دهلی نو — گسترش coronavirus در هند به شدت شلوغ زندانها باعث شده است تا مقامات به اعمال زندان مستندات و آزادی هزاران نفر از زندانیان pretrial در آزادی مشروط به عنوان کارشناسان بهداشت و نگرانی که تنگ امکانات در حال خدمت به عنوان زمینه پرورش را قادر خواهد ساخت که این ویروس به گسترش است.

اگر چه هیچ آمار رسمی در مورد چگونه بسیاری از زندانیان آلوده شده توسط ویروس سراسر کشور هندوستان اصلاح و امکانات به آرامی ضبط بیشتر و بیشتر coronavirus موارد منجر مقامات به طور موقت ممنوعیت بستگان و دوستان از بازدید از زندانیان.

                                                                                                                                                                                                                       

روز پنجشنبه مقامات قفل شده ناگپور زندان مرکزی در سواحل ایالت ماهاراشترا در میان کشورهای هند بدترین برخورد با این بیماری همه گیر. این هشتمین زندان در دولت را قفل شده است. این حرکت پس از 19 زندانیان در ایندور مرکزی, زندان مرکزی, Madhya Pradesh خارجه آزمایش مثبت برای این ویروس در روز سه شنبه. حدود 250 نفر دیگر که در تماس با آنها را منتقل به یک زندان موقت.

‘œIt وحشتناک است وضعیت. اگر اقدامات نمی گرفته و به زودی پس از آن همه چیز می تواند تبدیل به بسیار دشوار است,’� گفت Madhurima Dhanuka سر از زندان اصلاحات برنامه مشترک المنافع حقوق بشر ابتکار.

با توجه به جمعیت آن از 1.3 میلیارد دلار و هند انجام داده است نسبتا خوبی در شامل coronavirus تایید اطراف 37,000 عفونت از جمله 1,223 مرگ و میر. روز جمعه دولت تمدید مستند آن را اعلام کرده بود در اواخر ماه مارس برای دو هفته دیگر اما کاسته محدودیت در برخی از کم خطر و در حال حاضر در تلاش برای به تدریج بازگشایی برخی از صنایع از جمله کشاورزی و تولید است.

کارشناسان بهداشت و درمان, اما ترس از این که شلوغ امکانات مانند زندانها می تواند ثابت کند مرگبار تهدید جان زندانیان و نگهبانان و همچنین به عنوان خارج از جمعیت.

                                                                                                                                                                                                                       

این ویروس به سرعت در حال گسترش در زندان به سر می برند در سراسر جهان, پیشرو, دولت برای آزادی زندانیان یکهو. سازمان ملل متحد و کارشناسان سازمان بهداشت جهانی خواسته اند که دولت برای کاهش جمعیت زندان در طول بیماری همه گیر.

در ماه مارس هند بالا دادگاه گفت که آن را “œdifficult برای زندانیان برای حفظ و اجتماعی فاصله’� و دستور داد که زندانیان محکوم جرائم با حبس بیش از هفت سال آزادی مشروط داده شود. بسیاری از ایالت ها شروع به انتشار هزاران نفر از زندانیان.

تلاش برای کاهش جمعیت زندان, اما کافی نیست, منتقدان می گویند.

هندی زندانها بسیار به سر می برند. با توجه به آخرین داده ها قرار داده ملی جرایم ثبت اداره در سال 2018 و هند و برخی از 450.000 زندانیان بیش از کشور, رسمی, زندان, ظرفیت حدود 17 درصد است. زندان در دهلی نو و همسایه اوتار پرادش بالاترین نرخ اشغال در بیش از 50% بالاتر از ظرفیت.

ساخت بدتر ‘œthe امکانات بهداشتی در زندانها هستند تا علامت’� گفت Dhanuka.

اطلاعات رسمی نشان می دهد که تنها 4 درصد از کل زندان مخارج صرف شده بر زندانيان نیازهای پزشکی در سال 2018 است. آن را نیز نشان می دهد که 40 درصد کمبود پرسنل پزشکی در زندان است.

                                                                                                                                                                                                                       

Dhanuka گفت ترکیبی از پایین مراقبت های بهداشتی, بودجه, کمبود پزشکان و ‘œhorrible بهداشت امکانات’� ایجاد شرایط ایده آل برای coronavirus به گسترش در زندان است. ‘œThere نیاز فوری به decongest آنها’� او گفت:.

در حالی که دولت در آن گفت: در حال حاضر منتشر کرده است هزاران نفر از زندانیان و قصد دارد به مجموعه ای رایگان بیشتر نگران خانواده هایی که عزیزان هنوز در زندان هستند و پریشان. در آوریل خانواده از میان Qayoom یک زن 73 ساله و وکیل حقوق بشر از مناقشه کشمیر است که آمریکا در دهلی نو را Tihar زندان نوشت: به مقامات به اصرار آنها را به او آزادی مشروط با توجه به سلامت بیمار. خانواده گفت که Qayoom شد دیابتی و قلبی جدی شرط است.

اما در آوریل 29, دولت هند گفت که Qayoom پتانسیل آزادی پوشش داده نمی شد در دستورالعمل صادر شده از سوی دادگاه عالی.

Qayoom دستگیر شد و در ماه اوت تحت امنیت عمومی عمل می کنند که اجازه می دهد تا مردم برگزار می شود تا دو سال بدون محاکمه.

‘œHe است بیشتر در معرض ابتلا به این ویروس حمله’� گفت Qayoom برادرزاده میان مظفر نیز وکیل. ‘œIt یک حکم اعدام به نگه داشتن او را در داخل هند بدنام ترین و یکی از شلوغ ترین زندان در این زمان.” ___ آسوشیتد پرس نویسنده Aijaz حسین در سرینگر هند کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de