکر کردن ما و دوباره می شیم یک تابستان خوب است,” او گفت:. “و بعد این اتفاق افتاد و همه چیز را فقط به طور ناگهانی متوقف شده است.”

و لونا به تنهایی نیست.

بر اساس یک نظرسنجی که توسط خیابان اصلی امریکا 7.5 میلیون کسب و کارهای کوچک ممکن است در معرض خطر بسته شدن در ماه های آینده و 3.5 میلیون نفر از کسانی که ممکن است تنها دو ماه به شناور باقی می ماند.

مربوط به: 3.7 M کالیفرنیا را برای ثبت بیکاری از اواسط ماه مارس

اما لونا پدر دو دختر که یکی از آنها دارای نیازهای ویژه و او ساخته شده است برخی از انتخاب های دشوار برای باز بماند.

“این من هیچ پول شما می دانید که ذهن هرگز که من صورتحساب را دریافت نمی پرداخت اما آنچه من می خواهم به انجام به خوراک بچه های من,” او گفت:. “این بخشی ترسناک.”

لونا باعث می شود بسیاری از پول خود را سفارشی آمریکایی موتور سیکلت یعنی هارلی Davidsons اما با بسیاری از کار خود را در کسب و کار است که توسط 70 ٪ است.

“من مکانیک, او می آید به کار” لونا گفت. “او در تلاش به شما می دانید به کمک ما سوار آن, اما او هنوز هم به خوردن بیش از حد, بنابراین من باید مطمئن شوید که او مراقبت گرفته شده است.”

در حال حاضر لونا فروشگاه هنوز باز است که او امیدوار است برای بهتر روز آمده است.

“اگر تلفن زنگ میزند و من می خواهم مردم بدانند که ما اینجا هستیم” او گفت:.

همین بررسی نشان داد که صاحبان کسب و کار کوچک هستند که بیشترین نیاز به دو چیز کمک های مالی و پسوند در هزینه های خود را.

همانطور که برای لونا شرق خود را پاسادنا فروشگاه باز است روز سه شنبه از طریق شنبه و گفت: هر کسی که علاقه مند در انجام کسب و کار باید به فروشگاه تماس بگیرید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de