لس آنجلس (CBSLA) — بیش از 100 بازیکن در مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن برای coronavirus.

“ما بسیاری از نامزدها” دکتر گفت: Anthony Fauci, ملت پیشرو بیماری های عفونی متخصص. “من امیدوارم که در چند برندگان.”

در حالی که کارشناسان امید به یک واکسن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است, متخصص بیماری های عفونی جفری Galpin هشدار داد که در حال حرکت به سرعت بیش از حد می تواند خطرناک باشد.

“بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که به چیزی به چند صد میلیون نفر و سپس پیدا کردن وجود دارد یک اثر جانبی ما نمی دانیم که در مورد” او گفت:.

در سنا در جلسه روز شنبه مقامات وجود دارد گفت: حداقل هشت نامزد که باید به پیشرفت بالینی مرحله توسعه است.

بیشتر: Cedars-Sinai پژوهشگران بافت قلب انسان تزریق موفقیت آمیز در درمان بیماران مبتلا به کروناویروس

Fauci گفت تیم او بوده است به شدت درگیر با یک واکسن در حال توسعه از طریق یک شرکت به نام مدرن. مدرن نیست در حال توسعه یک واکسن علیه ویروس خود را, اما در برابر پروتئین است که اجازه می دهد این ویروس به سلول های ما و کل بدن است.

“است که یک مفهوم بسیار خوب,” Galpin گفت. “چه جان ما است و خود ما آتش دوستانه از تلاش برای متوقف کردن این ویروس است. ما سعی می کنیم خیلی سخت است که ما چنین پاسخ التهابی است که آن را از کنترل خارج می شود.”

دکتر دیوید بالتیمور برنده جایزه نوبل virologist از موسسه فناوری کالیفرنیا گفت که او موافق است که مدرن این مفهوم منحصر به فرد است, امیدوار, اما همچنین می آید با برخی از ناشناختهها.

“شما ممکن است در یک وضعیت همه گیر مثل این رفتن برای یک روش است نه یک ایده عالی است زیرا می تواند شگفتی,” او گفت:. “از سوی دیگر این روش جدید ارائه می دهد فرصت برای توسعه واکسن سریع تر است.”

با وجود محققان اميد است که یک واکسن به زودی می تواند در بازار Fauci گفت: انتظار می رود یکی به در دسترس خواهد بود قبل از اوایل 2021.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de