ALTURAS, کالیفرنیا. — در برنج راه آهن دو علائم نئون بودند بشاش ‘œOPEN” جمعه شهر و شهرستان به آرامی hummed به زندگی برای اولین بار به انجام این کار در کالیفرنیا در سرپیچی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را به ماندن در خانه.

حدود ده مشتریان در نوار باسک رستوران – تنها بخشی باز تا کنون – مشتاق به بازگشت در میان دوستان و همسایگان پس از شش هفته تعطیلی اجباری توسط فرماندار دموکرات 300 مایل (480 کیلومتر) جنوب در ساکرامنتو.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIt بوده است مسافت های طولانی. ما یک جامعه کوچک” گفت: صاحب Jodie Larranga. ‘œIt نیست که ما اجازه داده شده ما فقط تا به حال یک حلقه کامل است. مردم تغذیه می شوند.’�

Modoc شهرستان محل که مخالف کالیفرنیا کلیشه. از آن جایی که نیمه تریلر حمل سیاهههای مربوط از نزدیک چوب آسیاب عبور در بزرگراه ها و, که در آن هفت در 10 رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. و ساکنان آن در حال قرار دادن ایمان خود را در محلی مقامات دولت نیست.

‘œTex هرگز می گویند آن را OK به در اگر او واقعا احساس آن را در دل خود گفت:” کهربا McCandles, 41 با اشاره به کلانتر تک Dowdy. او ‘œhas انجام یک کار بزرگ نگه داشتن ما سالم است. او بسته شهر را پایین نگه داشته و ما جدا شده و در قرنطینه نگه داشته و ما COVID-رایگان.’�

با هیچ مورد از coronavirus میان 9,000 ساکنان در دور دست در شمال شرقی بخشی از دولت و مقدار زیادی از زمین به گسترش در شهرستان مقامات ساخته شده حرکت به بازگشایی جمعه پس از آنچه به آنها گفته شد برنامه ریزی دقیق و با شدیدترین محدودیت ها و کسب و کار می تواند تنها نیمی از کاربران و مشتریان باید اقامت 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا.

                                                                                                                                                                                                                       

سالن مو و کلیساها و رستوران ها و شهرستان تنها سینما نیز مجاز به بازگشایی شده است.

هنوز هم در شهرستان طوری گسترش یافته که یکی از سرپرست گفت: آنها اجتماعی فاصله قبل از آن حتی یک چیزی که برخی از آنها با احتیاط از خارج آوردن ویروس در حال حاضر که کسب و کار باز است.

در یک فروشگاه عمومی در سراسر شهرستان از خط نوادا یک زن که حاضر نام برد و گفت: او علاقه مند نبود در صحبت out-of-towners و تاسف است که رسانه ها شد ‘œmaking سرگرم کننده از” ساکنان آن است.

مقامات محلی تاکید کرد بازگشایی دنبال Newsom را مرحله به مرحله به طرح بازگشایی دولت تمام البته زودتر از او تایید شده است.

‘œOur ساکنان شد حرکت رو به جلو با یا بدون ما” هدر Hardwick, معاون خدمات اورژانس گفت: در یک ایمیل و اضافه کرد که ساکنان دستورالعمل های مورد نیاز برای انجام آن با خیال راحت.

در کشور اجاق رستوران و نانوایی در شهر کوچک Cedarville, مدیر, جانت ایرن گفت: او را زیر شده است ‘œthe نور هدایت” از مقامات شهرستان در حفظ eatery کوچک او را برای 35 سال بسته به جز takeout در طول مستند.

                                                                                                                                                                                                                       

او برطرف شد به بازگشایی آن صبح جمعه.

‘œPeople شد به طور مداوم درخواست قادر به نشستن در رستوران و آن را واقعا دشوار است در طول این زمان به انکار آن. آن را مانند سخت ترین چیزی که من همیشه در زندگی من انجام, چرا که بخشی از زمان است که ما تا به حال آب و هوای نامساعد و باران و نه برف – اما خارج از سرد,’� او گفت:.

Newsom کاهش یافته است به آدرس Modoc شهرستان حرکت به طور مستقیم و نه در پاسخ به تقاضا از شش دیگر روستایی شمال کالیفرنیا استان ها نیز مجاز به بازگشایی شده است.

او روز جمعه گفت در طول روزانه خود را coronavirus جلسه توجیهی که او توجه به خود را درخواست.

‘œKnow است و می دانم که من به دنبال به جلو به پاسخ دادن به تماس شما پرداختن به اضطراب خود را و آن را داد. ما در حال تبدیل شدن ما به آن نگرانی” Newsom گفت.

نه هر کس چشم پوشی کردن نگرانی در مورد هجوم فرماندار ،

‘œI هستم واقعا نگران فرماندار دادن تایید خود گفت:” ایرنه در کشور کوره فولاد سازی دهان. ‘œIt می تواند باشد که او آن را تایید کند اما به هر حال او فقط بشقاب خود را کامل من مطمئن هستم.’�

___

ویلیامز گزارش از سان فرانسیسکو. آسوشیتد پرس نویسندگان جان Antczak در لس آنجلس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de