یک زمان وجود دارد 15 یا 20 سال پیش زمانی که من می خواهم به ذکر است در حال عبور به من هرالد روزانه کارفرمایان داگ ری و جان mtl blog که اگر من اتفاق می افتد باید به محو از سیاره آنها را می خواهید به نقطه پلیس به غرب خیابان مدیسون.

جایی که آنها باید برای شروع در Blackhawks’ ،

                                                                                                                                                                                                                       

در لیست طولانی از کسانی که همیشه متنفر بودم من هیچ کس تا به حال بیشتر علاقه به دیدن من ناپدید می شوند از بیل و پیتر Wirtz.

و من شوخی نیست.

پس از آن با برخی از شوک که من شنیده ام از روابط عمومی مردی که به نظر می رسد برای راکی Wirtz. حدود دو هفته پس از لایحه Wirtz درگذشت و سنگی می خواست با هم برای نوشیدنی.

اگر من تا به حال هر یک از دوستان من به ارمغان آورد یک همراه برای پشتیبان گیری.

اما در حالی که همه فکر می کردند پیتر Wirtz خواهد بود رئیس جدید پس از سالها کار برای پدرش, من می دانستم که داستان واقعی و نوشته بود که لایحه درگذشت که سنگی را دریافت کنید این تیم است.

سنگی تا به حال نمایش داده شده شجاعت در دور ماندن از حق رای دادن است که او دوست داشت به طوری که هنگامی که زمان آمد به سر می برد او می تواند انجام این کار بدون Wirtz بد بودن او.

                                                                                                                                                                                                                       

“من حتی در مطبوعات راهنمای” راکی به من گفت که در ماه اکتبر سال 2018 است. “من تا به حال شده است یک جایگزین فرماندار برای 20 سال و آنها حتی نمی باید من ذکر شده به عنوان یک جایگزین فرماندار.

“این سخت بود برای دور ماندن, اما ما تا به حال بسیاری از کسب و کارهای دیگر و خدا را شکر کردیم به خاطر من می تواند تمرکز بر روی آن. کار من این بود که به اندازه کافی پول در کسب و کارهای دیگر برای پوشش ضرر و زیان از شاهین.

“پشت صحنه من را به افکار من و پدر من و پیتر را خشم خود را بر من است زیرا آنها با من موافق نیستند.

“آنها می خواهم بلند شدن و راه رفتن. آنها می تواند در دفاتر خود و یا یک اتاق دیگر و آنها می خواهم دیوار من بست و من. و یا آنها می خواهم راه دور و رفتن به جایی دیگر. واضح بود که نمی خواست من در اطراف و خوب است. من فقط به حال به پوزخند و تحمل آن است.”

زمانی که پدرش درگذشت سنگی می دانستم که تغییرات گسترده ساخته شده و هنگامی که ما تا به حال نوشابه در اواسط ماه اکتبر سال 2007 او می خواست به دانستن همه چیز من می دانستم و همه چیز فکر کردم.

                                                                                                                                                                                                                       

و من عقب نگه دارید.

پس از آن بود زشت پس از یک ساعت یا بیشتر است که روابط خود را پسر گفت: “روشن کردن یک کمی شما می شود؟”

از من خواسته Rocky اگر او به اندازه کافی شنیده بود. او گفت که او تا به حال نه. بنابراین بر ما رفت و برای حداقل یک ساعت.

آن را وحشیانه بود اما یکی از پیشنهادات من ساخته شده آن روز بود که او نیاز جان دانا کسی است که می تواند ساخت یک سازمان از ابتدا و کسی که می تواند بازار غول خفته.

هاوکز’ تا به حال هیچ کسب و کار بهره برداری است. هاکی عملیات شامل عمدتا از باب داد pulford بگیرید و یاد دهید که عینک اوقات فراغت مناسب و با استفاده از مداد.

من به طور جدی شک او نیاز من به او بگویید در مورد دانا اما من حیرت زده کرد زمانی که این اتفاق افتاد یک ماه بعد هاوکز نیاز به یک حضور بزرگ و کسی که به این صورت از تصمیم گیری های دشوار خواهد بود که به زودی می رسند.

بر خلاف پدر و برادر خود را Rocky Wirtz گفت که او خواهد بود “دست کردن” هنگامی که او کسی را مسئول و او در آنجا ماند درست است که برای 13 سال است.

