ریورساید (CBSLA) — منظقه سرویس شد رسما و در حال اجرا دوشنبه در Nordstrom فروشگاه در سراسر جنوب کالیفرنیا در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

پس از نزدیک به دو ماه از تعطیلی بازار بیش از coronavirus pandemic, Victoria De La Rosa خوشحال بود به عقب بر گردیم به خرید نزدیک به خانه در Tyler ایرانیان.

“من انجام شده است بسیاری از منظقه خرید” De La Rosa گفت. “آن رفت. آن فوق العاده صاف است.”

اما او ممکن است هرگز پا به عقب در داخل که Nordstrom محل پس از این شرکت اعلام کرد این امر می تواند بسته 16 از آن خط کامل فروشگاه های بزرگ.

در یک coronavirus کسب و کار به روز رسانی مدیر عامل این شرکت گفت:

“ما سرمایه گذاری شده است در ما های دیجیتال و فیزیکی قابلیت همگام شدن با سرعت در حال تغییر انتظارات مشتری. تاثیر COVID-19 تنها شتاب اهمیت این قابلیت در خدمت مشتریان است.”

مرتبط با: Coronavirus: رودخانه سان برناردینو شهرستان گزارش مرگ و میر بیشتر; ونتورا گزارش موارد اضافی

یک کسب و کار در داخل گزارش گفت: Nordstrom به آنها را تایید کرد که از آن خواهد شد بسته شدن مکان در Tyler ایرانیان و مونتکلیر پلازا — تنها دو خط کامل Nordstrom مکان بین ریورساید و سان برناردینو شهرستان — معنی مشتریان در امپراتوری درون مرزی را به درایو به مکان های نارنجی یا لس آنجلس شهرستانهای استان است.

“بنابراین من حدس می زنم آن را برای رفتن به یک درایو سعی کنید برای رفتن به Nordstrom,” De La Rosa گفت.

Riverside Ward 6 عضو شورای شهر پری جیم گفت که او در تلاش بود برای صحبت با Nordstrom به دفتر شرکت برای متقاعد کردن آنها را به نگه داشتن لنگر فروشگاه در گالری.

“حداقل به ما نگاه دوم به ما فرصتی برای پرداختن به نگرانی های خود را,” او گفت:.

پری گفت: او می داند که آن را به یک کسب و کار با یک خط پایین است که نهفته COVID-19 تعطیل است, اما که اقتصاد محلی است که در همان قایق — به آرامی غرق شدن با هر فروش از دست داد.

“این همه فروش و درآمد مالیاتی که تولید شده برای کمک به ارائه خدمات اجتماعی” او گفت:.

Nordstrom گفت: بازسازی آنها را ذخیره کنید $150 میلیون دلار در هزینه های خرده فروشی و تحلیلگران پیش بینی بزرگ دیگر خرده فروشان ممکن است به دنبال خود منجر شود — کاهش هزینه ها برای تنظیم به نرخهای درآمد.

“من احساس می کنم مثل آن را احتمالا جاوا تحت تاثیر قرار بسیاری از کسب و کار” De La Rosa گفت.

Riverside County گزارش آن را در حال حاضر از دست داد 100 میلیون دلار درآمد در طول اقامت در خانه سفارشات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de