نتیجه این شد دانا ساخته منفور تماس شامل بسیار از شخصیت های محبوب. او ساخته شده است یک سازمان از هیچ چیز در کسب و کار و هاکی طرف و چه در حال حاضر وجود دارد — سه استنلی فنجان بعد از آن — یکی از بهترین فرانچایز در تمام رشته های ورزشی است.

بدیهی است که در چند سال گذشته بر روی یخ شده اند دشوار است و این کار آسانی نیست تلاش برای ایجاد پلی آف و بازسازی در همان زمان.

آن را کار نکرده و احتمالا به همین دلیل دانا اخراج شد دوشنبه. به روز سه شنبه گفت که دوستان او هنوز هم نمی دانم که چرا او اجازه رفتن اما به درک سنگی است به این باور است که او نمی خواست به دخالت که به اعتقاد او در حال “دست” و در پی زنجیره ای از فرمان.

پس به جای اینکه بگویید دانا به آتش استن بومن یا شاید استدلال می کنند در مورد آینده این جبهه و جهت تیم حتی اگر بومن باقی می ماند و او تصمیم گرفت به یک استراحت تمیز از تیم رئیس جمهور.

وجود دارد هیچ چیز دیگری منطقی به خصوص از آنجا که دانا تا به حال یک قرارداد بلند مدت ندارد و در حال حاضر سرنخ چرا او منعکس.

وجود حدس و گمان خواهد بود که دانا در اثر مالش بیش از حد بسیاری از مردم به اشتباه راه و که او یک کابوس به کار برای چیزی که او به آسانی و غالبا پذیرفته اما شما نمی توانید استدلال می کنند با موفقیت هاوکز تا به حال او را تحت.

او از شر شاهین از تقلب از تنبل و از underachieving و او حاضر به داشتن کسی دست پت و آنها را بر سر یک ضربه در کون, مورد نیاز بود.

او نترس به کسی بگویید حقیقت در یک جهان که در آن هیچ کس می خواهد به شنیدن آن را ندارد.

و او تبدیل هاوکز به یک حق رای دادن مدل یک NHL امتیاز برای هر زمان که آن را می خواهد برای برگزاری یک رویداد بزرگ و یا انجام کاری درست و در این راستا گری Bettman امر می تواند عاقلانه برای آوردن دانا به NHL دفاتر.

او تبدیل Hawks در تنها چند سال از آن باقی مانده است یکی از فوق العاده ترین turnarounds در تاریخ ورزش.

“طرح من بود که واقعا مردم خوب و استخدام جان دانا, من خودم در پشت پت که یکی به دلیل آن بود که بهترین کار فروش من همیشه در هر کسی یا هر چیزی” راکی گفت: در سال 2018 است. “فکر می کنم در مورد آن. او رئيس جمهور از توله رئيس جمهور از لیگ اصلی بیس بال تیم تا به حال انجام کار های دیدنی و جذاب فروش پارک و ساخته شده Wrigleyville یک مقصد.

“چرا او را می خواهم برای آمدن به شاهین? من می دانستم که آنچه او می خواست بیش از هر چیز برنده شد.

“من به او گفتم قبل از من قطع من آرم ما در حال رفتن به آن را برد ، و اعتقاد او به من. و آن بود. اگر شما رفتن به ماهیگیری شما مجموعه ای از قلاب. من که قرار بود به آن حلقه در خاطر من می دانستم که او می خواست چیزی را به نفع خود.”

این چیزی است که هاوکز را مقدار زیادی از طول بزرگ ترین دهه در تاریخ حق رای دادن.

در این فرآیند دانا در زمان گلوله زمانی که همه چیز به خوبی رفتن نیست اما در حال حاضر تمرکز خواهد شد در Wirtz و آنچه او می کند بعدی, دور بعدی تغییرات و مردان جایگزین آن شده اند و از کار اخراج خواهد شد.

راکی Wirtz است معشوق و به درستی. آنچه که او مایل به انجام این کار قبل از او به این تیم و پس از او وارد شده است مسائل افسانه به ویژه پس در پدر خود را می فروشد.

اما شما عزیز تنها تا زمانی که شما نمی. و در حال حاضر فشار بر روی سنگی به حق آن را دریافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de